نمایندگی تخصصی تعمیرات موبایل با گارانتی تعمیرات   021-88894775   درخواست آنلاین تعمیرات موبایل

نمایندگی تعمیرات گلکسی واچ و ساعت هوشمند سامسونگ و تعمیر انواع اسمارت واچ

خراب و نیازمند شدن به تعمیر گوشی موبایل از جمله مواردی است که باید همیشه احتمال آن را در نظر داشته باشید. گوشی موبایل هواوی مدل P40 نیز از این قاعده مستثنی نیست.

یکی از نکاتی که باید در تعمیرات موبایل به آن توجه داشت این است که کار تعمیر به دست چه کسی سپرده میشود. تعمیرکار موبایل و یا تیم تعمیر موبایل باید تجربه و دانش لازم را برای تعمیر گوشی P40 داشته باشد.  همچنین خدمات ارائه شده باید دارای گارانتی یا ضمانت نامه باشند تا خیال مشتری را کاملا راحت کند.

تعمیر ال سی دی گوشی موبایل P40

تعمیرات موبایل p40

تعمیر ال سی دی گوشی موبایل P40

ال سی دی یا نمایشگر موبایل یکی از بخش هایی است که بیش از سایر قسمت ها در معرض آسیب قرار دارد.

برای اینکه بتوانید درصد آسیب خطراتی که نمایشگر را تهدید میکنند پایین بیاورید لازم است به خوبی از تلفن همراه خود مراقبت کنید. تهیه یک قاب و محافظ صفحه خوب از جمله نخستین اقداماتی است که لازم است در این باره انجام دهید. در مرحله بعدی لازم است توجه کنید  تا همیشه گوشی را در محل مناسبی قرار دهید. حتی قرار دادن تلفن در جیب لباس هم ایمنی لازم را ندارد.

با وجود تمام این مراقبت ها ممکن است ال سی دی تلفن همراه شما دچار مشکل شده و مجبور به تعویض ال سی دی گوشی موبایل P40 شوید.

نکته دیگری که باید در این قسمت به آن توجه کنید این است که اگر برای مثال تاچ تلفن شما آسیب دیده باشد امکان تعمیر و تعویض آن به صورت مجزا وجود ندارد. در چنین شرایطی باید اقدام به تعویض تاچ ال سی دی به صورت کامل نمایید.

تعمیر دوربین موبایل P40

دوربین یکی دیگر از قطعاتی است که در تعمیر گوشی P40 باید به آن توجه داشت، زیرا امروزه دوربین بخش عمده ای از کارایی یک تلفن را تشکیل میدهد. ممکن است برای دوربین تلفن شما مشکلاتی مثل شکستگی لنز، شکستگی شیشه و یا حتی ایرادات نرم افزاری به وجود بیاید. در این صورت باید اقداماتی در جهت رفع این مشکلات مثل تعویض شیشه دوربین و یا تعویض کامل دوربین P40 انجام دهید.

گوشی موبایل P40 در قسمت پشت دارای سه دوربین 50، 16 و 8 مگاپیکسلی است. این مسئله نشان دهنده کیفیت عکس هایی است که توسط این دوربین به ثبت میرسند. پس در صورتی که دوربین این تلفن نیاز به تعویض داشت باید با یک دوربین اصل با همین کیفیت جایگزین شود تا کارایی آن مثل سابق باشد.

تعمیر باتری موبایل P40

تعمیر گوشی موبایل p40

تعمیر باتری موبایل P40

باتری موبایل P40 دارای ظرفیت 3800 میلی آمپر است. باتری همه موبایل ها پس از مدتی دیگر کارایی اولیه را نخواهند داشت. اینجاست که باید به فکر تعمیر و یا تعویض باتری موبایل P40 بود.

اگر شارژ تلفن همراه شما سریع تر از حد معمول تمام میشود و یا مدت زمان بیشتری را برای شارژ شدن نیاز دارد احتمالا باتری موبایل P40 به پایان عمر مفید خود نزدیک میشود.

برای مراقبت از باتری موبایل و طولانی تر کردن عمر آن باید نکات مراقبتی که در این باره ذکر میشود را رعایت کنید. استفاده نمودن از شارژر اصلی موبایل، شارژ کردن به موقع و جدا نمودن موبایل و شارژر پس از اتمام روند شارژ از پریز برق نمونه ای از این اقدامات است.

3.5/5 (13 رای)
ارسال نظر
verification
مشاوره رایگان واتسآپکانال تلگرام همراه ایرانیانبا ما تماس بگیرید