نمایندگی تخصصی تعمیرات موبایل با گارانتی تعمیرات   021-88894775   درخواست آنلاین تعمیرات موبایل

نمایندگی تعمیرات گلکسی واچ و ساعت هوشمند سامسونگ و تعمیر انواع اسمارت واچ

در میان تمامی قطعات متعددی که در گوشی های هوشمند موجود است، آی سی یا چیپست جزء مهمترین قسمت ها به شمار می آید. این نوع قطعه، در مرحله تامین ولتاژ و نیروی گوشی نقشی مهم دارد و خراب شدن آن، منجر به آسیب های مهم و جدی ای برای گوشی می شود. آی سی یا چیپست گوشی، قطعه ای فوق العاده حساس و ظریفی است که به دلایل ارتباط با جریان های برق، به احتمال بالا در معرض خرابی و آسیب دیدگی قرار می گیرد. از سویی، عملکرد و روش کار این نوع از قطعه ها به گونه ای می باشد که در مواقع بروز مشکلات، به سایر قسمت های گوشی موبایل نیز آسیب می زند و بخش های مختلف آن را درگیر خواهد کرد.

شما باید اطلاعاتی کامل درباره ی چیپست و آی سی های مختلف گوشی و تعمیر این قطعات مهم داشته باشید تا ضمن آشنا شدن با علائم و نشانه های خرابی آن ها، به موقع و در زمان مناسب اقدام به تعویض یا تعمیر آن کنید که الیته این کار را به عهده یک تعمیر کار ماهر و متخصص بگذارید. به این صورت، از بروز مشکلاتی جدی تر و اساسی تر در گوشی موبایل خود پیشگیری کرده اید. در صورتی که هر گونه مشکل یا ایرادی را دال بر خرابی آی سی یا چیپست گوشی، مشاهده کردید باید سریعا آن را به تعمیر کاران متخصص جهت تعمیر یا تعویض مراجعه کنید.

تعمیر چیپست chipset گوشی

آی سی یا چیپست گوشی چیست؟

برد گوشی که مغز گوشی و هدایت کننده دیگر بخش های گوشی موبایل است و از بخش های مختلفی ساخته شده است، جهت تامین جریان و ولتاژ گوشی و همچنین جهت حفاظت گوشی در مدار های و تامین کننده انرژی دیگر قسمت ها استفاده می شود.

چنانچه این قطعه حیاتی گوشی ینی چیپست گوشی خراب شود یا لحیم خراب شده و باعث دچار مشکل و خرابی در پایه های آن بشود، هر کدام از بخش های مختلف گوشی، دچار مشکل می شوند و مشکلات مختلفی در عملکرد کلی گوشی ایجاد می کند. لازم است برای پیشگیری از بروز چنین موارد و مشکلاتی، لازم است که تعمیر چیپست گوشی یا ای سی های آن را به سرعت انجام دهید.

3.6/5 (21 رای)
ارسال نظر
verification
مشاوره رایگان واتسآپکانال تلگرام همراه ایرانیانبا ما تماس بگیرید