نمایندگی تخصصی تعمیرات موبایل با گارانتی تعمیرات   021-88894775   درخواست آنلاین تعمیرات موبایل

نمایندگی تعمیرات گلکسی واچ و ساعت هوشمند سامسونگ و تعمیر انواع اسمارت واچ

تعمیر گوشی موبایل به خودی خود کاری حساس و تخصصی است حال اگر بحث تعمیر موبایل اپل در میان باشد این حساسیت بیشتر هم میشود. در ادامه میخواهیم به صورت ویژه تری به تعمیر گوشی iPhone 8 Plus بپردازیم. اگر تلفن همراه   iPhone 8 Plus شما دچار مشکل شده است، حتما این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

تعمیر گوشی iPhone 8 Plus

تعمیر گوشی iPhone 8 Plus

نکات قابل توجه در تعمیر گوشی iPhone 8 Plus

متخصصی که کار تعمیر گوشی اپل خود را به دست او سپرده اید باید علاوه بر دانش و تجربه ابزار لازم برای کار روی تلفن همراه را داشته باشد. در غیر این صورت ممکن است در فرآیند تعمیر گوشی iPhone 8 Plus سایر اعضای سخت افزاری موبایل آسیب ببینند.

انتخاب یک متخصص در روند تعمیرات آیفون جزو مهمترین نکته ای است که باید در نظر داشته باشید. تعمیرکار شما باید پس از تعمیر تلفن را مثل روز اول ببندد یا اصطلاحا جمع کند. بی توجهی به این نکته باعث میشود در دراز مدت موبایل با مشکلاتی مواجه شود. شاید شما هم اینطور فکر کنید که گوشی موبایل پس از آنکه نیازمند تعمیر شد دیگر هرگز کارایی سابق را ندارد. این نکته تا اندازه ای درست است اما با تعمیر درست و اصولی تلفن همراه، تعویض قطعات آسیب دیده با قطعه اصلی و از همه مهمتر سپردن کار به دست تیمی که دانش و تجربه لازم را دارد شانس بازگشت کامل کارایی های موبایل بیشتر خواهد شد.

تعمیرات iPhone 8 Plus

تعویض گلس آیفون iPhone 8 Plus

نمایشگر   iPhone 8 Plus از نوع پنل LED-backlit IPS LCD با صفحه لمسی خازنی میباشد. خوب است بدانید با وجودی تلفن های اپل از متریال های با کیفیتی برای نمایشگر این تلفن ها استفاده میکنند اما نمایشگر یکی از آسیب پذیرترین بخش هاست و بیش از سایر قسمت ها نیازمند تعمیر میشود.

در اجزای نمایشگر همه تلفن های موبایل قطعه ای تحت عنوان گلس وجود دارد، این قطعه خارجی ترین بخش نمایشگر است و وظیفه آن محافظت از ال سی دی و نیز جلوگیری از تماس مستقیم دست با ال سی دی است.

این خارجی بودن سبب میشود تا گلس آیفون یکی از بخش هایی باشد که بیش از سایر قسمت ها نیازمند تعمیر و یا تعویض شود. توجه کنید در اغلب موارد تعمیر گلس آیفون ممکن نیست و در صورت وارد آمدن آسیب به این بخش باید به فکر تعویض گلس آیفون باشید.

تعمیر باتری آیفون iPhone 8 Plus

یکی دیگر از بخش هایی که ممکن است با مرور زمان کارکرد آن دچار افت شده و شما را نیازمند تعمیر گوشی iPhone 8 Plus نماید باتری این موبایل است. در این تلفن از باتری غیرقابل تعویض لیتیوم یونی استفاده شده است که ظرفیت آن 2691 میلی آمپر بر ساعت است.

توجه داشته باشید که علیرغم تمام مراقبت های شما ممکن است باتری تلفن همراه پس از مدتی کارکرد اولیه خود را نداشته باشد و حتی با افت شدید شارژدهی مواجه شوید. باتری های پلیمری و یا باتری های لیتیومی که امروزه استفاده از آن ها در تلفن های همراه بسیار شایع است پس از مدتی با این مشکل مواجه میشوند. در این صورت چاره کار تعویض باتری آیفون است.

در روند این تعویض لازم است باتری تلفن همراه شما با یک قطعه با کیفیت و اصل جایگزین شود تا کارایی سابق را داشته باشد. این مسئله یکبار دیگر اهمیت سپردن کار تعمیر آیفون به یک متخصص با تجربه را خاطرنشان میکند.

3.5/5 (11 رای)
ارسال نظر
verification
مشاوره رایگان واتسآپکانال تلگرام همراه ایرانیانبا ما تماس بگیرید