جهت دریافت مشاوره تلفنی رایگان  و اطلاع از هزینه تعمیرات تماس بگیرید:   021-88894775

همراه ایرانیان نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ اپل هواوی شیائومی نمایندگی تعمیر اپل واچ ساعت هوشمند سامسونگ و انواع اسمارت واچ نمایندگی تعمیر ایرپاد، هندزفری، پاوربانک، سرفیس، بادز، لپتاپ و مک بوک

نمایندگی تعمیرات سامسونگ SAMSUNG

به همراه گارانتی پس از تعمیرات

دارنده گواهینامه تخصصی از TUV اروپا (ایتالیا)

اولین دریافت کنندگان گواهینامه ایزو 9001 - 2008 از اتحادیه اروپا در ایران

تعویض باتری گوشی A10S سامسونگ با گارانتی تعمیرات

امروزه یکی ازویژگی مهم در تلفن های همراه و انواع گوشی موبایل که بسیار برای کاربران حائز اهمیت می باشد مقدار زمان شارژدهی گوشی است.

فرض کنید به سفری رفته اید و از محل حضور خود اطلاعاتی در دسترس ندارید برای پیدا کردن مسیر قطعا به موبایل نیاز دارید حال اگر گوشی شما شارژ نداشته باشد چقدر با چالش و مشکل روبرو می شوید. از این رو لازم است قبل از خرید موبایل در انتخاب مدل گوشی دقت بعمل آورید و میزان شارژدهی باتری گوشی را بعنوان خصوصیت های مهم گوشی انتخابی در نظر گرفته و مقایسه کنید.

مشخصات باتری گوشی A10S سامسونگ

تعویض باتری گوشی A10s سامسونگ

گوشی A10s سامسونگ با ظرفیت باتری نسبتا بالا، از دسته گوشی های با باتری داخلی و غیر قابل تعویض توسط کاربر می باشد.

باتری گوشی A10s سامسونگ با ظرفیت باتری نسبتا بالا برابر با 4000 میلی آمپر ساعت می باشد و باید در نظر داشت که مقدار اسمی و ظرفیت اسمی باتری A10S سامسونگ تحت شرایط آزمایشگاهی اندازه گیری می شود و برابر با میانگین تخمینی مقادیر اندازه گیری شده ی نمونه باتری های آزمایش شده با درنظر گرفتن انحراف در ظرفیت باتری A10s است. همچنین کمترین ظرفیت اسمی برای باتری A10s سامسونگ برابر با 3900 میلی آمپر ساعت می باشد.

طول عمر باتری A10s سامسونگ

عمر باتری با در نظر گرفتن شرایط شبکه و نحوه استفاده و شرایط محیطی و سایر عوامل متغییر است و نحوه استفاده از باتری تلفن همراه در میزان عمر باتری اثرگذار است.

طول عمر باتری های موبایل در ابتدا حدود دو سال در نظر گرفته می شود که بسته به جنس باتری و نحوه استفاده موبایل توسط کاربر، می تواند کمتر یا بیشتر باشد. در گوشی های قدیمی طول عمر باتری تا 5 سال هم بوده است که به دلیل قابلیت های کمتر گوشی ها و استفاده کمتر از موبایل این زمان بیشتر بوده است.

برای گوشی های امروزی بین دو تا سه سال کارکرد باتری موبایل زمان قابل قبولی بوده که البته هرچه زمان استفاده از تلفن همراه بیشتر باشد، زمان شارژر دهی کمتر می شود.

تعویض باتری گوشی A10s سامسونگ

درخواست بررسی سلامت باتری، نحوه تخیله باتری گوشی و تعویض باتری گوشی

اگر از شارژدهی باتری موبایل سامسونگ خود رضایت ندارید می توانید از کارشناسان ما در شرکت همراه ایرانیان درخواست نمائید تا نحوه تخیله باتری گوشی خود را بررسی نموده تا در صورت معیوب بودن، باتری موبایل شما در این مجموعه با دقت کافی و گارانتی محصول تعویض شود.

 

جهت تعویض باتری گوشی A10s سامسونگ Samsung Galaxy A10s یا تعمیرات گوشی سامسونگ

و یا دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تلفن:  88894775 

شماره پشتیبانی : 88895135  

ارسال نظر
verification
مشاوره رایگان واتسآپکانال تلگرام همراه ایرانیانبا ما تماس بگیرید