جهت دریافت مشاوره تلفنی رایگان  تماس بگیرید:   021-88894775

تعمیرات موبایل، تعمیرات گوشی، تعویض تاچ ال سی دی، تعویض باتری گوشی، تعمیر تبلت، تعمیر اپل واچ، تعمیر ساعت هوشمند، تعمیر گلکسی واچ سامسونگ، تعمیر ایرپاد، هندزفری، پاوربانک، سرفیس، بادز، آیپد و لپ تاپ و اطلاع از هزینه تعمیرات

همراه ایرانیان، مرکز تخصصی تعمیرات موبایل، تعمیرات گوشی، تبلت، ساعت هوشمند و لپ تاپ

تعمیرات موبایل، تعمیرات گوشی،تعمیر انواع گوشی موبایل، آیفون، تبلت، اسمارت واچ، اپل واچ و ساعت هوشمند ، بادز، هندزفری، پاوربانک، سرفیس، ایرپاد، آیپد و لپ تاپ

دارنده گواهینامه تخصصی از TUV اروپا (ایتالیا)

اولین دریافت کنندگان گواهینامه ایزو 9001 - 2008 از اتحادیه اروپا در ایران

 مرکز تخصصی تعمیرات موبایل، تعمیرات گوشی، آیفون و آیپد، تبلت و ساعت هوشمند، لپ تاپ، ایرپاد و بادز

 

تعویض باتری گوشی موبایل، تبلت ، آیفون، ساعت هوشمند، لپ تاپ ، ایرپاد و بادز

 

تعویض باتری گوشی و باتری تبلت

در صورتی که باتری دستگاه شما یعنی باتری گوشی و موبایل، باتری گوشی آیفون و آیپد و باتری تبلت شارژ خالی می کند یا باتری باد کرده است و یا باتری شارژ نگه نمی دارد، نیاز به تعویض باتری می باشد که در مرکز تخصصی تعمیرات موبایل و تبلت همراه ایرانیان خدمات تعویض باتری گوشی و تبلت و آیفون iphone با قطعات اصل و اورجینال با ارائه گارانتی نوسط کارشناسان ما انجام می شود.

در گوشی های قدیمی معمولا باتری ها به صورت خارجی بودند و تعویض کردن باتری بوسیله دارنده گوشی انجام می شد اما در گوشی های جدید به دلیل مقاوم بودن گوشی در برابر نفوذ آب، باتری گوشی ها به صورت داخلی طراحی شده اند که برای تعویض نیاز به باز کردن گوشی و تبلت و تعویض باتری است.

جهت تعویض باتری گوشی موبایل، آیفون و تبلت با ما تماس بگیرید:

تلفن:  88894775 

شماره پشتیبانی : 88895135  

 

تعویض باتری ساعت هوشمند، تعویض باتری اپل واچ، تعویض باتری گلکسی واچ سامسونگ و سایر اسمارت واچ ها

در صورتی که ساعت هوشمند شما نگهداری شارژ پایینی دارد یا فقط در زمان اتصال به شارژر روشن می شود، نیاز به تعویض باتری ساعت هوشمند می باشد. که این خدمات در بخش تعمیرات ساعت هوشمند و اسمارت واچ مرکز تخصصی تعمیر ساعت همراه ایرانیان با ارائه گارانتی انجام می شود. شما عزیزان می توانید جهت تعویض باتری ساعت هوشمند، اپل واچ، گلکسی واچ سامسونگ و اسمارت واچ سایر برندها اعم از ساعت هوشمند چینی و حتی ساعت فیک با ما تماس بگیرید و یا به صورت حضوری به ما مراجعه فرمائید.

تعویض باتری هندزفری بلوتوث، تعویض باتری ایرپاد و بادز

معمولا در صورت خرابی باتری هندزفری بلوتوث و ایرپاد و بادز، بلافاصله بعد از جدا کردن گوشی هندزفری از باکس شارژر آن، خاموش می شود در این صورت نیاز به تعویض باتری می باشد.

در مرکز تخصصی تعمیرات همراه ایرانیان خدمات تعمیرات هندزفری بلوتوث، ایرپاد و بادز انجام می شود که این خدمات شامل تعویض باتری هندزفری بلوتوث و ... نیز می باشد.

جهت تعویض باتری هندزفری بلوتوث، ایرپاد و یا بادز به ما مراجعه نموده و یا می توانید با ما تماس بگیرید:

 

تعویض باتری لپ تاپ:

بدلیل اینکه باتری لپ تاپ، همواره داخل لپ تاپ قرار دارد و شارژر به آن متصل است، باتری آن درصد خرابی بالایی دارد که این خرابی به صورت خالی شدن سریع شارژ باتری لپ تاپ و یا خاموش شدن لپ تاپ بعد از جدا شدن شارژر ظاهر می شود که در این صورت برای تعویض باتری لپ تاپ می توانید به صورت حضوری به مرکز تخصصی تعمیر لپ تاپ همراه ایرانیان مراجعه نمائید و یا با ما تماس بگیرید.

اگر باتری لپ تاپ خارجی باشد، تعویض آن راحت است اما اگر باتری لپ تاپ داخلی باشد، نیاز به باز کردن لپ تاپ و سپس تعویض باتری می باشد.

 

جهت تعویض باتری باتری گوشی موبایل، تبلت ، آیفون، آیپد ساعت هوشمند، لپ تاپ ، ایرپاد و بادز 

در مرکز تعمیرات تخصصی همراه ایرانیان

و یا دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تلفن:  88894775 

شماره پشتیبانی : 88895135  

4.0/5 (9 رای)
ارسال نظر
verification
مشاوره رایگان واتسآپکانال تلگرام همراه ایرانیانبا ما تماس بگیرید