نمایندگی تخصصی تعمیرات موبایل با گارانتی تعمیرات   021-88894775   درخواست آنلاین تعمیرات موبایل

نمایندگی تعمیرات گلکسی واچ و ساعت هوشمند سامسونگ و تعمیر انواع اسمارت واچ

همراه ایرانیان، مرکز تخصصی تعمیرات موبایل ،تعمیرات گوشی آیفون، آیپد، اپل واچ، آیپاد، ایرپاد و مک بوک MacBook

مرکز تخصصی خدمات و تعمیرات اپل Apple

به همراه گارانتی پس از تعمیرات

مرکز تعمیرات آیفون، تعمیرات اپل واچ، تعویض تاچ ال سی دی آیفون، تعویض تاچ ال سی دی آیپد، تعویض تاچ ال سی دی اپل واچ، تعویض تاچ ال سی دی مک بوک، تعویض باتری اپل،تعویض باتری اپل واچ، تعویض باتری آیپد، تعویض باتری آیفون، تعویض باتری آیپاد، تعویض باتری مک بوک

دارنده گواهینامه تخصصی از TUV اروپا (ایتالیا)

اولین دریافت کنندگان گواهینامه ایزو 9001 - 2008 از اتحادیه اروپا در ایران

مرکز تخصصی حذف اپل ایدی Apple ID ساخت اپل ایدی، ریکاوری و بازیابی اپل ایدی و ریکاوری قفل آیکلود Icloud 

تعویض تاچ ال سی دی آیفون با گارانتی تعمیرات

تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی اپل، آیفون، آیپد، آیپاد، اپل واچ و مک بوک

 

یکی از خدمات مرکز تخصصی تعمیرات اپل Apple همراه ایرانیان، تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی دستگاه های اپل Apple می باشد که در این مرکز، تعویض تاچ ال سی محصولات اپل شامل تعویض تاچ ال سی دی آیفون iphone، تعویض تاچ ال سی دی آیپد ipad ، تعویض تاچ و ال سی دی آیپاد ipod، تعویض تاچ ال سی دی اپل واچ Apple Aatch و تعویض تاچ ال سی دی مک بوک MacBook انجام می شود.

تعویض تاچ ال سی دی آیفون، آیپد، آیپاد، مک بوک و اپل واچ توسط متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات اپل همراه ایرانیان با استفاده از بروز ترین تجهیزات و با قطعات اصلی و اورجینال انجام می شود و قطعات مورد استفاده در مرکز تعمیرات اپل همراه ایرانیان دارای کیفیت تضمین شده هستند. ضمن اینکه برای تضمین کیفیت قطعات استفاده شده در این مرکز و تضمین کیفیت کار، گارانتی پس از تعمیرات دستگاه اپل APPLE نیز به شما عزیزان ارائه می گردد. بنابراین دیگر نگران شکستگی یا خرابی تاچ ال سی دی گوشی آیفون، آیپد ، آیپاد، اپل واچ و مک بوک خود نباشید.

قیمت و هزینه تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی گوشی آیفون

 هزینه ی تعویض تاچ ال سی دی گوشی آیفون بستگی دارد به مدل دستگاه و همینطور نوع آسیب. برای اطلاع دقیق از هزینه تعویض تاچ ال سی دی گوشی آیفون و تبلت آیپد با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما قیمت را خدمتان اعلام کنند.

 

تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی آیفون

 

قسمت های مختلف صفحه نمایش گوشی آیفون:

صفحه نمایش گوشی های آیفون یا تبلت آیپد از چندین لایه مختلف ساخته شده. خارجی ترین لایه گلس آیفون است. پس از آن تاچ گوشی آیفون و بعدی ال سی دی گوشی و سپس فریم ال سی دی آیفون قرار گرفته اند. در بعضی از مدل های گوشی آیفون تاچ و ال سی دی بهم چسبیده است و در بعضی دیگر تاچ ال سی دی گوشی آیفون دو بخش جداگانه هستند و در صورت خرابی هر کدام از تاچ یا ال سی دی به تنهایی می توان آن را تعویض نمود اما در مدل هایی از گوشی آیفون که تاچ و ال سی دی بهم چسبیده اند، در صورت خرابی باید کل قطعات تاچ و LCD را تعویض کرد.

گلس ال سی دی آیفون

گلس گوشی در واقع یک شیشه‌ی محافظت کننده می باشد که توسط شرکت اپل روی صفحه نمایش های آیفون و تبلت های آیپد به جهت محافظت از تاچ و ال سی دی گوشی پرس می‌شود. اگر تنها گلس گوشی اپل شما شکسته باشد و تاچ ال سی دی آیفون یا آیپد درست باشد می توان گلس آیفون را تعویض کرد و انجام تعویض گلس آیفون در مرکز تعمیرات موبایل همراه ایرانیان با استفاده از بروز ترین تجهیزات صورت می گیرد.

تاچ گوشی آیفون

تاچ گوشی همان صفحه لمسی گوشی آیفون و تبلت آیپد است و روی ال سی دی و زیر گلس گوشی قرار گرفته و نسبت به فشار و لمس شدن حساس بوده و اطلاعات و مکان دقیق محل لمس شدن صفحه را دریافت می کند. در صورتی که صفحه گوشی آیفون تصویر دارد و مشکلی ندارد اما نسبت به لمس شدن صفحه نمایش و یا بخشی از صفحه نمایش واکنشی نشان نمی دهد، در این صورت تاچ گوشی آیفون و یا فلت تاچ گوشی خراب و احتیاج به تعویض دارد.

ال سی دی گوشی آیفون

نمایش تصویر گوشی آیفون مربوط به ال سی دی گوشی است و هر گونه اشکال در نمایش تصویر از جمله سوسو زدن تصویر گوشی، سیاه شدن صفحه نمایش گوشی، افتادن خط روی صفحه نمایش گوشی، جوهر پخش شدن ال سی دی گوشی و ... مربوط به خرابی قطعه ال سی دی گوشی می باشد و در این صورت باید ال سی دی گوشی آیفون تعمیر یا تعویض گردد.

فریم ال سی دی گوشی آیفون

تمام قطعات صفحه نمایش روی فریم پرس می گردند و در واقع جمع کننده قطعات به شکل متحد می باشد. فریم نیز امکان خرابی دارد و ممکن است بر اثر فشار یا ضربه دچار شکستگی و خم شدگی شود که در این صورت باید فریم آیفون را تعویض کرد.

 

تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی آیفون

علائم آسیب دیدگی ال سی دی گوشی آیفون

  • سیاه شدن صفحه نمایش گوشی آیفون و تبلت آیپد
  • کم نور شدن صفحه نمایش یا ال سی دی گوشی آیفون و تبلت آیپد
  • سیاه شدن بخشی از صفحه نمایش گوشی
  • سوسو زدن تصویر گوشی موبایل
  • پخش شدن رنگ در صفحه نمایش یا ال سی دی گوشی آیفون و تبلت آیپد
  • افتادن خط روی صفحه نمایش و ال سی دی گوشی آیفون و تبلت آیپد
  • ترک خوردن صفحه نمایش یا ال سی دی گوشی آیفون و تبلت آیپد
  • پیکسل سوختگی صفحه نمایش یا ال سی دی گوشی آیفون و تبلت آیپد
  • تار شدن صفحه نمایش یا ال سی دی گوشی آیفون و تبلت آیپد

برای تعویض تاچ ال سی دی دستگاه های اپل APPLE خود می تولنید به صورت حضوری به ما مراجعه نمائید و یا با ما تماس بگیرید.

جهت  تعویض تاچ ال سی دی گوشی آیفون، تاچ ال سی دی آیپد، آیپاد، مک بوک، تاچ ال سی دی اپل واچ Apple Watch و تعویض تاچ ال سی دی محصولات اپل Apple  و یا دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تلفن:  88894775 

شماره پشتیبانی : 88895135  

4.0/5 (11 رای)
ارسال نظر
verification
مشاوره رایگان واتسآپکانال تلگرام همراه ایرانیانبا ما تماس بگیرید