جهت دریافت مشاوره تلفنی رایگان  و اطلاع از هزینه تعمیرات تماس بگیرید:   021-88894775   درخواست آنلاین تعمیرات

همراه ایرانیان نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ اپل هواوی شیائومی تعمیرات ساعت هوشمند و اسمارت واچ، تعمیر اپل واچ، تعمیر ایرپاد، هندزفری، پاوربانک، سرفیس، بادز، لپتاپ و مک بوک

نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ SAMSUNG

به همراه گارانتی پس از تعمیرات

دارنده گواهینامه تخصصی از TUV اروپا (ایتالیا)

اولین دریافت کنندگان گواهینامه ایزو 9001 - 2008 از اتحادیه اروپا در ایران

تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ، تبلت و ساعت هوشمند سامسونگ

 

درخواست مشاوره رایگان تعویض
تاچ ال سی دی سامسونگ

تعویض تاچ ال سی دی سامسونگ با گارانتی تعمیرات

تعویض تاچ ال سی دی سامسونگ در نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ با گارانتی تعمیرات

 

آیا با هر شکستگی یا ایجاد ترک روی صفحه نمایش گوشی سامسونگ، باید تاچ ال سی دی گوشی را تعویض کرد؟

خیر! در موارد بسیاری شکستگی روی صفحه نمایش، عمیق نبوده و فقط  لایه ی شیشه ای نازک روی ال سی دی گوشی دچار آسیب می شود اما کاربر تصور می کند که حتما باید تاچ ال سی دی گوشی را تعویض کند و اگر مشتری به مراکز نامعتبر مراجعه نماید، احتمالا کل تاچ ال سی دی دشتگاه را تعویض می نمایند و مشتری متحمل هزینه ی بالایی می شود.

همچنین در موارد زیادی تصویر نداشتن گوشی، به علت خرابی تاچ ال سی دی گوشی موبایل نیست و ممکن است در اثر ضربه و ... کابل فلت تصویر گوشی جدا و یا پاره شده باشد که بسته به نوع آسیب وارد شده به گوشی سامسونگ، قابل تعمیر است.

بنابراین دستگاه در ابتدا باید توسط متخصص حرفه ای بررسی شود تا عمق آسیب و علت خرابی دستگاه مشخص شود و با توجه به آن نسیت به تعمیر گوشی موبایل و یا تعویض تاچ ال سی اقدام نمود.

در صورت شکستگی و عمل نکردن قسمتی از تاچ ال سی دی سامسونگ و یا کل تاچ ال سی دی، سیاه شدن تصویر گوشی، افتادن خط افقی یا عمودی روی صفحه گوشی، نیاز به تعویض قطعه خراب یا تاچ ال سی دی خراب داریم.

 

قیمت و هزینه تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ:

حتما متوجه تنوع قیمت و هزینه تعویض تاچ ال سی دی سامسونگ شده اید. علت تفاوت قیمت ها، تاچ ال سی دی های جایگزین تاچ ال سی دی های اورجینال شرکتی و سرویس پک سامسونگ است. تاچ ال سی دی سرویس پک شرکتی دقیقا همان نوع تاچ ال سی دی اولیه گوشی است و توسط شرکت سامسونگ تولید و به صورت سرویس پک عرضه می شود. اما انواع دیگر تاچ ال سی دی برای گوشی های سامسونگ وجود دارند با مبلغ و قیمت ارزان تر، که در رده های متنوع قیمت و کیفیت قرار دارند. این تاچ ال سی دی ها با عناوین گرید A، آی سی دار، OEM، های کپی ... تا تاچ ال سی دی های تقلبی و فیک به فروش می رسند و از نظر کیفیت و طول عمر در سطح پایین تری نسبت به تاچ ال سی دی اصل و اورجینال سامسونگ قرار دارند. این تاچ ال سی دی ها بسته به طول عمر، کیفیت تصویر،  رزولوشن، روشنایی، کنتراست رنگ ها و میزان مصرف باتری و ...  قیمت گذاری می شوند. و می توان بسته به درخواست مشتری، تاچ ل سی دی با کیفیت تایید شده در رنج قیمت مشتری، روی گوشی نصب نمود اما توصیه ما به عنوان نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ، استفاده از تاچ ال سی دی اصل و شرکتی سامسونگ است. لازم به ذکر است که مدل های تاچ ال سی دی تقلبی و فیک چینی در بازار بسیار هستند که متاسفانه مراکز غیر معتبر تعمیرات موبایل از آن ها استفاده می نمایند و پس از نصب آن ها روی گوشی سامسونگ، با گذشت زمان دچار افت کیفیت و کدر شدن تصویر، ایجاد لک روی تصویر، تاریک شدن صفحه نمایش گوشی می شوند و موارد بسیاری مشاهده شده است که سایر قسمت های گوشی پس از نصب تاچ ال سی دی تقلبی دچار ایراد و آسیب شده اند و یا تاچ ال سی دی های تقلبی به دلیل اشکال در ساختار، میزان جریان بالایی مصرف نموده و مدار شارژ گوشی و باتری گوشی را دچار خرابی نموده است. بنابراین توصیه ما این است که عزیزان حتما به نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ مراجعه نمایند تا از کیفیت خدمات و اصالت تاچ ال سی دی گوشی اطمینان داشته باشند.

تعویض تاچ ال سی دی گوشی، تبلت، ساعت هوشمند و گلکسی واچ های سامسونگ توسط متخصصان حرفه ای در نمایندگی تعمیرات سامسونگ همراه ایرانیان با استفاده از بروز ترین تجهیزات انجام می شود. ضمن اینکه قطعات مورد استفاده در مرکز تعمیرات سامسونگ، اصل و اورجینال بوده که این قطعات اصل از خود شرکت Samsung تهیه می شود که هیچ تفاوتی با تاچ ال سی دی اولیه دستگاه سامسونگ ندارد. و دارای کیفیت تضمین شده هستند. علاوه بر این برای تضمین کیفیت قطعات استفاده شده در این مرکز و تضمین کیفیت کار، گارانتی پس از تعمیرات دستگاه SAMSUNG نیز به شما عزیزان ارائه می گردد.

بخش های مختلف صفحه نمایش گوشی سامسونگ:

صفحه نمایش گوشی یا تبلت سامسونگ از چند لایه تشکیل شده است که خارجی ترین لایه آن گلس گوشی است پس از آن تاچ گوشی و سپس ال سی دی گوشی و سپس فریم ال سی دی قرار گرفته اند. در بعضی از مدل های گوشی سامسونگ تاچ و ال سی دی سامسونگ بهم چسبیده است و در بعضی دیگر تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ دو بخش مجزا هستند و در صورت خرابی هر کدام از تاچ یا ال سی دی به تنهایی می توان آن را تعویض نمود اما در مدل هایی از گوشی سامسونگ که تاچ و ال سی دی بهم چسبیده اند، در صورت خرابی تاچ یا ال سی دی باید کل مجموعه ی تاچ و ال سی دی را تعویض نمود.

گلس ال سی دی سامسونگ:

گلس ال سی دی گوشی سامسونگ یک شیشه‌ی محافظت کننده است که توسط شرکت سامسونگ روی صفحه نمایش گوشی و تبلت های سامسونگ به منظور محافظت از تاچ و ال سی دی گوشی پرس می‌شود.

اگر گلس تاچ گوشی سامسونگ شکسته باشد، در بسیاری از مدل ها گلس گوشی سامسونگ به تنهایی قابل تعویض است.

اگر تنها گلس گوشی سامسونگ شما شکسته باشد و تاچ ال سی دی گوشی سالم باشد می توان تنها گلس گوشی سامسونگ را تعویض نمود که خدمات تعویض گلس گوشی سامسونگ با استفاده از بروز ترین تجهیزات در نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ همراه ایرانیان ارائه می شود.

تاچ گوشی سامسونگ:

تاچ گوشی همان صفحه لمسی گوشی و تبلت است. که روی ال سی دی و زیر گلس گوشی قرار دارد و نسبت به فشار و لمس شدن حساس است و اطلاعات دقیق محل لمس شدن صفحه گوشی را دریافت می کند.  در صورتی که صفحه گوشی سامسونگ شما تصویر دارد و مشکلی در نمایش صفحه ندارد اما نسبت به لمس کردن صفحه نمایش و یا بخشی از صفحه نمایش واکنشی نشان نمی دهد و تاچ گوشی کار نمی کند و یا بشی از تاچ گوشی کار نمی کند، در این صورت تاچ گوشی سامسونگ شما و یا فلت تاچ گوشی ایراد دارد ولی ال سی دی گوشی شما سالم است.

ال سی دی گوشی سامسونگ:

نمایش تصویر گوشی سامسونگ مربوط به ال سی دی گوشی است و هر گونه اشکال در نمایش تصویر از جمله سیاه شدن صفحه نمایش گوشی و یا افتادن خط  روی صفحه نمایش گوشی، جوهر پخش شدن ال سی دی، پر پر زدن تصویر گوشی سامسونگ و ... مربوط به ال سی دی گوشی می باشد. که در این صورت باید ال سی دی گوشی سامسونگ تعمیر یا تعویض گردد.

فریم ال سی دی گوشی سامسونگ:

گاهی فریم ال سی دی در اثر فشار و یا ضربه دچار شکستگی، کج شدن و یا رنگ رفتگی می شود. که در این صورت فریم ال سی دی گوشی سامسونگ نیاز به تعویض دارد.

علائم خرابی تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ:

هر گونه اشکال در نمایش تصویر گوشی مربوط به ال سی دی گوشی است و از نشانه های خرابی تاچ گوشی، کار نکردن کل یا بخشی از صفحه لمسی گوشی است. هر گونه اشکال در کار نکردن صفحه لمسی گوشی سامسونگ مربوط به تاچ گوشی است.

 

علائم آسیب دیدگی گلس ال سی دی سامسونگ:

گلس ال سی دی خارجی ترین سطح روی صفحه نمایش گوشی است و در واقع لایه ای شیشه ای نازک است که روی ال سی دی توسط شرکت سامسونگ پرس شده است و این با گلس های معمولی که برای محافظت از صفحه گوشی توسط مشتری چسبانده می شود تفاوت دارد. اگر به دلیل فرو رفتن جسم نوک تیز یا فشار و یا ضربه و سقوط، سطح روی گوشی شکسته باشد و این شکستگی به صورت ظاهری نمایان باشد، گلس گوشی سامسونگ شکسته است.

علائم آسیب دیدگی ال سی دی گوشی سامسونگ:

  • سیاه شدن صفحه نمایش
  • سیاه شدن بخشی از صفحه نمایش
  • سوسو زدن تصویر گوشی
  • افتادن خط روی  ال سی دی گوشی
  • پخش شدن رنگ ال سی دی
  • پیکسل سوختگی در نمایشگر
  • ترک خوردن صفحه نمایش
  • تار شدن یا کم نور شدن صفحه نمایش

 

جهت تعویض تاچ ال سی دی گوشی موبایل و ساعت هوشمند سامسونگ 

و یا دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تلفن:  88894775 

شماره پشتیبانی : 88895135  

آدرس: میدان فاطمی (جهاد)، بعد از ایستگاه مترو میدان جهاد، کوچه بهرام مصیری، پلاک ۳۰، واحد ۶3.6/5 (14 رای)
ارسال نظر
verification
مشاوره رایگان واتسآپکانال تلگرام همراه ایرانیانبا ما تماس بگیرید