جهت دریافت مشاوره تلفنی رایگان  و اطلاع از هزینه تعمیرات تماس بگیرید:   021-88894775

همراه ایرانیان نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ اپل هواوی شیائومی نمایندگی تعمیر اپل واچ ساعت هوشمند سامسونگ و انواع اسمارت واچ نمایندگی تعمیر ایرپاد، هندزفری، پاوربانک، سرفیس، بادز، لپتاپ و مک بوک

همراه ایرانیان، مرکز تخصصی تعمیرات موبایل ،تعمیرات گوشی، تبلت، ساعت هوشمند سامسونگ، واچ و لپ تاپ

مرکز تخصصی تعمیرات سامسونگ SAMSUNG

به همراه گارانتی پس از تعمیرات

دارنده گواهینامه تخصصی از TUV اروپا (ایتالیا)

اولین دریافت کنندگان گواهینامه ایزو 9001 - 2008 از اتحادیه اروپا در ایران

تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی سامسونگ SAMSUNG

تعویض تاچ ال سی دی سامسونگ با گارانتی تعمیرات

یکی از خدمات مرکز تخصصی تعمیرات موبایل و تعمیرات گوشی سامسونگ Samsung همراه ایرانیان، تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی گوشی، تبلت و ساعت هوشمند سامسونگ می باشد.تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی سامسونگ

در صورت شکستگی، عمل نکردن قسمتی از تاچ ال سی دی سامسونگ و یا کل تاچ ال سی دی،، سیاه شدن تصویر گوشی و تبلت سامسونگ، افتادن خط افقی یا عمودی روی صفحه  گوشی یا تبلت سامسونگ، نیاز به تعویض قطعه خراب یا تاچ ال سی دی خراب داریم که در مرکز تعمیرات تخصصی و خدمات سامسونگ همراه ایرانیان، خدمات تعویض تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ، تعویض تاچ ال سی دی تبلت سامسونگ، تعویض تاچ ال سی دی ساعت هوشمند سامسونگ، تعویض تاچ ال سی دی گلکسی واچ سامسونگ samsung ارائه می شود.

تعویض تاچ ال سی دی گوشی، تبلت، ساعت هوشمند و گلکسی واچ های سامسونگ توسط متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات همراه ایرانیان با استفاده از بروز ترین تجهیزات انجام می شود. ضمن اینکه قطعات مورد استفاده در مرکز تعمیرات سامسونگ همراه ایرانیان اصل و اورجینال بوده که این قطعات اصل از خود شرکت Samsung تهیه می شود که هیچ تفاوتی با تاچ ال سی دی اولیه دستگاه سامسونگ ندارد. و دارای کیفیت تضمین شده هستند. علاوه بر این برای تضمین کیفیت قطعات استفاده شده در این مرکز و تضمین کیفیت کار، گارانتی پس از تعمیرات دستگاه SAMSUNG نیز به شما عزیزان ارائه می گردد.

 

 

 

بخش های مختلف صفحه نمایش گوشی سامسونگ:

صفحه نمایش گوشی یا تبلت سامسونگ از چند لایه تشکیل شده است که خارجی ترین لایه آن گلس گوشی است پس از آن تاچ گوشی و سپس ال سی دی گوشی و سپس فریم ال سی دی قرار گرفته اند. در بعضی از مدل های گوشی سامسونگ تاچ و ال سی دی سامسونگ بهم چسبیده است و در بعضی دیگر تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ دو بخش مجزا هستند و در صورت خرابی هر کدام از تاچ یا ال سی دی به تنهایی می توان آن را تعویض نمود اما در مدل هایی از گوشی سامسونگ که تاچ و ال سی دی بهم چسبیده اند، در صورت خرابی تاچ یا ال سی دی باید کل مجموعه ی تاچ و ال سی دی را تعویض نمود.

گلس ال سی دی سامسونگ:

گلس ال سی دی گوشی سامسونگ یک شیشه‌ی محافظت کننده است که توسط شرکت سامسونگ روی صفحه نمایش گوشی و تبلت های سامسونگ به منظور محافظت از تاچ و ال سی دی گوشی پرس می‌شود.

اگر گلس تاچ گوشی سامسونگ شکسته باشد، در بسیاری از مدل ها گلس گوشی سامسونگ به تنهایی قابل تعویض است.

اگر تنها گلس گوشی سامسونگ شما شکسته باشد و تاچ ال سی دی گوشی سالم باشد می توان تنها گلس گوشی سامسونگ را تعویض نمود که خدمات تعویض گلس گوشی سامسونگ با استفاده از بروز ترین تجهیزات در مرکز تعمیرات موبایل همراه ایرانیان ارائه می شود.

تاچ گوشی سامسونگ:

تاچ گوشی همان صفحه لمسی گوشی و تبلت است. که روی ال سی دی و زیر گلس گوشی قرار دارد و نسبت به فشار و لمس شدن حساس است و اطلاعات دقیق محل لمس شدن صفحه گوشی را دریافت می کند.  در صورتی که صفحه گوشی سامسونگ شما تصویر دارد و مشکلی در نمایش صفحه ندارد اما نسبت به لمس کردن صفحه نمایش و یا بخشی از صفحه نمایش واکنشی نشان نمی دهد و تاچ گوشی کار نمی کند و یا بشی از تاچ گوشی کار نمی کند، در این صورت تاچ گوشی سامسونگ شما و یا فلت تاچ گوشی ایراد دارد ولی ال سی دی گوشی شما سالم است.

ال سی دی گوشی سامسونگ:تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی سامسونگ

نمایش تصویر گوشی سامسونگ مربوط به ال سی دی گوشی است و هر گونه اشکال در نمایش تصویر از جمله سیاه شدن صفحه نمایش گوشی و یا افتادن خط  روی صفحه نمایش گوشی، جوهر پخش شدن ال سی دی، پر پر زدن تصویر گوشی سامسونگ و ... مربوط به ال سی دی گوشی می باشد. که در این صورت باید ال سی دی گوشی سامسونگ تعمیر یا تعویض گردد.

فریم ال سی دی گوشی سامسونگ:

گاهی فریم ال سی دی در اثر فشار و یا ضربه دچار شکستگی،کج شدن و یا رنگ رفتگی می شود. که در این صورت فریم ال سی دی گوشی سامسونگ نیاز به تعویض دارد.

علائم خرابی تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ:

هر گونه اشکال در نمایش تصویر گوشی مربوط به ال سی دی گوشی است و از نشانه های خرابی تاچ گوشی، کار نکردن کل یا بخشی از صفحه لمسی گوشی است. هر گونه اشکال در کار نکردن صفحه لمسی گوشی سامسونگ مربوط به تاچ گوشی است.

علائم آسیب دیدگی گلس ال سی دی سامسونگ:

چنانچه در اثر فشار یا ضربه سطح روی گوشی شکسته باشد و این شکستگی به صورت ظاهری مشخص باشد، گلس گوشی سامسونگ شکسته است.

علائم آسیب دیدگی ال سی دی گوشی سامسونگ:

  • سیاه شدن صفحه نمایش گوشی سامسونگ
  • سیاه شدن بخشی از صفحه نمایش سامسونگ
  • سوسو زدن تصویر گوشی سامسونگ
  • افتادن خط روی صفحه نمایش و ال سی دی گوشی سامسونگ
  • پخش شدن رنگ در صفحه نمایش یا ال سی دی گوشی سامسونگ
  • پیکسل سوختگی صفحه نمایش یا ال سی دی گوشی سامسونگ
  • ترک خوردن صفحه نمایش یا ال سی دی گوشی سامسونگ
  • تار شدن صفحه نمایش یا ال سی دی گوشی سامسونگ
  • کم نور شدن صفحه نمایش یا ال سی دی گوشی سامسونگ

قیمت و هزینه تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ:

دستگاه های سامسونگ دارای کیفیت های مختلف با توجه به مدل دستگاه می باشند. هزینه ی تعویض تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ بسته به مدل دستگاه و نوع آسیب متفاوت می باشد. برای اطلاع دقیق از هزینه تعویض تاچ ال سی دی گوشی یا تبلت سامسونگ با ما تماس بگیرید.

تلفن:  88894775   شماره پشتیبانی : 88895135  

شما عزیزان می توانید جهت تعویض تاچ ال سی دی سامسونگ به صورت حضوری به ما مراجعه نمائید و یا با ما تماس بگیرید.  

 

جهت تعویض تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ، تعویض تاچ ال سی دی تبلت سامسونگ و یا تعویض تاچ ال سی دی اسمارت واچ سامسونگ 

و یا دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تلفن:  88894775 

شماره پشتیبانی : 88895135  

3.7/5 (12 رای)


تعویض تاچ ال سی دی هواوی با گارانتی تعمیراتتعمیر و تعویض تاچ ال سی دی شیائومی Xiaomi  با گارانتی تعمیراتتعویض تاچ ال سی دی آیفون با گارانتی تعمیرات
ارسال نظر
verification
مشاوره رایگان واتسآپکانال تلگرام همراه ایرانیانبا ما تماس بگیرید