نمایندگی تخصصی تعمیرات موبایل با گارانتی تعمیرات   021-88894775   درخواست آنلاین تعمیرات موبایل

نمایندگی تعمیرات گلکسی واچ و ساعت هوشمند سامسونگ و تعمیر انواع اسمارت واچ

نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ SAMSUNG

با گارانتی تعمیرات

دارنده گواهینامه تخصصی از TUV اروپا (ایتالیا)

اولین دریافت کنندگان گواهینامه ایزو 9001 - 2008 از اتحادیه اروپا در ایران

 

درخواست مشاوره رایگان تعویض
تاچ ال سی دی A01 سامسونگ

تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی سامسونگ گلکسی SAMSUNG GALAXY A01

تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی SAMSUNG GALAXY A01 با گارانتی تعمیرات در نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ

چه زمانی باید تاچ ال سی دی گوشی گلکسی A01 سامسونگ را تعویض کرد؟

اغلب تصور می شود که هر ایرادی در نمایش تصویر، به معنای خرابی تاچ ال سی دی است و نیاز به تعویض دارد اما گاهی خرابی قطعات دیگر مانند ایراد در مدار نور یا لایت گوشی یا پارگی و جدا شدن کابل فلت تصویر و ... می تواند سبب بروز اشکال در نمایش تصویر باشد. به همین دلیل ابتدا لازم است گوشی بررسی شود و زمانی که صفحه نمایش آسیب دیده باشد و ایراد در قطعات دیگر گوشی، عامل ایراد در نمایش تصویر نباشد و خود تاچ ال سی دی نیز قابل تعمیر نباشد، باید آن را تعویض نمود.

آیا تاچ ال سی دی گوشی A01 سامسونگ را می توان تعمیر نمود؟

بله اغلب می توان تاچ ال سی دی A01 سامسونگ را تعمیر کرد. افتادن هاله روی ال سی دی گوشی معمولا قابل تعمیر است و سیاه شدن تصویر یا رفتن تصویر نیز معمولا با تعمیر یا تعویض کابل فلت تاچ ال سی دی قابل تعمیر است. شکستگی صفحه نمایش نیز در صورتی که فقط لایه روی ال سی دی شکسته باشد و ال سی دی و تاچ زیر آن سالم باشد و عملکرد درستی داشته باشد، با تعویض گلس قابل تعمیر است.

علائم آسیب دیدگی تاچ ال سی دی:

پخش شدگی رنگ یا جوهر پس دادن نمایشگر

ترک خوردن یا خرد شدن خود ال سی دی (ممکن است فقط گلس ال سی دی شکسته باشد اما ال سی دی زیر گلس فنی یا گوریلا گلس سالم باقی مانده باشد و نیازی به تعویض تاچ ال سی دی نباشد. بنابراین این مورد نیاز به بررسی توسط کارشناس دارد)

افتادن خطوط افقی یا عمودی رنگی روی صفحه

و...

قیمت و هزینه تعویض تاچ ال سی دی گوشی گلکسی A01 سامسونگ:

هزینه تعویض تاچ ال سی دی به قیمت تاچ ال سی دی A01 سامسونگ بستگی دارد. اما قیمت تاچ ال سی دی این گوشی در مراکز مختلف ممکن است متفاوت باشد چرا که در بازار برای این گوشی، تاچ ال سی دی با کیفیت های مختلفی عرضه می شود. در حقیقت 4 سطح تاچ ال سی دی برای این گوشی وجود دارد که مزیت ها و معایب هر نوع تاچ ال سی دی و علت اختلاف قیمت آن ها را به شما خواهیم گفت.

انواع تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی A01:

تاچ ال سی دی اصلی و اورجینال A01 سامسونگ

    تاچ ال سی دی غیر اصل A01 سامسونگ

تاچ ال سی دی سرویس پک و شرکتی

    تاچ ال سی دی سوپر کپی، های کپی و درجه یک چینی

تاچ ال سی دی چنج فلت و چنج گلس

    تاچ ال سی دی درجه 3، درجه 4 و تقلبی و فیک

 

تاچ ال سی دی اصلی و اورجینال:

تاچ ال سی دی سرویس پک و شرکتی A01 سامسونگ:

کمپانی سامسونگ قطعات گوشی های خود را نیز تولید می کند و به صورت سرویس پک به فروش می رساند. این تاچ ال سی دی های سرویس پک دقیقا از همان خط تولید تاچ ال سی دی فابریک و اولیه گوشی سامسونگ هستند. بنابراین بالاترین کیفیت، دوام و قیمت را این نوع تاچ ال سی دی دارد.

تاچ ال سی دی چنج فلت و چنج گلس A01 سامسونگ:

همان تاچ ال سی دی اصل و اورجینال هستند اما یک بار کابل فلت و یا گلس ال سی دی شان تعویض شده است. مزیت این تاچ ال سی دی ها اصل و اورجینال بودن آن ها، کیفیت بالای تاچ ال سی دی اصل و قیمت پایین تر این نوع تاچ ال سی دی نسبت به تاچ ال سی دی سرویس پک است. برای افرادی که خواهان تاچ ال سی دی با کیفیت اصلی ولی با قیمت پایین تر هستند، مناسب است. لازم بذکر است که این تاچ ال سی دی ها در بیشتر موارد دست دوم هستند.

تاچ ال سی دی غیر اصل:

تاچ ال سی دی سوپر کپی، های کپی و درجه یک چینی A01 سامسونگ:

این تاچ ال سی دی ها عملکرد و کیفیت در حدود 80 درصدی نسبت به تاچ ال سی دی سرویس پک و شرکتی سامسونگ دارند. قیمت این سطح از تاچ ال سی دی ها ارزان تر از تاچ ال سی دی شرکتی سامسونگ است. تاچ ال سی دی های "های کپی" از نظر رده کیفی ال سی دی، دوام و قیمت دارای تنوع هستند و  افراد با بدوجه کمتر، می توانند از این نوع تاچ ال سی دی استفاده کنند. این تاچ ال سی دی ها با توجه به میزان روشنایی، کادر تصویر، کنتراست و درخشندگی رنگ ها، میزان مقاومت روی کانکتور، با فریم یا بدون فریم بودن شان قیمت گذاری می شوند. البته هر چه قیمت پایین تر باشد، طبیعتا کیفیت و دوام پایین تر خواهد بود.

تاچ ال سی دی درجه 3، درجه 4 و تقلبی و فیک A01 سامسونگ:

تاچ ال سی دی درجه 3 و 4 به عنوان تاچ ال سی دی فیک و تقلبی شناخته می شوند و دارای ضعف در ساختار و طراحی هستند و برای ارزان قیمت تمام شدن کار و صرفا به قصد تشابه سازی با تاچ ال سی دی های اصلی یا های کپی ساخته شده اند. به همین جهت استاندارد نیستند و این عدم رعایت استاندارد اولین دلیلی است که این تاچ ال سی دی ها به گوشی A01 شما آسیب می زنند و با جریان مصرفی بالاتر به مدار شارژ گوشی و باتری فشار می آورند. به همین جهت است که بسیاری عنوان کرده اند پس از نصب تاچ ال سی دی فیک، گوشی بسیار داغ می کند. علاوه بر موارد ذکر شده، تاچ ال سی دی های فیک مدت کوتاهی پس از نصب به مرور کم نور تر و تاریک تر شده و تصاویر کدر و بی روح می شوند.

 

چطور تاچ ال سی دی اصلی را از تاچ ال سی دی فیک و تقلبی تشخیص دهیم؟

بدلیل مشابهت بسیار تاچ ال سی دی تقلبی با تاچ ال سی دی اصلی، گاهی تشخیص دشوار می شود. اما موارد کلی را می توان بیان کرد که تاچ ال سی دی های فیک با توجه به تنوع و انواع مختلفشان ممکن است همه یا برخی از موارد زیر را داشته باشند.

 • هنگی تاچ و یا سرعت پایین تاچ در تاچ ال سی دی فیک
 • ضخامت بیشتر تاچ ال سی دی
 • افت کیفیت تصویر پس از نصب
 • حاشیه بیشتر اطراف تاچ ال سی دی
 • داغ کردن زیاد گوشی پس از نصب تاچ ال سی دی
 • و...

تعویض گلس ال سی دی گلکسی A01 سامسونگ:

ال سی دی گوشی گلکسی A01 سامسونگ توسط لایه نازک و شفاف مقاوم از نوع شیشه سخت شده با یون محافظت می شود و تا حدی در برابر خش و خطوط از ال سی دی محافظت می کند. این پوشش محافظتی در کارخانه روی ال سی دی پرس می شود. حال اگر ضربه به صفحه نمایش گوشی وارد شود، ابتدا گلس ال سی دی یا به عبارتی گلس فنی گوشی می شکند اما اگر زیر این گلس شکسته تاچ ال سی دی سالم بماند وضربه طوری باشد که تمام شدت ضربه توسط گلس فنی گرفته شده باشد و به ال سی دی آسیب نرسد، در این حالت بدون تعویض تاچ ال سی دی و یا حفظ تاچ ال سی دی اورجینال و فابریک دستگاه، با قیمت و مبلغ بسیار کمتر، گوشی تعمیر می شود. همچنین لازم به ذکر است که تعویض گلس فرایند پیچیده ای است که مهارت و تبحر خاص و ابزار حرفه ای می طلبد و بسیاری از مراکز تعمیرات موبایل بدلیل عدم دسترسی به ابزار و تجهیزات تعویض گلس ال سی دی، خدمات تعویض گلس را ارائه نمی دهند. خوشبختانه نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ همراه ایرانیان خدمات تعویض گلس ال سی دی را ارائه می دهد.

 
چرا تعمیر یا تعویض تاچ ال سی دی A01 سامسونگ در نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ همراه ایرانیان؟

با تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی در این مرکز، به میزان قابل توجه در هزینه صرفه جویی خواهید کرد چرا که در ابتدا بررسی و کارشناسی می شود و اگر تاچ ال سی دی قابل تعمیر باشد، با هزینه کمتری تعمیر خواهد شد همچنین تعمیرات در نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ همراه ایرانیان، از مزایای زیر برخوردار می شوید:

 • تعمیرات با قیمت مناسب و مطابق نرخ مصوب اتحادیه تعمیرکاران موبایل
 • ارائه ضمانت و گارانتی تعمیرات تا مدت زمان مشخص
 • استفاده از تاچ ال سی دی اورجینال و قطعات با کیفیت اصلی
 • تعمیرات در اسرع وقت
 • تیم مجرب و حرفه ای
 • همچنین بهترین کیفیت خدمات را در اختیار خواهید داشت.

پس از تعویض تاچ ال سی دی A01 سامسونگ کیفیت تصویر ما مثل روز اول می شود ؟

تنها درصورتی که از تاچ ال سی دی اورجینال و اصلی استفاده شود، دقیقا مانند روز اول خواهد بود.

معرفی تاچ ال سی دی گلکسی A01 سامسونگ:

نمایشگر گوشی گلکسی A01 سامسونگ از نوع لمسی خازنی PLS LCD است که جزو تکنولوژی های قدیمی در نمایشگرها به شمار میرود و قیمت بسیار مناسبی هم دارد. رزولوشن این نمایشگر 720 x 1520 پیکسل است و به همین دلیل نسبت به نمایشگر های سوپر آمولد قیمت مناسب تری دارد. این نمایشگر با ابعاد 5.7 اینچ، دارای تراکم پیکسلی 294 پیکسل در هر اینچ از صفحه نمایش است. نسبت صفحه نمایش به پنل جلویی گوشی 78.8% است و این نمایشگر قابلیت پشتیبانی از 16 میلیون رنگ را دارد. همچنین این نمایشگر مولتی تاچ است و قابلیت پردازش لمس چندگانه را دارد. در مورد گلس ال سی دی این گوشی باید گفت که گلکسی A01 سامسونگ یکی از گوشی های میان رده شرکت سامسونگ است و این کمپانی سعی نموده قیمت این گوشی را پایین نگه دارد و برای کاهش هزینه نهایی تولید این گوشی، مانند برخی دیگر از گوشی های میان رده این کمپانی، خبری از گوریلا گلس کورنینگ نیست و تنها از شیشه ی سخت شده با یون به عنوان گلس ال سی دی استفاده نموده است این نوع گلس ال سی دی در مقایسه با گوریلا گلس های شرکت کورنینگ که کمپانی سامسونگ آن را برای اکثر گوشی های خود بکار می برد، مقاومت چندانی ندارد و آسیب پذیری بالایی در برابر خش و خطوط یا ضربه و سقوط دارد.

مشخصات تاچ ال سی دی گلکسی A01 سامسونگ

نوع نمایشگر

PLS LCD

ابعاد صفحه نمایش

5.7 اینچ

رزولوشن

720 x 1520

پراکندگی پیکسلی

~294 ppi

نسبت نمایشگر به پنل جلویی

~78.8%

جهت تعمیر یا تعویض تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی SAMSUNG Galaxy A01 

و یا دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تلفن:  88894775 

شماره پشتیبانی : 88895135  

 

ارسال نظر
verification
مشاوره رایگان واتسآپکانال تلگرام همراه ایرانیانبا ما تماس بگیرید