نمایندگی تخصصی تعمیرات موبایل با گارانتی تعمیرات   021-88894775   درخواست آنلاین تعمیرات موبایل

نمایندگی تعمیرات گلکسی واچ و ساعت هوشمند سامسونگ و تعمیر انواع اسمارت واچ

نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ SAMSUNG در تهران

با گارانتی تعمیرات

دارنده گواهینامه تخصصی از TUV اروپا (ایتالیا)

اولین دریافت کنندگان گواهینامه ایزو 9001 - 2008 از اتحادیه اروپا در ایران

 

درخواست مشاوره رایگان تعویض
تاچ ال سی دی A03 سامسونگ

تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی SAMSUNG GALAXY A03

تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی SAMSUNG GALAXY A03 با گارانتی تعمیرات در نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ

نکات مهم قبل از تعویض تاچ ال سی دی گوشی گلکسی A03 سامسونگ:

پیش از اقدام برای تعویض تاچ ال سی دی A03 سامسونگ، از خرابی این قطعه اطمینان حاصل کنید:

شاید تاچ ال ی دی سامسونگ گلکسی A03 شما هنوز قابل تعمیر باشد!

در بسیاری موارد مشکل تصویر بدون نیاز به تعویض تاچ ال سی دی برطرف می شود. یعنی می توان ایراد تاچ ال سی دی یا کابل رابط تصویر را برطرف و گوشی را تعمیر نمود و گاهی نیز ایراد در قطعه دیگری باعث اختلال در نمایش تصویر می شود که با تعمیر آن قطعه، بدون نیاز به تعویض تاچ ال سی دی و با هزینه بسیار کمتری، می توان مشکل صفحه نمایش گوشی را رفع نمود. 

 

در صورت وجود ترک خوردن یا شکستگی صفحه نمایش گوشی A03 سامسونگ:

اگر شکستگی به لایه های زیرین نرسیده باشد و فقط شیشه ی ال سی دی شکسته باشد و تاچ ال سی دی زیر لایه ی شکسته سالم باقی مانده باشد، می توان با تعویض گلس ال سی دی یا همان گلس فنی گلکسی A03 سامسونگ، با قیمت بسیار پایین تر از تعویض تاچ ال سی دی، گوشی را تعمیر نمود.

 

به مراکز تعمیرات موبایل معتبر و یا نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ مراجعه فرمائید:

جهت تشخیص درست و بررسی دقیق گوشی و تعمیر گوشی با کمترین هزینه حتما به مراکز معتبر مراجه فرمائید. تا با تشخیص درست در مبلغ پرداختی و هزینه های خود صرفه جویی نموده و هم از نصب قطعات اصلی و با کیفیت روی گوشی اطمینان داشته باشید و گوشی خود را از آسیب های احتمالی بدلیل نصب قطعات تقلبی یا اشتباهات حفظ کنید.

 

بهیچ عنوان تاچ ال سی دی تقلبی روی گوشی نصب نکنید:

پس از نصب تاچ ال سی دی های تقلبی روی گوشی، به مرور با صفحه ای تاریک و کم نور و تصاویری کدر، بد رنگ و غیرطبیعی مواجه می شوید بطوری که نیاز مجدد به تعویض تاچ ال سی دی پیدا خواهید کرد و این تعویض مجدد هزینه سنگینی روی دستتان خواهد گذاشت. اما این همه ی ماجرا نیست. تاچ ال سی دی های تقلبی به دلیل ساحتار غیر استاندارد، وقتی روی گوشی نصب می شوند به قطعات دیگر گوشی فشار زیادی وارد می کنند مثلا جزیان مصرفی بسیار بالاتری دارند و باعث خرابی زودهنگام مدار شارژ گوشی و قطعات دیگر خواهند شد. بنابراین استفاده از قطعات تقلبی به قصد صرفه جویی در هزینه ها و پرداخت هزینه های متعدد برای جبران آسیب های ثانویه و یا خرید گوشی جدید منطقی نخواهد بود.


هزینه تعمیر یا تعویض و قیمت تاچ ال سی دی گوشی گلکسی A03 سامسونگ:

در صورتی که تاچ ال سی دی یا مشکل تصویر قابل تعمیر باشد، بسته به نوع آسیب تعمیر می شود و هزینه تعمیر تاچ ال سی دی به نسبت تعویض آن، بسیار کمتر خواهد بود و اجرت ها در این مرکز مطابق نرخنامه مصوب اتجادیه تعمیرکاران موبایل می باشد.

در صورتی که نیاز به تعویض تاچ ال سی دی گوشی A03 سامسونگ باشد، هزینه تعویض تاچ ال سی دی این گوشی به قیمت تاچ ال سی دی A03 سامسونگ بستگی دارد اما لازم است بدانید برای این گوشی انواع مختلف تاچ ال سی دی با کیفیت و قیمت های متفاوت در بازار یافت می شوند. قیمت تاچ ال سی دی بسته به پارامتر های متعدد متفاوت است که در ادامه به بررسی کیفیت، اصل بودن و قیمت این تاچ ال سی دی های می پردازیم:

بررسی کیفیت و قیمت انواع تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی A03 Samsung Galaxy:

 

تاچ ال سی دی شرکتی و سرویس پک سامسونگ:

بالاترین قیمت تاچ ال سی دی A03 سامسونگ مربوط  به تاچ ال سی دی اورجینال و شرکتی سامسونگ است که بهترین کیفیت و دوام را دارد و به آن تاچ ال سی دی سرویس پک نیز گفته می شود. تنها این نوع تاچ ال سی دی دقیقا کیفیت مشابه تاچ ال سی دی اولیه گوشیA03  شما را دارد و در صورت نصب این تاچ ال سی دی روی گوشی، هیچ تفاوتی با روز اول نخواهد داشت.

تاچ ال سی دی چنج گلس و تاچ ال سی دی چنج فلت A03 سامسونگ:

پس از تاچ ال سی دی اصل و سویس پک، تاچ ال سی دی های چنج گلس و چنج فلت در رتبه دوم قرار دارند. این تاچ ال سی دی ها نیز مانند تاچ ال سی دی سرویس پک سامسونگ، اصل هستند و همان کیفیت را دارا هستند اما قیمت پایین تری نسبت به تاچ ال سی دی شرکتی دارند و تنها تفاوت شان با تاچ ال سی دی شرکتی در این است که چنج فلت ها یک بار کابل فلت شان تعویض شده است و چنج گلس ها نیز یک بار پلس شان تویض شده است.

 

تاچ ال سی دی سوپر کپی یا "های کپی" َA03 سامسونگ:

این دسته تاچ ال سی دی ها غیر اصل هستند و در واقع تاچ ال سی دی درجه یک چینی و طرح اصلی هستند و انواع مختلف دارند و  از لحاظ کیفیت و قیمت رنج گسترده ای دارند. قیمت این تاچ ال سی دی ها بسته به مقاومت کانکتورها، حاشیه و کادر تصویر، ضخامت، کیفیت، با فریم یا بودن فریم بودن تاچ ال سی دی، رزولوشن و دوام شان قیمت گذاری می شوند. اگر فریم ال سی دی سالم باشد و در اثر ضربه یا فشار وارد شده به ال سی دی، آسیب ندیده باشد و امکان استفاده مجدد از آن وجود داشته باشد، نیازی به تهیه تاچ ال سی دی با فریم نخواهد بود و می توان با پرداخت هزینه کمتر، از تاچ ال سی دی بدون فریم استفاده کرد. تنوع قیمتی این تاچ ال سی دی ها، به مشتری امکان انتخاب تاچ ال سی دی با توجه به بودجه خود و با قیمت مدنظر مشتری را می دهد.

 

تاچ ال سی دی تقلبی یا درجه 3 و درجه 4 گلکسی A03 سامسونگ:

تاچ ال سی دی های درجه 3 و درجه 4 که به آن تاچ ال سی دی فیک و تقلبی نیز گفته می شود، فاقد کیفیت لازم برای نصب روی گوشی هستند و پس از نصب روی گوشی، می توانند صدمات جدی به گوشی وارد کنند. بنابراین بهیچ وجه سراغ این دسته تاچ ال سی دی ها نروید و برای تصب تاچ ال سی دی با کیفیت مناسب یا تاچ ال سی دی اصلی حتما به مراکز معتبر تعمیرات موبایل یا نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ مراجعه فرمائید.

 

علائم خرابی تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی A03:

یکی از دغدغه های افراد پس از برخود گوشی با زمین یا دیدن شکستگی، ترک یا اشکال در نمایش تصویر گوشی این است که می خواهند بدانند آیا تاچ ال سی دی سالم است یا خیر 
باید گفت می توان علائم کلی خرابی تاچ ال سی دی را بیان نمود اما باید دانست که این علائم نسبی هستند و با بروز این لائم نمی توان به طور قطع گفت که حتما خود تاچ ال سی دی آسیب دیده است. مثلا سیاه شدن تصویر و رفتن تصویر، به عنوان یکی از علائم خرابی و آسیب دیدگی تاچ ال سی دی ذکر می شود اما آیا هر گاه تصویر سیاه شود، به معنای خرابی تاچ ال سی دی است؟ خیر. آسیب دیدن تاچ ال سی دی موجب نداشتن تصویر می شود اما گاهی ایراد در قطعات دیگر نیز باعث بروز چنین مشکلاتی می شود. ایراد هایی مانند سوختن مدار لایت گوشی یا پارگی یا جدا شدن کابل فلت از برد گوشی و ... بنابراین همیشه نیاز به بررسی گوشی توسط کارشناس مجرب و در مرکز معتبر تعمیرات موبایل وجود دارد. حال علائم کلی ایراد و آسیب دیدگی تاچ ال سی دی را عنوان می کنیم:

 • سیاه شدن بخشی از صفحه نمایش یا سیاه شدن کامل تصویر
 • رنگی یا بنفش شدن تصویر
 • تاریک شدن صفحه
 • عمل نکردن تاچ، هنگی تاچ یا خودتاچی و عمل کردن خود به خود تاچ بدون اینکه صفحه لمس شود.
 • پرش تصویر
 • افتادن خط یا خطوط رنگی یا سفید روی نمایشگر
 • پخش رنگ در صفحه 
 • ایجاد لکه یا نقاط رنگی روی صفحه نمایش

 

چه زمانی باید تاچ ال سی دی Samsng Galaxy A03 را تعویض کرد؟

گوشی در ابتدا باید بررسی شود. اگر ایراد تصویر گوشی به خرابی تاچ ال سی دی مربوط باشد و ایراد در قطعه دیگری باعث مشکلات نمایش تصویر یا عملکرد تاچ نشده باشد و ایراد تاچ ال سی دی قابل تعمیر نباشد، باید تاچ ال سی دی را تعویض نمود اما توجه داشته باشید برای تشخیص ایراد و بررسی دستگاه حتما به مرکز معتبر تعمیرات موبایل یا نمایندگی تعمیرات مبایل سامسونگ مراجعه فرمائید.

 

تعویض تاچ ال سی دی گوشی گلکسی A03 چقدر طول می کشد؟

تعویض تاچ ال سی دی گوشی در نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ همراه ایرانیان 2 ساعت زمان می برد.

 

علت خرابی تاچ ال سی دی گلکسی A03 سامسونگ:

تاچ ال سی دی گوشی گلکسی a03 سامسونگ به دلایل مختلف مثل ضربه، آبخوردگی، وارد شدن فشار زیاد به صفحه نمایش و ایراد سخت افزاری یا نرم افزاری دچار مشکل می شوند.

چطور می توان خش و خطوط روی نمایشگر را برطرف کرد؟

اگر سطح روی نمایشگر دچار ترک یا خط و خش شده باشد اما تاچ و ال سی دی پوشی عملکرد صحیح داشته باشند و کاملا سالم باشند و آسیب ندیده باشند، می توان با تعویض گلس ال سی دی، کلیه خش و ترک و خطوط را برطرف کرد و ظاهر گوشی را مثل روز اول نمود.

 

تعویض گلس ال سی دی گوشی Samsung Galaxy A03:

گلس ال سی دی که به آن گلس فنی گفته می شود، بخشی از مجموعه ی تاچ ال سی دی و نمایشگر گوشی است. در واقع لایه ی نازک شیشه ای است که با هدف افزایش مقاومت ال سی دی و محافظت از تاچ ال سی دی، توسط کمپانی سازنده گوشی، روی ال سی دی پرس شده است و بدون آن نمی توان از گوشی استفاده کرد و با گلس محافظی که توسط افراد نصب می شود، تفاوت دارد. گوشی بدون گلس محافظ همچنان قابل استفاده است. اما چه شرایطی برای تعویض گلس ال سی دی لازم است؟ و چه زمانی گلس باید تعویض شود؟

در صورت وجود خش و خطوط یا شکستگی روی صفحه نمایش، می توان بدون تعویض تاچ ال سی دی و تنها با تعویض گلس ال سی دی و پرداخت مبلغ و هزینه بسیار کمتری، صفحه نمایش را تعمیر نمود و تاچ ال سی دی و قطعات فابریک دستگاه را حفظ نمود. اما برای این کار 2 شرط لازم است:

1-    ال سی دی سالم باشد یعنی گوشی تصویر داشته باشد و این تصویر کاملا سالم و صحیح باشد یعنی جوهر پخش شدگی یا لک یا پیکسل سوختگی نداشته باشد و تصویر و رنگ ها را بدرستی نمابش دهد و تصویر تاریک نشده باشد.

2-    تاچ گوشی کاملا سالم باشد به عبارت دیگر تاچ نسبت به لمس شدن در تمامی نقاط صفحه نمایش واکنش درست نشان دهد و هنگی یا عدم کارکرد نداشته باشد. برای تست حتما تمام نقاط صفحه باید لمس شوند.

با داشتن این دو شرط می توان گلس فنی را تعویض نمود. فقط باید توجه داشت که در صورت وجود شکستگی روی صفحه نمایش، باید برای تعویض گلس ال سی دی عجله نمود تا شکستگی باعث آسیب به تاچ ال سی دی و لایه های زیرین نشود.

 

مزیت های تعویض گلس ال سی دی در نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ همراه ایرانیان:

 • تعویض گلس در اسرع وقت

 • تضمین خدمات و گارانتی تعمیرات

 • بهره گیری از تجهیرات بروز و تیم متخصص و حرفه ای
 • تضمین بازگشت کیفیت سابق به نمایشگر گوشی
 • هزینه مناسب و مطابق نرخ مصوب اتحادیه تمیرکاران موبایل
 • فرصت تعمیر صفحه نمایش گوشی با هزینه بسیار کمتر بجای تعویض تاچ ال سی دی سامسونگ

 

هزینه تعویض گلس ال سی دی گوشی  سامسونگ گلکسی A03 چگونه محاسبه می شود؟

هزینه تعویض گلس ال سی دی به جنس و کیفیت گلس و مواد مورد استفاده بستگی دارد. اما در نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ همراه ایرانیان از گلس اورجینال و چسب OCA اصل استفاده می شود و کلیه اجرت ها طبق تعرفه مصوب اتحادیه تعمیرکاران موبایل محاسبه می شود بنابراین قیمت ها در این مرکز بسیار مناسب هستند تا افراد براختی بتوانند از خدمات این مرکز بهره مند شوند.

 

مشخصات تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی A03:

پنل نمایشگر 6.5 اینچی این گوشی از نوع PLS LCD است و زاویه ی دید متوسطی دارد. رزولوشن به کاررفته در این نمایشگر 720 x 1600 پیکسل است که وضوح این گوشی برای کاربر عادی خوب است و شامل جزئیات می شود اما برای گارهای حرفه ای و گیمینگ، جوابگو نیست. کنتراست معمولی رنگ ها در این گوشی با توجه به قیمت پایین این گوشی مناسب است. این مشخصات مربوط به تاچ ال سی دی فابریک گوشی یا همان تاچ ال سی دی هست کخ در روز اول روی گوشی نصب بوده اما مشخصات تاچ ال سی دی اورجینال شرکتی و سرویس پک سامسونگ نیز همین است اما انواع دیگر تاچ ال سی دی گوشی A03 سامسونگ این کیفیت و گارایی را ندارند.

مشخصات تاچ ال سی دی گلکسی A03 سامسونگ

نوع پنل نمایشگر

PLS LCD

اندازه نمایشگر

6.5 اینچ

مساحت صفحه نمایش

102.0 cm2

نسبت اندازه صفحه نمایش به پنل جلوی گوشی

~81.8% screen-to-body ratio

پراکندگی پیکسلی

~270

رزولوشن

720 x 1600

 

جهت تعمیر یا تعویض تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی SAMSUNG Galaxy A03 

و یا دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تلفن:  88894775 

شماره پشتیبانی : 88895135  

آدرس: میدان فاطمی (جهاد)، کوچه بهرام مصیری، پلاک ۳۰، واحد ۶

ارسال نظر
verification
مشاوره رایگان واتسآپکانال تلگرام همراه ایرانیانبا ما تماس بگیرید