نمایندگی تخصصی تعمیرات موبایل با گارانتی تعمیرات   021-88894775   درخواست آنلاین تعمیرات موبایل

نمایندگی تعمیرات گلکسی واچ و ساعت هوشمند سامسونگ و تعمیر انواع اسمارت واچ

نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ SAMSUNG در تهران

با گارانتی تعمیرات

دارنده گواهینامه تخصصی از TUV اروپا (ایتالیا)

اولین دریافت کنندگان گواهینامه ایزو 9001 - 2008 از اتحادیه اروپا در ایران

 

درخواست مشاوره رایگان تعویض
تاچ ال سی دی A21S سامسونگ

تعویض تاچ ال سی دی سامسونگ گلکسی A21S مدل SAMSUNG Galaxy A21S SM_A217

تعویض تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی SAMSUNG Galaxy A21S در نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ با گارانتی تعمیرات

آیا تاچ ال سی دی گوشی گلکسی A21S سامسونگ قابل تعمیر است؟

بله! برخلاف تصور رایج عموم، تاچ ال سی دی در بسیاری از موارد قابل تعمیر است که به ایرادهای قابل تعمیر تاچ ال سی دی می پردازیم. بطور کل مشکلات تاچ ال سی دی گوشی A21S دو دسته هستند:

 • ترک خوردن و شکستگی تاچ ال سی دی گلکسی A21S در اثر ضربه، سقوط و افتادن گوشی یا فشار به تاچ ال سی دی:

شکستگی صفحه نمایش حتما نیاز به بررسی توسط کارشناس دارد چرا ممکن است شکستگی عمیق نبوده و فقط لایه شفاف روی ال سی دی را دچار آسیب کرده باشد و تاچ ال سی دی زیر گوریلا گلس، همچنان سالم باشد. تعداد بالایی از مراجعات تعویض تاچ ال سی دی به مرکز تعمیرات موبایل سامسونگ همراه ایرانیان، بدون نیاز به تعویض تاچ ال سی دی، با هزینه ی بسیار کمتر و با حفظ تاچ ال سی دی فابریک دستگاه، تنها با تعویض گلس فنی گوشی تعمیر شده اند. گلس فنی یا گوریلا گلس، با گلس محافظی که توسط کاربر روی گوشی چسبانده می شود تفاوت دارد. گلس ال سی دی توسط کارخانه در مراحل تولید روی ال سی دی پرس شده است و تعویض آن مستلزم مهارت بالا و تجهیزات مخصوص برای جدا نمودن گلس شکسته از روی ال سی دی است. بدلیل قیمت بالای این تجهیزات، بسیاری از مراکز تعمیرات موبایل خدمات تعویض گلس را ارائه نمی دهند. خوشبختانه تعویض گلس فنی گوشی A21S سامسونگ در نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ همراه ایرانیان انجام می شود.

 • مشکلات نمایش تصویر مانند افتادن هاله روی تصویر، پر پر زدن، صفحه سیاه گوشی و ... :

اغلب این موارد نیز قابل تعمیر هستند و لزوما اشکال در نمایش تصویر بدلیل خرابی تاچ ال سی دی دستگاه نیست و بسیاری از این موارد بدون نیاز به تعویض تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی A21S و با هزینه ی بسیار کمی قابل تعمیر هستند.

 

چه زمانی باید تاچ ال سی دی A21S را تعویض کرد؟

اگر پس از بررسی توسط متخصصین مشخص شد که شکستگی فقط مربوط به گلس فنی و لایه ی خارجی روی ال سی دی نیست و یا خرابی در اجزای دیگر گوشی خرابی تصویر را سبب نشده است و خود تاچ ال سی دی دچار خرابی غیر قابل تعمیر است، در این صورت باید تاچ ال سی دی A21S را تعویض کرد.

چه زمانی باید گلس ال سی دی A21S را تعویض کرد؟

تنها در صورتی که گلس فنی یا گوریلا گلس شکسته باشد به شرط سلامت کامل تاچ و ال سی دی، با حفظ تاچ ال سی دی A21S فابریک دستگاه، گلس فنی تعویض می شود. یعنی حتما باید به خود ال سی دی آسیب وارد نشده باشد و تاچ گوشی نیز مانند گذشته کارکند.

مشکل سیاه شدن صفحه نمایش A21s

یکی از علت های درخواست تعویض تاچ ال سی دی گوشی A21S، سیاه شدن کل یا بخشی از صفحه نمایش گوشی است. این مورد نیاز به بررسی دارد معمولا یکی از علت های سیاهی تصویر گوشی، پارگی کابل فلت یا جدا شدن آن از برد گوشی است که در اکثر موارد بسته به نوع و شدت آسیب با هزینه بسیار کمتر نسبت به تعویض تاچ ال سی دی گوشی قابل تعمیر است.

هزینه و قیمت تعویض تاچ ال سی دی گوشی A21S سامسونگ:

هزینه تعویض تاچ ال سی دی A21S به قیمت تاچ ال سی دی A21S بستگی دارد. 4 سطح تاچ ال سی دی برای گوشی A21S سامسونگ وجود دارد که در خصوص هر سطح تاچ ال سی دی توضیحاتی ارائه کرده ایم. به علت وجود انواع تاچ ال سی دی های متفرقه با کیفیت و طول عمر متفاوت، قیمت های متفاوتی برای تعویض تاچ ال سی دی اعلام می شود.

تاچ ال سی دی شرکتی و سرویس پک گوشی گلکسی A21S سامسونگ:

شرکت سامسونگ علاوه بر تولید گوشی، قطعات گوشی نیز تولید می کند. به تاچ ال سی دی گوشی گلکسی A21S سامسونگ که توسط خود شرکت سامسونگ تولید شده باشد، تاچ ال سی دی شرکتی و سرویس پک گفته می شود. این تاچ ال سی دی ها بهترین کیفیت تاچ ال سی دی را دارند و البته قیمت بالاتر و مشخصی نسبت به سایر انواع متفرقه تاچ ال سی دی دارند. تاچ ال سی دی های شرکتی و سرویس پک سامسونگ، پلمپ خود سامسونگ را دارند و با فریم تولید می شوند.

تاچ ال سی دی گلس چنج A21S سامسونگ:

تاچ ال سی دی گلس چنج پس از تاچ ال سی دی شرکتی، در بالاترین رده کیفیت تاچ ال سی دی قرار دارند اما با قیمتی کمتر! در حقیقت تاچ ال سی دی گلس چنج، همان تاچ ال سی دی اصل و فابریک گوشی A21S سامسونگ است که گلس ال سی دی، بدلیل ترک یا خش و خط، تعویض شده است.

تاچ ال سی دی درجه یک چینی:

تاچ ال سی دی "های کپی" در انواع مختلفی موجود هستند که از لحاظ قیمت و کیفیت متفاوت هستند. این تاچ ال سی دی هابسته به میزان کنتراست، رزولوشن، روشنایی تصویر و شفافیت و دوام تاچ ال سی دی قیمت گذاری می شوند.

تاچ ال سی دی های تقلبی و فیک:

این تاچ ال سی دی ها بسیار ارزان قیمت هستند و پس از نصب دچار افت کیفیت شده و کم نور و کدر می شوند. برخی از انواع تاچ ال سی دی تقلبی ضخامت بیشتری دارند و پس از نصب روی گوشی، از فریم گوشی بالاتر می آیند و ظاهر جالبی ندارند. در موراد زیادی دیده شده است که تاچ ال سی دی های تقلبی باعث آسیب و صدمه به گوشی شده اند.

توجه داشته باشید تشخیص تاچ ال سی دی تقلبی کار ساده ای نیست و بهترین راه برای اطمینان از نصب قطعه اصلی و باکیفیت روی گوشی، مراجعه به مراکز معتبر تعمیرات موبایل و نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ است.


مزایای تعویض تاچ ال سی دی سامسونگ گلکسی A21S در نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ همراه ایرانیان:

 • گارانتی تعمیرات
 • قیمت مناسب
 • قطعات با کیفیت اصلی
 • تضمین کیفیت خدمات
 • تیم مجرب و حرفه ای
 • ابزار و تجهیزات مدرن و بروز

 

اهمیت و لزوم استفاده از تاچ ال سی دی اورجینال و سرویس پک A21S سامسونگ:

 • خرابی مجدد تاچ ال سی دی در کوتاه مدت: تاچ ال سی دی های تقلبی طول عمر و دوام کوتاه مدتی دارند و در مدت زمان کوتاهی دچار اشکال و خرابی می شوند.
 • کیفیت پایین: این تاچ ال سی دی ها فاقد کیفیت لازم برای قرارگیری و نصب روی گوشی هستند. صفحه نمایش کدر و کم نوری دارند و به هیچ عنوان درخشندگی، شفافیت و وضوح تاچ ال سی دی اصل را ندارند.
 • احتمال آسیب به سایر قطعات و اجزای گوشی

 

مشخصات تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی A21S:

گوشی گلکسی A21S سامسونگ با صفحه نمایش از نوع PLS LCD، اندازه 6.5 اینچی و تراکم پیکسلی (تعداد پیکسل در هر اینچ از صفحه نمایش) 270 ppi، دارای وضوح تصویر با رزولوشن 720 x 1600 است.

 

مشخصات صفحه نمایش گوشی سامسونگ گلکسی A21S

نوع نمایشگر

PLS LCD

اندازه صفحه نمایش

6.5 اینچ

نسبت صفحه نمایش به پنل جلویی

~82.8%

رزولوشن

720 x 1600 پیکسل

تراکم پیکسلی

~270 ppi

جهت تعویض تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی SAMSUNG Galaxy A21S

و یا دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تلفن:  88894775 

شماره پشتیبانی : 88895135  

ارسال نظر
verification
مشاوره رایگان واتسآپکانال تلگرام همراه ایرانیانبا ما تماس بگیرید