نمایندگی تخصصی تعمیرات موبایل با گارانتی تعمیرات   021-88894775   درخواست آنلاین تعمیرات موبایل

نمایندگی تعمیرات گلکسی واچ و ساعت هوشمند سامسونگ و تعمیر انواع اسمارت واچ

نمایندگی تعمیرات موبایل و ساعت هوشمند سامسونگ SAMSUNG در تهران

با ضمانت و گارانتی تعمیرات

دارنده گواهینامه تخصصی از TUV اروپا (ایتالیا)

اولین دریافت کنندگان گواهینامه ایزو 9001 - 2008 از اتحادیه اروپا در ایران

 

درخواست مشاوره رایگان تعویض
تاچ ال سی دی گلکسی A11 سامسونگ

تعویض تاچ ال سی دی سامسونگ گلکسی Samsung Galaxy A11

تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی Samsung Galaxy A11 با گارانتی تعمیرات در نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ

نکات مهم قبل از تعویض تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی A11:

حتما در ابتدا گوشی توسط کارشناس در یک مرکز تعمیرات موبایل معتبر بررسی شود تا از خرابی و غیر قابل تعمیر بودن تاچ ال سی دی مطمئن شوید:

شاید هنوز  تاچ ال سی دی گوشی فرصت تعمیر داشته باشد:

بسیاری از مراجعات به نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ همراه ایرانیان برای تعویض تاچ ال سی دی، به تعمیر گوشی ختم شده است. چرا که گاهی اشکال و ایراد در نمایش تصویر، به دلیل خرابی یا وجود ایراد در قطعات دیگر است. همچنین برخی از شکستگی های نمایشگر نیز با هزینه خیلی کم قابل تعمیر هستند. به این صورت که ممکن است ضربه طوری وارد شود که فقط گوریلا گلس روی ال سی دی بشکند و لایه های زیرین هیچ آسیبی ندیده باشند. در این موارد، با جدا کردن لایه شکسته روی ال سی دی و تعویض گلس ال سی دی، مشکل شکستگی سطحی نمایشگر را می توان با هزینه بسیار کمی برطرف کرد.

 

آیا تاچ ال سی دی خراب یا شکسته سامسونگ گلکسی A11 قابل تعمیر است؟

بله در اغلب موارد!

گاهی در اثر شدت ضربه، گوشی دچار پارگی یا جدا شدن کابل فلت تصویر می شود یا همین اتفاق ممکن است برای فلت تاچ هم بیفتد. بسته به نوع گوشی و شدت آسیب این موارد بدون تعویض تاچ ال سی دی گوشی و با حفظ تاچ ال سی دی اصلی گوشی، قابل تعمیر است.

افتادن هاله روی صفحه گوشی نیز از مواردی است که در بیشتر موارد قابل تعمیر است و نیازی به تعویض تاچ ال سی دی ندارد و می توان با هزینه ی کمی مشکل ال سی دی را برطرف کرد.

چه زمانی باید تاچ ال سی دی گلکسی A11 سامسونگ را تعویض کرد؟

اگر پس از بررسی گوشی توسط متخصص حرفه ای در مرکز معتبر تعمیرات موبایل یا نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ مشخص شود که ایراد از قطعات دیگر مانند جدا شدن کابل فلت از برد گوشی یا ... نیست و ایراد تاچ ال سی دی قابل تعمیر نباشد و یا شکستگی تاچ ال سی دی طوری باشد که خود تاچ یا ال سی دی آسیب دیده باشد و امکان تعمیر نداشته باشد، در این صورت باید تاچ ال سی دی گوشی A11 سامسونگ را تعویض نمود.

تعویض گلس ال سی دی سامسونگ گلکسی A11:

تعویض گلس ال سی دی که به آن گوریلا گلس، گلس ال سی دی یا گلس فنی نیز گفته می شود، نیازمند تجهیزات خاص و مهارت است که بدلیل قیمت بالای این تجهیزات و دستگاه های تعویض گلس، بسیاری از مواکز تعمیرات موبایل، خدمات تعویض گلس را ارائه نمی دهند و یا گاها دیده شده است افراد با مراجعه به مراکز نامعتبر و فاقد تخصص و مهارت لازم، بجای تعویض گلس، کل پنل تاچ ال سی دی گوشی را تعویض نموده و هزینه بالایی را متحمل شده است. خوشبختانه در نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ همراه ایرانیان تعویض گلس ال سی دی نیز انجام می شود.

 

قیمت و هزینه تعویض تاچ ال سی دی گوشی گلکسی A11 سامسونگ:

اگر قصد تعویض تاچ ال سی دی گوشی A11 سامسونگ خود را داشته باشید با یک سرچ ساده یا مراجعه به اولین مرکز تعمیرات موبایل متوجه تنوع قیمت و مبلغ های متفاوت خواهید شد. اما علت چیست؟ ما به شما خواهیم گفت. هزینه تعویض تاچ ال سی دی به قیمت تاچ ال سی دی گوشی بستگی دارد. برای گوشی سامسونگ گلکسی A11 سامسونگ، انواع مختلفی تاچ ال سی دی وجود دارد. تاچ ال سی دی ها بر اساس اصل و اورجینال بودن یا غیر اصلی بودن، رزولوشن، کیفیت، وضوح تصویر، بازتاب نور، نوع نمایشگر و ... قیمت گذاری می شوند. برای درک بهتر تفاوت قیمت تاچ ال سی دی ها، به بررسی انواع تاچ ال سی دی موجود در بازار برای  گوشی A11 سامسونگ می پردازیم:

انواع تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی Samsung Galaxy A11:

چند دسته تاچ ال سی دی برای گوشی گلکسی A11 سامسونگ وجود دارد:

تاچ ال سی دی اصلی و اورجینال گلکسی A11 سامسونگ:

  1. تاچ ال سی دی شرکتی و سرویس پک سامسونگ
  2. تاچ ال سی دی چنج گلس سامسونگ
  3. تاچ ال سی دی چنج فلت سامسونگ

تاچ ال سی دی غیر اصلی گلکسی A11:

  1. درجه یک چینی یا های کپی و سوپر کپی
  2. تاچ ال سی دی درجه 3 و درجه 4 یا تقلبی و فیک

تاچ ال سی دی شرکتی، اورجینال یا سرویس پک گلکسی A11 سامسونگ (Service Pack):

به این تاچ ال سی دی ها، تاچ ال سی دی اصلی سامسونگ هم می گویند. تاچ ال سی دی اصلی که توسط کمپانی سامسونگ تولید و به صورت سرویس پک عرضه می شوند. سرویس پک در حقیقت به بسته ی تاچ ال سی دی فابریک کارخانه ای سامسونگ گفته می شود. تاچ ال سی دی شرکتی دارای پلمپ سامسونگ می باشد و از جهت کیفیت و طول عمر تاچ ال سی دی، دقیقا از همان نوع تاچ ال سی دی اولیه گوشی A11 سامسونگ است و نسبت به سایر انواع تاچ ال سی دی های A11، قیمت، کیفیت و طول عمر بالاتر دارد. در میان انواع مختلف تاچ ال سی دی، تنها تاچ ال سی دی سرویس پک همان کیفیت تاچ ال سی دی فابریک گوشی را دارد و معمولا تمام تاچ ال سی دی های شرکتی و سرویس  پک سامسونگ، با فریم هستند و تاچ ال سی دی های بدون فریم، سرویس پک نیستند.

 

 

تاچ ال سی دی چنج گلس:

تاچ ال سی دی چنج گلس A11 سامسونگ نیز در دسته تاچ ال سی دی اورجینال و اصلی قرار دارند و به عنوان تاچ ال سی دی اورجینال به فروش می رسند اما با قیمتی پایین تر از تاچ ال سی دی شرکتی. تاچ ال سی دی و فلت تصویر این تاچ ال سی دی ها اورجینال هستند اما بدلیل شکستگی یا خش و خط، گلس روی ال سی دی آن ها تعویض شده است اما همان وضوح تصویر کیفیت و شفافیت تاچ ال سی دی شرکتی و سرویس پک را دارند.

تاچ ال سی دی چنج فلت:

تاچ ال سی دی چنج فلت نیز جزو تاچ ال سی دی های اصلی و اورجینال هستند. و تاچ ال سی دی فابریک گوشی بوده اند با این تفاوت که کابل فلت شان تعویض شده است. در حقیقت این تاچ ال سی دی ها در 99% از موارد، تاچ ال سی دی های دسته دوم هستند اما مزیت شان قیمت ارزان تر این تاچ ال سی دی ها نسبت به تاچ ال سی دی شرکتی است اما همان کیفیت و دوام را دارند و در مقایسه با تاچ ال سی دی های های کپی، سوپر کپی، اولد، tft و... کیفیت بسیار بالاتری دارند. برای افرادی که خواهان تاچ ال سی دی اورجینال و اصلی سامسونگ با قیمتی پایین تر هستند، این تاچ ال سی دی ها گزینه ی مناسبی است.

تاچ ال سی دی "های کپی" یا درجه یک چینی:

این تاچ ال سی دی ها غیر اصلی هستند. قیمت و بازده کیفیتی این تاچ ال سی دی ها معادل 80 درصد تاچ ال سی دی های اصلی و سرویس پک است. تاچ ال سی دی های "های کپی" دارای انواع متنوعی هستند و از لحاظ قیمت، کیفیت، دوام و طول عمر دارای رنج گسترده ای هستند و برای مشتری امکان انتخاب تاچ ال سی دی با بودجه و توان خود را امکان پذیر می سازند. طبیعی است که هر چه قیمت تاچ ال سی دی پایین تر باشد، کیفیت، دوام و وضوح تصویر کمتر خواهد بود.

تاچ ال سی دی درجه 3 و درجه 4 تقلبی و فیک:

تاچ ال سی دی های درجه 3 و 4 ارزان ترین تاچ ال سی دی های موجود در بازار هستند که فوق العاده بی کیفیت هستند و در صورت نصب روی گوشی، دوام کمی دارند و به زودی شاهد خرابی مجدد تاچ ال سی دی خواهید بود. به همین دلیل انتخاب تاچ ال سی دی تقلبی و بی کیفیت با هدف صرفه جویی در مبلغ پرداختی و پرداخت مجدد هزینه برای خرید و تعویض تاچ ال سی دی در کوتاه مدت، منطقی نیست و هزینه نهایی پرداختی توسط مشتری در کوتاه مدت، چند برابر هزینه نصب تاچ ال سی دی اصلی و اورجینال و یا خرید گوشی جدید خواهد بود. تاچ ال سی دی های تقلبی انواع مختلف دارند. برخی از انواع آن بسیار مشابه تاچ ال س دی اصلی است و تشخیص آن توسط افراد عادی کار ساده ای نیست و متخصصان با توجه به کیفیت و نوع فلت، سایز و ابعاد نمایشگر و حاشیه آن و فناوری ساخت آن، قادر به تشخیص تاچ ال سی دی تقلبی هستند یکی از انواع تاچ ال سی دی تقلبی، تاچ ال سی دی تی اف تی (TFT) است.

تاچ ال سی دی تی اف تی (TFT):

نمایشگر تاچ ال سی دی تی اف تی، از نوع ال سی دی است نه ال ای دی. تاچ ال سی دی هایی که دارای نمایشگر ال سی دی هستند، کیفیت کمتری نیست به تاچ ال سی دی LED دارند. در حقیقت می توان گفت تاچ ال سی دی تی اف تی، ضعیف ترین نوع تاچ ال سی دی است که برای گوشی یافت می شود.

چرا تعویض تاچ ال سی دی گوشی A11 سامسونگ در نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ همراه ایرانیان:

  • ارائه ضمانت و گارانتی تعمیرات برای کلیه خدمات تعمیرات
  • نصب قطعات اورجینال با گارانتی های لازم
  • برخورداری از تیم مجرب و حرفه ای، بهترین و بروزترین ابزارهای تعویض تاچ ال سی دی گوشی A11 سامسونگ
  • قیمت مناسب تعویض تاچ ال سی دی بر اساس نرخ مصوب اتحادیه

آسیب های ناشی از نصب تاچ ال سی دی تقلبی و فیک روی گوشی گلکسی A11 سامسونگ:

بسیاری از افراد اظهار داشته اند که پس از نصب تاچ ال سی دی فیک روی گوشی A11 سامسونگ خود، گوشی دچار ایرادهای ثانویه شده است مانند مشکلات مدار شارژ و خرابی باتری، داغ شدن گوشی و زود شارژ خالی کردن و .. که این اظهارات کاملا تایید می شود چرا که تاچ ال سی دی های تقلبی بدلیل طراحی ضعیف و وجود اشکالات ساختاری، معمولا جریان شارژ بیشتری می کشند و به باتری و مدار شارژ فشار بیشتری می آورند. همچنین بی کیفیتی تاچ ال سی دی روی قطعات دیگر گوشی نیز تاثیر گذار است و باعث آسیب و خسارت می شود.
علاوه بر خسارت های ثانویه، خود این تاچ ال سی دی ها گرچه درابتدا نیز از کیفیت خوبی برخوردار نیستند اما به مروز زمان نیز دچار افت کیفیت خواهند شد و تصاویر را با رنگ های نامناسب، کم نور و تاریک نمایش می دهند و یا دیده شده است تاچ ضعیف این تاچ ال سی دی ها باعث کندی عملکرد افراد در نوشتن پیام ها و ... شده است.

 

ویژگی های تاچ ال سی دی گوشی گلکسی A11 سامسونگ:

صفحه نمایش 6.4 اینچی این گوشی از نوع لمسی خازنی و با فناوری PLS LCD است. نمایشگر گوشی A11 سامسونگ با رزولوشن 720 در 1560 پیکسل و تراکم پیکسلی 268 پیکسل در هر اینچ روانه بازار شده است.

کمپانی سامسونگ روی ال سی دی گوشی ها، لایه نازک و مقاومی پرس می کند تا از ال سی دی گوشی در برابر خش و خطوط و ضربه تا حدی محافظت کند. این پوشش محافظتی معمولا گوریلا گلس شرکت کورنینگ است که در نسخه های مختلف عرضه شده است اما برای گوشی گلکسی A11 سامسونگ، از گوریلا گلس استفاده نکرده است و به منظور کاهش هزینه نهایی تولید این گوشی و کاهش قیمت فروش آن، گوریلا گلس را حذف کرده و شیشه سخت شده با یون را جایگزین آن کرده است. به همین دلیل نمایشگر گوشی A11 سامسونگ، آسیب پذیری بیشتری در برابر ضربه، سقوط و خش دارد.

مشخصات تاچ ال سی دی سامسونگ گلکسی A11

نوع نمایشگر

PLS LCD

سایز نمایشگر

6.4 اینچ

نسبت نمایشگر به بدنه گوشی

~81.6%

رزولوشن

720 x 1560 پیکسل

پراکندگی پیکسلی

~268 ppi

 

 

جهت تعمیر یا تعویض تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی Samsung Galaxy A11

و یا دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تلفن:  88894775 

شماره پشتیبانی : 88895135  

ارسال نظر
verification
مشاوره رایگان واتسآپکانال تلگرام همراه ایرانیانبا ما تماس بگیرید