نمایندگی تخصصی تعمیرات موبایل با گارانتی تعمیرات   021-88894775   درخواست آنلاین تعمیرات موبایل

نمایندگی تعمیرات گلکسی واچ و ساعت هوشمند سامسونگ و تعمیر انواع اسمارت واچ

نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ SAMSUNG در تهران

با گارانتی تعمیرات

دارنده گواهینامه تخصصی از TUV اروپا (ایتالیا)

اولین دریافت کنندگان گواهینامه ایزو 9001 - 2008 از اتحادیه اروپا در ایران

 

درخواست مشاوره رایگان تعویض
تاچ ال سی دی A7 سامسونگ

تعویض تاچ ال سی دی سامسونگ گلکسی 2018 SAMSUNG Galaxy A7

تعویض تاچ ال سی دی سامسونگ گلکسی 2018 SAMSUNG Galaxy A7 با گارانتی تعمیرات در نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ

آیا می توان تاچ ال سی دی A7 سامسونگ را تعمیر کرد؟

مشکلات تاچ ال سی دی گوشی گلکسی A7 سامسونگ به صورت پرپر زدن تصویر، سیاه شدن صفحه نمایش و مواردی از این دست می باشد و یا بدلیل ضربه، فشار و یا افتادن گوشی، دچار شکستگی در صفحه نمایش می شود. اما این ایرادها و یا شکستگی صفحه نمایش قابل تعمیر است؟

در مواردی بسیاری بله

ممکن است تصور کنید هر ایرادی در نمایش تصویر گوشی به تاچ ال سی دی مربوط است اما این تصور درستی نیست گاهی عدم نمایش تصویر و سیاه شدن تصویر که در اصطلاح می گوییم گوشی تصویر ندارد، مربوط به ایراد در مدار نور یا لایت گوشی است و گاهی جدا شدن کابل فلت از برد گوشی و یا پارگی کابل باعث مشکل می شود. در حقیقت ممکن است ایراد در قطعات دیگری جز تاچ ال سی دی باشد که قابل تعمیر است همچنین برخی ایراد های مربوط به خود تاچ ال سی دی را نیز بسته به نوع و شدت آسیب، می توان بدون نیاز به تعویض تاچ ال سی دی و با هزینه بسیار کم تعمیر نمود. مانند افتادن هاله روی تصویر و... 

شکستگی تاچ ال سی دی گوشی گلکسی A7 سامسونگ:

در صورت ترک خوردن و شکستن صفحه نمایش، حتما گوشی باید توسط کارشناس بررسی شود. در برخی موارد می توان شکستگی صفحه نمایش را بدون نیاز به تعویض تاچ ال سی دی برطرف کرد. یعنی اگر تاچ مانند گذشته کار کند و نسبت به لمس شدن در تمام نقاط واکنش دهد و ال سی دی سالم باشد و شکستگی سطحی باشد و لایه های زیرین تاچ ال سی دی را دچار صدمه و آسیب نکرده باشد، می توان تنها با تعویض گلس ال سی دی با هزینه و مبلغ بسیار کمتر از تعویض تاچ ال سی دی، تعمیر نمود.

قیمت و هزینه تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی گلکسی A7 سامسونگ:

همانطور که پیش تر شرح داده شد، اگر تاچ ال سی دی شکسته و یا خراب، قابل تعمیر باشد، بدون نیاز به تعویض تاچ ال سی دی و با حفظ تاچ ال سی دی اورجینال و فابریک دستگاه، تعمیرات با هزینه بسیار کمتری نسبت به تعویض تاچ ال سی دی و به صورت اقتصادی تر و کم هزینه تعمیر می شود اما اگر پس از بررسی توسط کارشناس مشخص شد که تاچ ال سی دی قابل تعمیر نیست،  باید تاچ ال سی دی گلکسی A7 را تعویض نمود. مبلغ و هزینه تعویض تاچ ال سی دی A7 سامسونگ به قیمت تاچ ال سی دی این گوشی بستگی دارد. لازم است بدانید برای گوشی A7 انواع مختلفی تاچ ال سی دی در بازار موجود است. این تاچ ال سی دی ها در کیفیت، دوام و طول عمر، رزولوشن و قیمت و ... متفاوت هستند. این تاچ ال سی دی ها به 4 دسته اصلی تقسیم می شوند:

تاچ ال سی دی شرکتی و سرویس پک سامسونگ:

تاچ ال سی دی اصل و اورجینال شرکت سامسونگ که به صورت سرویس پک عرضه می شود و به آن تاچ ال سی دی شرکتی و سرویس پک گفته می شود.

تاچ ال سی دی چنج فلت یا چنج گلس A7 سامسونگ:

این تاچ ال سی دی ها، اصل و اورجینال هستند که بدلیل خش و خط و یا شکستگی گلس شان تعویض شده و یا کابل فلت شان بدلیل آسیب دیدگی تعمویض شده است. مزیت این تاچ ال سی دی ها اصل بودن آنهاست و قیمت پایین ترشان نسبت به تاچ ال سی دی اصل البته گفتنی است که معمولا تاچ ال سی دی های چنج گلس یا چنج فلت، تاچ ال سی دی های دست دوم هستند.

تاچ ال سی دی "های کپی"،" سوپر کپی" یا درجه یک چینی:

این تاچ ال سی دی ها طرح اصلی بوده و چینی هستند. قیمت این تاچ ال سی دی ها از تاچ ال سی دی شرکتی سامسونگ ارزان تر است و بازده، دوام و عملکرد 80 درصدی نسبت به تاچ ال سی دی اورجینال دارند اما برای افرادی که قصد خرید و یا تعویض تاچ ال سی دی با مبلغ و قیمت کمتری دارند، مناسب است.

تاچ ال سی دی درجه 3 و 4  یا تاچ ال سی دی تقلبی و فیک:

این تاچ ال سی دی ها ارزش خریداری یا نصب روی گوشی را ندارد. چرا به استفاده از آنها دوباره کاری خواهد بود و در صورت نصب آن ها روی گوشی، در کوتاه مدت نیاز به تعویض تاچ ال سی دی خواهید داشت. همچنین استفاده از آن ها، آسیب به قطعات دیگر گوشی را در بر خواهد داشت. با توجه به اهمیت موضوع و پیچیدگی تشخیص تاچ ال سی دی اصلی از تقلبی، توصیه می شود برای جلوگیری از وارد شدن آسیب های ثانویه به گوشی و اطمینان از نصب تاچ ال سی دی با کیفیت، حتما به مراکز تعمیرات موبایل معتبر و یا نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ مراجعه فرمائید تا برای تعمیرات انجام شده گارانتی به مدت زمان مشخص دریافت نمائید تا خیال خود را از کیفیت خدمات و اصالت قطعات مورد استفاده آسوده نمائید. همچنین گفتنی است نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ همراه ایرانیان، کلیه خدمات تعمیرات خود را با گارانتی و ضمانت ارائه می دهد و هزینه تعمیرات این مرکز مطابق تعرفه مصوب می باشد.

جهت تعمیر یا تعویض تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی Samsung Galaxy A7

و یا دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تلفن:  88894775 

شماره پشتیبانی : 88895135  

ارسال نظر
verification
مشاوره رایگان واتسآپکانال تلگرام همراه ایرانیانبا ما تماس بگیرید