نمایندگی تخصصی تعمیرات موبایل با گارانتی تعمیرات   021-88894775   درخواست آنلاین تعمیرات موبایل

نمایندگی تعمیرات گلکسی واچ و ساعت هوشمند سامسونگ و تعمیر انواع اسمارت واچ

نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ SAMSUNG در تهران

به همراه ضمانت و گارانتی پس از تعمیرات

دارنده گواهینامه تخصصی از TUV اروپا (ایتالیا)

اولین دریافت کنندگان گواهینامه ایزو 9001 - 2008 از اتحادیه اروپا در ایران

 

درخواست مشاوره رایگان تعویض
تاچ ال سی دی A12 سامشونگ

تعویض تاچ ال سی دی سامسونگ گلکسی A12 مدل SAMSUNG Galaxy A12 Nacho SM_A127

تعویض تاچ ال سی دی گوشی A12 سامسونگ با گارانتی تعمیرات در نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ

نکات مهم پیش از تعویض تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی A12 :

 • ابتدا باید از خرابی یا شکستگی خود تاچ ال سی دی A12 سامسونگ اطمینان حاصل شود.

شاید هنوز تاچ ال سی دی گلکسی A12 شما امکان تعمیر داشته باشد.

گاهی مشکلات تصویر و صفحه نمایش A12 بدلیل وجود ایراد در قطعات دیگر گوشی است. به عنوان مثال ممکن است پس از افتادن گوشی روی زمین و یا وارد شدن ضربه در اثر شدت ضربه، کابل فلت تصویر یا کابل فلت تاچ از برد گوشی جدا شود و یا پاره شود. در این حالت صفحه نمایش سیاه می شود یا به عبارتی تصویر می رود که این مشکل در اکثر موارد با تعمیر و یا تعویض کابل فلت، با هزینه ی بسیار کمتر برطرف می شود و نیاز به تعویض تاچ ال سی دی نخواهد بود.

گاهی شکستگی و ترک روی صفحه نمایش گوشی، به صورت سطحی بوده و لایه های زیرین صفحه نمایش سالم می مانند. در این صورت تنها با تعویض لایه شفاف و نازک روی ال سی دی، یا همان تعویض گلس ال سی دی، مشکل شکستگی نیز برطرف می شود و این به شرط سلامت خود تاچ و ال سی دی انجام می شود.

 • برای اطمینان از اصل بودن قطعات و تضمین کیفیت خدمات، حتما به مراکز معتبر تعمیرات موبایل و نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ مراجعه کنید.
 • به مراکزی مراجعه فرمائید که تعمیرات خود را گارانتی می کنند تا هم از کیفیت خدمات و اصالت قطعات اطمینان داشته باشید و هم خیال خود را از بابت خرابی های ثانویه در اثر اشتباهات و استفاده از قطعات بی کیفیت آسوده نمائید.

هزینه و قیمت تعویض تاچ ال سی دی A12 سامسونگ:

هزینه تعویض تاچ ال سی دی، بستگی به قیمت تاچ ال سی دی دارد. برای گوشی A12 سامسونگ، 4 نوع تاچ ال سی دی با قیمت و کیفیت های متفاوت وجود دارد. برای درک بهتر و ساده تر شما عزیزان اطلاعات این 4 سطح تاچ ال سی دی گوشی A12 سامسونگ را در جدول زیر برایتان ارائه کرده ایم.

 

انواع تاچ ال سی دی گوشی گلکسی A12 سامسونگ

نوع تاچ ال سی دی

انواع

مزیت

معایب

سطح کیفیت و طول عمر قطعه

تاچ ال سی دی اصل و اورجینال  سامسونگ

به این نوع تاچ ال سی دی شرکتی و سرویس پک سامسونگ گفته می شود.

اصل و اورجینال بودن و برخورداری از بالاترین کیفیت، دوام و طول عمر تاچ ال سی دی

قیمت بالاتر نسبت به سایر انواع تاچ ال سی دی

دقیقا همان کیفیت و دوام تاچ ال سی دی اولیه گوشی A12 را دارد.

تاچ ال سی دی اصل ارزان قیمت تر

تاچ ال سی دی چنج گلس

اصل و اورجینال هستند.

گلس یا کابل فلت شان تعویض شده است و در 90% مواقع دست دوم هستند.

کیفیت و دوام شان معادل تاچ ال سی دی اولیه و فابریک گوشی A12 است.

تاچ ال سی دی چنج فلت

تاچ ال سی دی "های کپی" و درجه یک چینی

انواع مختلفی دارند و با نام های tft، آی سی دار، با فریم و بدون فریم، OLED و ... عرضه می شوند.

قیمت پایین تر از تاچ ال سی دی شرکتی یا چنج گلس و چنج فلت

با توجه به گستردگی رنج قیمت و کیفیت این دسته از تاچ ال سی دی ها، مشتری می تواند با بودجه مدنظر خود، تاچ ال سی دی در حد قیمت مورد نظر خود انتخاب شود.

کیفیت و دوام کمتری دارند.

با توجه به تنوع این دسته از تاچ ال سی دی ها، قیمت و کیفیت در این دسته متفاوت است و همگی دارای یک طول عمر یا یک کیفیت نیستند.

توضیح: تشخیص کیفیت و طول عمر این تاچ ال سی دی ها توسط متخصصین و کارشناسان امکان پذیر است.

تاچ ال سی دی درجه 3 و چهار تاچ ال سی دی تقلبی و فیک

انواع مختلف دارند و به دلیل مشابهت بسیار به تاچ ال سی دی اصل و یا انواع دیگر، تشخیص شان ساده نیست.

-

احتمال خرابی زودهنگام و نیاز به تعویض مجدد تاچ ال سی دی

آسیب زدن به قطعات دیگر گوشی

افت کیفیت در مدت کوتاهی پس از نصب روی گوشی

کدر، تاریک و کم نور شدن تصویر در کوتاه مدت

کیفیت بسیار پایین

طول عمر بسیار کوتاه

با احتمال خرابی مجدد در زمانی کوتاه

 

طبق اطلاعات ارائه شده تاچ ال سی دی ها در جدول بالا، بهترین نوع تاچ ال سی دی A12 سامسونگ، تاچ ال سی دی شرکتی و سرویس پک است است که بالاترین قیمت را در میان انواع دیگر تاچ ال سی دی دارد و تاچ ال سی دی اصل و اورجینال شرکت سامسونگ است. شرکت سامسونگ علاوه بر تولید گوشی، قطعات گوشی های خود و حتی سایر برند ها را نیز تولید می کند. این قطعات از دبی تهیه می شوند و دقیقا از نوع تاچ ال سی دی فابریک گوشی A12 است. تاچ ال سی دی شرکتی بالاترین دوام و کیفیت را دارد اما با توجه به بالا بودن قیمت تاچ ال سی دی شرکتی، ممکن است برخی افراد انواع دیگر تاچ ال سی دی را انتخاب کنند. معمولا دارای پلمپ شرکت سامسونگ هستند و قیمت مشخصی دارند.

تاچ ال سی دی های تقلبی و فیک سامسونگ گلکسی A12:

انواع مختلفی دارند. گاهی تشخیص اصل یا تقلبی بودن از ظاهر تاچ ال سی دی به سادگی انجام می شود اما گاهی بدلیل شباهت بیشتر، تشخیص تقلبی بودن تاچ ال سی دی دشوار است و توصیه ما به عنوان نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ به شما این است که برای اطمینان از اصل بودن قطعات و تاچ ال سی دی A12 به مراکز تعمیرات موبایل معتبری که گارانتی برای تعمیرات خود ارائه می دهند، مراجعه فرمائید.

 

تعویض گلس فنی یا شیشه شکسته ی روی ال سی دی گوشی A12 سامسونگ:

در صورتی که تاچ و ال سی دی A12 سامسونگ آسیبی ندیده باشد و ال سی دی گوشی تصویر سالم نمایش دهد و تاچ گوشی کارکردی صحیح داشته باشد و عکس العمل صحیح نسبت به لمس شدن داشته باشد، می توان تنها شیشه شکسته روی ال سی دی A12 یا همان گلس فنی دستگاه را تعویض نمود. لازم به ذکر است تعویض گلس فنی گوشی A12 باید به سرعت و در اسرع وقت انجام گیرد چرا که شکستگی های گلس میتوانند باعث آسیب و صدمه به تاچ و ال سی دی گوشی شوند.

نکته دیگری که در تعویض گلس فنی گوشی A12 سامسونگ حائز اهمیت می باشد، داشتن مهارت و ابزار بروز برای انجام این کار می باشد. خوشبختانه مرکز تخصصی تعمیرات موبایل سامسونگ همراه ایرانیان با داشتن متخصصانی مجرب و ابزارهای بروز آماده ارائه خدمات تعویض گلس ال سی دی A12 می باشد.

 

مراحل تعویض گلس فنی یا شیشه روی ال سی دی گوشی A12 سامسونگ:

ابتدا ال سی دی A12 را از فریم جدا می کنیم و گلس شکسته ال سی دی A12 را روی سپراتور قرار می دهیم و گلس شکسته را جدا می نمائیم. در این مرحله باید ال سی دی گوشی را تمیز کنیم و گلس جدید را با استفاده از دستگاه پرس لمینیت و چسب oca پرس می کنیم سپس نمایشگر دستگاه را داخل دستگاه حباب گیر یا پرس قرار می دهیم.

تعویض ال سی دی گوشی A12 سامسونگ:

در مواردی مانند شکستگی ال سی دی، رنگ پخش شدگی یا سیاه شدن صفحه نمایش و یا افتادن خط افقی یا عمودی رنگی روی صفحه نمایش، ال سی دی گوشی A12 سامسونگ نیاز به تعویض دارد. اما آنچه حائز اهمیت است، استفاده از قطعات اصل و اورجینال شرکتی و لزوم مراجعه به مراکز معتبر و تخصصی تعمیرات موبایل می باشد. امروزه بازار پر از انواع فیک تاچ ال سی دی های فیک و چینی تحت عناوین تاچ ال سی دی آی سی دار، اورجینال نیو، چنج گلس، تی اف تی، اورجینال بازاری، گلس تعویض، بدون فریم، های کپی، کپی، فیک، درجه یک، درجه دو و ... عرضه می شوند و فاقد کیفیت لازم می باشند و طول عمر کوتاهتری دارند. ضمن اینکه احتمال خرابی مجدد ال سی دی های فیک بسیار بالا بوده که در این صورت هزینه نهایی بسیار بالاتر بوده و مقرون به صرفه نیستند.

همچنین گاها دیده شده است برخی عزیزان به مراکز نامعتبر و فاقد تخصص لازم مراجعه نموده و در حین فرایند تعویض تاچ ال سی دی، اشکالاتی نظیر آنتن دهی اشکال در کارکرد اسپیکر و ... بوجود آمده است بنابراین لازم است حتما به مراکز تخصصی و معتبر مراجعه نمائید.

مرکز تخصصی تعمیرات گوشی موبایل سامسونگ همراه ایرانیان ضمن بهره گیری از کادری مجرب و متخصص و ابزارهای دقیق و بروز، با استفاده از قطعات اصل فابریک و سرویس پک خود شرکت سامسونگ که از دوبی تهیه می شوند و با تضمین کیفیت خدمات و ضمانت اصالت قطعات مورد استفاده و ارائه گارانتی پس از تعمیرات خیال مشتریان عزیز را از بابت اصل بودن تاچ ال سی دی مورد استفاده و کیفیت خدمات آسوده نموده است.

مزایای تعویض تاچ ال سی دی A12 سامسونگ در مرکز تخصصی تعمیرات سامسونگ همراه ایرانیان:

 • استفاده از قطعات و تاچ ال سی دی شرکتی سرویس پک و اصل خود شرکت سامسونگ که تفاوتی با تاچ ال سی دی اولیه دستگاه نخواهد داشت.
 • قیمت مناسب خدمات
 • دریافت گارانتی پس از تعمیرات
 • تضمین کیفیت خدمات و تضمین کیفیت تاچ ال سی دی آ12 سامسونگ

مشخصات تاچ ال سی دی گوشی A12 سامسونگ:

نمایشگر گوشی A12 سامسونگ در اندازه 6.5 اینچ و از نوع لمسی خازنی  PLS IPS می باشد کهPLS IPS ، پنل های IPS شخصی سازی شده و توسعه یافته توسط خود شرکت سامسونگ است. در واقع تکنولوژی جدید و اختصاصی شرکت سامسونگ برای پنل های ال سی دی است. این پنل ها نسبت به پنل های IPS معمولی، کیفیت بهتر و مصرف انرژی کمتری دارند.

رزولوشن بکار گرفته شده برای صفحه نمایش A12 سامسونگ 720 است. تراکم پیکسلی این گوشی 270 ppi در حد یک گوشی میان رده است. این صفحه نمایش دارای 16 میلیون رنگ است و تصویر را با شفافیت تمام نمایش می دهد.

 

مشخصات صفحه نمایش گوشی A12 سامسونگ

نوع صفحه نمایش

PLS IPS

رزولوشن

  x 1600 720

تراکم پیکسلی

270 ppi

اندازه صفحه

6.5 اینچ

 

چگونه از سلامت تاچ ال سی دی گوشی خود مطمئن شویم؟

می‌توانید با وارد کردن کد دستوری *#0*#، سلامت گوشی خود را از جنبه‌های مختلف مانند تاچ ال سی دی تست کنید. با زدن منوی touch، تمام نقاط صفحه را تست کنید و از کارکرد صحیح تاچ مطمئن شوید. همچنین با انتخاب گزینه های RED -GREEN -BLUE پیکسل سوختگی صفحه نمایش را تست نمائید.

 

علائم خرابی تاچ ال‌ سی‌ دی سامسونگ گلکسی A12:

 • عدم نمایش تصویر
 • لکه دار شدن صفحه و یا پخش شدن مایع و جوهر ال ‌سی‌ دی
 • پرش تصویر صفحه‌ نمایش
 • سیاه و سفید شدن صفحه ال‌سی‌دی اسکرین
 • راه راه و شطرنجی شدن صفحه
 • و...

 

دلایل خرابی تاچ ال‌ سی‌ دی سامسونگ گلکسی A12:

 • ضربه خوردن گوشی‌ موبایل
 • ضربه خوردن صفحه‌نمایش گوشی
 • آب‌خوردگی و ورود رطوبت
 • وارد آمدن فشار بر روی صفحه
 • باد کردن باتری گوشی و فشار آوردن باتری خراب روی تاچ ال سی دی گوشی
 • و...

 

جهت تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی SAMSUNG Galaxy A12

و یا دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تلفن:  88894775 

شماره پشتیبانی : 88895135  

 

ارسال نظر
verification
مشاوره رایگان واتسآپکانال تلگرام همراه ایرانیانبا ما تماس بگیرید