نمایندگی تخصصی تعمیرات موبایل با گارانتی تعمیرات   021-88894775   درخواست آنلاین تعمیرات موبایل

نمایندگی تعمیرات گلکسی واچ و ساعت هوشمند سامسونگ و تعمیر انواع اسمارت واچ

نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ SAMSUNG در تهران

با گارانتی تعمیرات

دارنده گواهینامه تخصصی از TUV اروپا (ایتالیا)

اولین دریافت کنندگان گواهینامه ایزو 9001 - 2008 از اتحادیه اروپا در ایران

 

درخواست مشاوره رایگان
تعویض تاچ ال سی دی A31 سامسونگ

تعویض تاچ ال سی دی سامسونگ گلکسی A31 مدل SAMSUNG Galaxy A31 SM_A315

تعویض تاچ ال سی دی گوشی SAMSUNG Galaxy A31 در نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ با گارانتی تعمیرات

 

نکات مهمی که پیش از اقدام به تعویض تاچ ال سی دی A31 باید بدانید:

آیا شکستگی یا خرابی تاچ ال سی دی گلکسی A31 سامسونگ قابل تعمیر است؟

در صورت شکستن و ترک خوردن صفحه نمایش گوشی A31:

ممکن است شکستگی سطحی بوده و فقط لایه شیشه ای سطح روی ال سی دی یا گلس فنی گوشی شکسته باشد. گوریلا گلس یا گلس فنی گوشی با گلس معمولی که توسط افراد روی صفحه گوشی نصب می شود تفاوت دارد. در صورت شکستگی گلس فنی، با تجهیزات مخصوص گلس فنی شکسته از روی ال سی دی جدا می شود و گوریلا گلس جدید روی ال سی دی پرس می شود.

در صورت خرابی تاچ ال سی دی و اشکال در نمایش تصویر گوشی A31:

در بسیاری از مراجعات تعویض تاچ ال سی دی A31 سامسونگ به مرکز تعمیرات موبایل سامسونگ همراه ایرانیان، پس از بررسی گوشی توسط کارشناسان مشخص شده است که خرابی و مشکل نمایش تصویر قابل تعمیر است. گاهی در اثر ضربه و جدا شدن یا پارگی کابل فلت تصویر، تصویر گوشی می رود که قابل تعمیر است و نیازی به تعویض تاچ ال سی دی گوشی نیست. همچنین گاهی روی ال سی دی گوشی، هاله می افتد و در بسیاری از موارد هاله سیاه روی ال سی دی، قابل تعمیر است و با هزینه و قیمت بسیار کمتر از تعویض تاچ ال سی دی، مشکل تصویر گوشی برطرف می شود.

بنابراین لازم است در ابتدا اطمینان حاصل نمائید که مشکل تصویر به علت وجود ایراد دیگری رخ نداده باشد و حتما بررسی شود که مشکل تصویر گوشی و یا شکستگی صفحه نمایش قابل تعمیر است یا خیر.

همچنین در انتخاب مرکز معتبر برای تعویض تاچ ال سی دی سامسونگ، دقت فرمائید.

در برخی موارد دیده شده است با مراجعه به مراکز نامعتبر و فاقد تخصص لازم، گوشی پس از نصب تاچ ال سی دی جدید دچار مشکلاتی از قبیل آنتن دهی و .. شده است و یا نصب قطعه و تاچ ال سی دی تقلبی، سبب بروز آسیب و مشکلات ثانویه در اجزی دیگر گوشی شده است. به همین دلیل توصیه می شود به جهت اطمینان از کیفیت خدمات، استفاده از قطعات اصلی و گارانتی تعمیرات، برای تعویض تاچ ال سی دی a31 سامسونگ به مراکز معتبر تعمیرات موبایل مراجعه نمائید.

 

تعویض گلس ال سی دی یا گلس فنی گوشی گلکسی A31 سامسونگ:

گوریلا گلس یا گلس فنی، لایه ای شفاف و مقاوم است که از ترکیب سه ماده تهیه شده است و توسط شرکت سامسونگ در مراحل تولید گوشی روی ال سی دی گوشی پرس شده است. برای تعویض گلس ال سی دی دستگاه و ابزارهای تخصص مورد نیاز است که بسیاری از مراکز تعمیرات موبایل، فاقد این تجهیزات هستند و به این منظور تعویض گلس ال سی دی را انجام نمی دهند و گاها دیده شده است در برخی مراکز نامعتبر بجای تعویض تنها گلس ال سی دی، کل تاچ ال سی دی گوشی A31 را تعویض نموده اند و مشتری متحمل هزینه چند برابر شده است. خوشبختانه نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ همراه ایرانیان با بهره گیری از بروزترین تجهیزات و متخصصین حرفه ای و با تجربه، خدمات تعویض تاچ ال سی دی A31 را ارائه می دهد.

 

قیمت تعویض تاچ ال سی دی گلکسی A31 سامسونگ:

هزینه تعویض تاچ ال سی دی A31 سامسونگ، به قیمت تاچ ال سی دی A31 بستگی دارد. برای این گوشی سه نوع تاچ ال سی دی وجود دارد.
تاچ ال سی دی اصل و اورجینال سامسونگ که به آن تاچ ال سی دی شرکتی و سرویس پک سامسونگ هم گفته می شود. دقیقا همان نوع تاچ ال سی دی اولیه و فایبریک گوشی A31 سامسونگ است. شرکت سامسونگ تصمیم به تولید و عرضه قطعات و تاچ ال سی دی برای گوشی های خود نمود. تاچ ال سی دی های تولیدی شرکت سامسونگ به صورت سرویس پک از نمایندگی سامسونگ در دبی تهیه می شوند. این نوع تاچ ال سی دی از جهت کیفیت و دوام تاچ ال سی دی، بهترین نوع تاچ ال سی دی است و از نظر قیمت از انواع دیگر قیمت بالاتری دارد و به دلیل شرکتی بودن، این نوع تاچ ال سی دی قیمت ثابت و مشخصی دارد و در صورت مشابه قیمت تاچ ال سی دی بسیار پایین تر از قیمت و مبلغ عرف و مشخص، به تقلبی بودن یا اورجینال نبودن تاچ ال سی دی باید شک کنید. در نظر داشته باشید که بالا بودن قیمت نیز تضمین کننده اصل و شرکتی بودن تاچ ال سی دی نیست.

تاچ ال سی دی های های کپی:

این نوع تاچ ال سی های، درجه یک چینی، دارای تنوع زیادی هستند و در کیفیت، کنتراست، رزولوشن، دوام، طول عمر و قیمت، رنج گسترده  و متوعی دارند. مشتری می تواند با قیمت دلخواه و مشخصات مدنظر خود تاچ ال سی دی انتخاب کند. البته هر چه قیمت ارزان تر باشد، کیفیت پایین تر خواهد بود.

تاچ ال سی دی فیک و تقلبی:

این تاچ ال سی دی ها از نظر طراحی و ساختار بقدری ضعیف هستند که استفاده از آن ها بهیچ عنوان منطقی نیست و مشتری را در مدت کوتاه وادار به تعویض مجدد ال سی دی خواهد نمود و در اغلب موارد استفاده از آنها سبب تخریب و آسیب به اجزای دیگر گوشی شده است. اولین مشخصه ی تاچ ال سی دی های تقلبی، افت کیفیت تاچ ال سی دی پس از نصب است. بطوریکه تصویر کدر می شود و یا نور صفحه کم و تاریک خواهد شد.

مشخصات تاچ ال سی دی A31 سامسونگ

نمایشگر 6.4 اینچی گلکسی a31 سامسونگ دارای رزولوشن 2400 x 1080 پیکسل و از نوع سوپر آمولد است. این نوع نمایشگر، برای نمایش رنگ سیاه، پیکسل های رنگ سیاه هنگام نمایش خاموش می شوند که این باعث افزایش کنتراست آن می شود. این نمایشگر دارای تراکم پیکسلی 411 ppi یعنی 411 پیکسل در هر اینچ است.

 

مشخصات تاچ ال سی دی A31 سامسونگ

نوع نمایشگر

سوپر آمولد

اندازه نماشگر

6.4 اینچ

نسبت صفحه نمایش به پنل جلو

~84.9%

رزولوشن

1080 x 2400 پیکسل

تراکم پیکسلی

~411 ppi

 

برای محافظت از تاچ ال سی دی گوشی A31 سامسونگ چه کنیم؟

پرهیز از ضدعفونی زیاد گوشی با الکل
جلوگیری از وارد آمدن فشار روی تاچ ال سی دی گوشی و قرار ندادن گوشی میان و زیر اجسام سنگین مانند  کتاب ها و وسایل سنگین
مراقبت از گوشی در برابر آبخوردگی و برخورد با جسم نوک تیز و سقوط گوشی
استفاده از محافظ صفحه نمایش گوشی و قاب محافظ

 

نحوه تست تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی A31

با شمارگیری کد *#0*#  به قسمت تست صفحه نمایش گوشی وارد شده و در با انتخاب گزینه ی  TOUCH ، کلیه نقاط را تست و از کارکرد و سلامت تاچ گوشی اطمینان حاصل کنید.
برای تست نمایشگر گوشی، گزینه های RED -GREEN -BLUE  را انتخاب کرده تا در صورت وجود پیکسل سوختگی، مشخص شود.

 

جهت تعویض تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی SAMSUNG Galaxy A31

و یا دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تلفن:  88894775 

شماره پشتیبانی : 88895135  

ارسال نظر
verification
مشاوره رایگان واتسآپکانال تلگرام همراه ایرانیانبا ما تماس بگیرید