نمایندگی تخصصی تعمیرات موبایل با گارانتی تعمیرات   021-88894775   درخواست آنلاین تعمیرات موبایل

نمایندگی تعمیرات گلکسی واچ و ساعت هوشمند سامسونگ و تعمیر انواع اسمارت واچ

نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ SAMSUNG در تهران

به همراه گارانتی پس از تعمیرات

دارنده گواهینامه تخصصی از TUV اروپا (ایتالیا)

اولین دریافت کنندگان گواهینامه ایزو 9001 - 2008 از اتحادیه اروپا در ایران

 

درخواست مشاوره رایگان تعویض
تاچ ال سی دی A40 سامسونگ

تعویض تاچ ال سی دی سامسونگ گلکسی A40 مدل SAMSUNG Galaxy A40 4G SM_A405

تعویض تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی SAMSUNG Galaxy A40 با گارانتی تعمیرات در نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ

همراه ایرانیان  با سابقه طولانی فعالیت درخشان به عنوان نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ، با بهره گیری از بروز ترین تجهیزات و تیم متخصصین حرفه ای و مجرب و تجهیزات خاص و تخصصی از قبیل تجهیزات تعویض گلس ال سی دی، کلیه خدمات خود را با گارانتی تعمیرات و تضمین کیفیت ارائه می دهد.


مزیت های تعویض تاچ ال سی دی گوشی A40 سامسونگ در نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ همراه ایرانیان:

 • قیمت مناسب
 • گارانتی تعمیرات
 • قطعات با کیفیت اصلی
 • تضمین کیفیت کار
 • آسودگی خیال از تعمیر گوشی در مرکز معتبر

 

علائم خرابی تاچ ال سی دی A40 و عوامل آن:

معمولا بیشترین مراجعه دارندگان گوشی A40 سامسونگ به مراکز تعمیرات موبایل، شکستگی، سیاه شدن صفحه نمایش، پر پر زدن تصویر و بطور کل خرابی تاچ ال سی دی گوشی است. خرابی تاچ ال سی دی A40 سامسونگ دلایل متفاوتی می تواند داشته باشد از جمله آبخوردگی گوشی، ضدعفونی کردن زیاد گوشی با الکل، ضربه، قرارگرفتن گفتن زیر جسم سنگین و وارد آمدن فشار به ال سی دی گوشی، برخورد جسم نوک تیز با ال سی دی گوشی، سقوط و ....

لزوم مراجعه به نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ:

 • وجود قطعات و تاچ ال سی دی های تقلبی و فیک در بازار که بدلیل مشابهت بسیار با قطعات اصل، در بسیاری از مراکز نامعتبر تعمیرات مورد استفاده قرار می گیرند.

این تاچ ال سی دی های تقلبی توسط مراکز نامعتبر تهیه شده و پس از نصب روی گوشی، باعث آسیب به قطعات دیگر گوشی می شوند. این تاچ ال سی دی های تقلبی علاوه بر نداشتن کیفیت لازم از همان ابتدا و همچنین افت کیفیت با گذشت زمان و کدرو تاریک شدن صفحه نمایش، در موارد بسیاری گوشی را دچار صدمات ثانویه از جمله مشکلات مدار شارژ و ...نموده اند که علت این آسیب ها هم استاندارد نبودن و وجود اشکال در ساختار تاچ ال سی دی های تقلبی است.

 • قیمت مناسب
 • قطعات با کیفیت اصلی
 • ابزار و تجهیزات بروز
 • گارانتی تعمیرات

نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ همراه ایرانیان به دلیل دسترسی و امکان تهیه مستقیم تاچ ال سی دی و قطعات اصل و اورجینال سامسونگ از دفاتر سامسونگ در دبی، قطعات را هزینه ارزان تر و قیمت تمام شده بسیار پایین تر از سایر مراکز تهیه می کند و کلیه خدمات در نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ با تضمین کیفیت و ارائه گارانتی برای تعمیرات انجام می شود.

 • تیم متخصص و حرفه ای
 • عیب یابی دقیق و تعمیر تاچ ال سی دی بجای تعویض آن و کاهش هزینه ها

نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ با بهره گیری از بهترین تجهیزات تعمیرات گوشی های سامسونگ و تیم باتجربه خود، ابتدا گوشی ها را بررسی نموده چنانچه قابل تعمیر باشند، بجای تعویض تاچ ال سی دی آن را تعمیر می کند. حال ممکن است این سوال پیش بیاید که آیا تاچ ال سی دی شکسته قابل تعمیر؟

بله اگر شکستگی به لایه های زیرین نفوذ نکرده باشد و فقط سطح شفاف روی ال سی دی گوشی دچار شکستگی شده باشد، می توان آن لایه نازک را که گوریلا گلس یا گلس فنی نام دارد را با ابزار مخصوص این کار از روی ال سی دی جدا نمود و گوریلا گلس جدیدی روی آن چسباند و صفحه نمایش را تعمیر نمود.

همچنین اگر خرابی تاچ ال سی دی A40 سامسونگ به دلایلی مانند پارگی یا جدا شدن کابل فلت تصویر گوشی باشد، بسته به نوع و شدت آسیب تعمیر خواهد شد.

بنابراین توصیه ما به عنوان نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ، مراجعه به مراکز تعمیرات موبایل معتبر است.

چه زمانی تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی A40 را باید تعویض نمود؟

اگر پس از بررسی گوشی توسط کارشناس نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ مشخص شد که حتما خود ال سی دی گوشی دچار آسیب شده است و این شکستگی سطحی نیست و با تعویض گلس ال سی دی مشکل برطرف نمی شود و یا تاچ گوشی عملکرد صحیح ندارد بطوریکه قابل تعمیر نباشد و حتما علت آسیب، خرابی تاچ ال سی دی گوشی گلکسی A40 باشد، نه جدا شدن کابل قلت یا پارگی فلت و ...، باید تاچ ال سی دی گوشی را تعویض نمود.

قیمت و هزینه تعویض تاچ ال سی دی گوشی گلکسی A40 سامسونگ:

برای مشخص شدن قیمت تعویض تاچ ال سی دی A40 سامسونگ باید در ابتدا گوشی را بررسی نمود. پس از بررسی دو حالت وجود دارد:

 • اگرشکستگی صفحه نمایش گوشی و یا مشکل تصویر گوشی قابل تعمیر باشد:

اگر شکستگی سطحی باشد و گلس ال سی دی شکسته باشد، می توان با ابزار مخصوص تعویض ال سی دی، آن را تعویض نمود.

توجه داشته باشید که بسیاری از مراکز تعمیرات فاقد ابزار تعویض گلس ال سی دی هستند به همین دلیل بسیاری از مراکز تعمیرات موبایل، تعویض گلس ال سی دی را انجام نمی دهند و یا در برخی موارد دیده شده است بجای تعویض گلس ال سی دی، کل مجموعه تاچ ال سی دی را تعویض نموده اند و مشتری متحمل هزینه چندین برابر شده است. بنابراین در انتخاب مرکز تعمیرات موبایل بسیار دقت کنید و حتما به مراکز معتبر مراجعه نمائید.

اگر اشکال سخت افزاری باعث خرابی تصویر شده باشد مثلا پارگی کابل فلت و ... می توان آن را تعمیر نمود.

 • اگر مشکل تصویر و صفحه نمایش گوشی A40 قابل تعمیر نباشد:

در این صورت باید تاچ ال سی دی گوشی را تعویض نمود و هزینه و قیمت تعویض تاچ ال سی دی A40 بستگی به قیمت تاچ ال سی دی A40 سامسونگ دارد.

تاچ ال سی دی A40 در سه سطح از کیفیت عرضه می شوند:

 • اورجینال و اصلی که به آنها تاچ ال سی دی شرکتی یا سرویس پک سامسونگ نیز گفته می شود.

 • تاچ ال سی دی های کپی

 • تاچ ال سی دی تقلبی و فیک که بهیچ عنوان کیفیت لازم برای نصب روی گوشی را ندارند.

دسته دوم که تاچ ال سی دی های های کپی هستند دارای تنوع زیادی از جهت کیفیت طول عمر و قیمت هستند و مشتری می تواند تاچ ال سی دی مورد نظر خود را از جهت کیفیت و قیمت دلخواه انتخاب کند. البته هر چه قیمت ارزان تر باشد کیفیت پایین تر خواهد بود. و توصیه ما به عنوان نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ، استفاده از تاچ ال سی دی اورجینال و سرویس پک سامسونگ است.

 

مشخصات نمایشگر گوشی گلکسی A40 سامسونگ:

نمایشگر گوشی سامسونگ A40، از نوع سوپر آمولد لمسی خازنی است که زاویه دید مناسبی دارد و از زوایایکناری هم می توان تصاویر و متن و ... را به وضوح مشاهده کرد.

این نوع نمایشگر، کنتراست بالایی در نمایش رنگ ها دارد و رنگ ها بسیار درخشان و زنده هستند. این نمایشگر با ابعاد 5.9 اینچ، قابلیت نمایش 16 میلیون رنگ و دقت Full HD دارد.

نمایشگر این گوشی رزولوشن 2340 در 1080 پیکسل و تراکم پیکسلی 437 در هر اینچ دارد. تاچ ال سی دی گوشی A40 سامسونگ، دارای پوشش محافظتی کورنینگ گوریلا گلس نسخه 3 به منظور محافظت از تاچ ال سی دی در برابر خش و خط است.

 

جهت تعویض تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی SAMSUNG Galaxy A40

و یا دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تلفن:  88894775 

شماره پشتیبانی : 88895135  

ارسال نظر
verification
مشاوره رایگان واتسآپکانال تلگرام همراه ایرانیانبا ما تماس بگیرید