نمایندگی تخصصی تعمیرات موبایل با گارانتی تعمیرات   021-88894775   درخواست آنلاین تعمیرات موبایل

نمایندگی تعمیرات گلکسی واچ و ساعت هوشمند سامسونگ و تعمیر انواع اسمارت واچ

نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ SAMSUNG در تهران

با گارانتی تعمیرات

دارنده گواهینامه تخصصی از TUV اروپا (ایتالیا)

اولین دریافت کنندگان گواهینامه ایزو 9001 - 2008 از اتحادیه اروپا در ایران

 

درخواست مشاوره رایگان تعویض
تاچ ال سی دی A02S سامسونگ

تعویض تاچ ال سی دی سامسونگ گلکسی SAMSUNG Galaxy A02s

تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی SAMSUNG Galaxy A02s با گارانتی تعمیرات در نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ

شاید هنوز تاچ ال سی دی گوشی گلکسی A02s سامسونگ شما قابل تعمیر باشد!

علائم خرابی تاچ ال سی دی گوشی A02s سامسونگ:

وقتی تاچ ال سی دی گوشی A02s سامسونگ شما بدلیل  سقوط، ضربه یا موارد دیگر دچار آسیب شود، ممکن است تصور کنید باید حتما تاچ ال سی دی گوشی را تعویض کنید اما آیا علائمی وجود دارد که در صورت مشاهده آن ها مطمئن شویم حتما تاچ ال سی دی گوشی باید تعویض شود؟

در پاسخ باید بگوییم علائم نسبی هستند و واقعا نیاز به بررسی هست به عنوان مثال گفته می شود اگر صفحه نمایش سیاه شود و تصویر نداشته باشد، باید تاچ ال سی دی گوشی را تعویض کرد اما این حرف تا چه حد صحیح است؟ ممکن است سیاهی تصویر با یک تعمیر ساده برطرف شود و بدون نیاز به پرداخت هزینه چندانی مشکل برطرف شود. باید در نظر گرفت که ممکن است ایراد در قطعات دیگر باعث اشکال در نمایش تصویر شده باشد. مثلا پارگی کابل فلت تصویر یا جدا شدن آن از مادر برد همچنین گاهی سوختن مدار نور یا لایت گوشی نیز باعث همچنین ایرادهایی می شود در حالیکه تاچ ال سی دی گوشی می تواند کاملا سالم باشد. بنابراین این علائم را عنوان می کنیم و همچنان یاد آور می شویم که این علائم نسبی بوده و نیاز به بررسی گوشی توسط متخصص در مرکز معتبر تعمیرات موبایل وجود دارد تا بطور قطع به شما بگوید که تاچ ال سی دی گوشی شما نیاز به تعویض دارد یا خیر.

 •  وجود لکه های تیره روی صفحه یا پخش رنگ و جوهر پس دادن تصویر
 • تغییر رنگ برخی نواحی صفحه نمایش
 • افتادن خطوط افقی یا عمودی سبز، سفید یا رنگی یا الگوهای غیر طبیعی روی صفحه
 • تار شدن تصویر در تمام یا برخی نقاط نمایشگر
 • سیاه شدن یصفحه و عدم نمایش یا رفتن تصویر
 • پرش یا پر پر زدن صفحه
 • عدم کارکرد صحیح تاچ در تمام یا برخی نقاط یا عدم بازخورد صحیح تاچ
 • خود تاچی یا کار کردن خود به خود تاچ

خرید و تعویض تاچ ال سی دی گوشی گلکسی A02s سامسونگ:

در صورتی تاچ ال سی دی گوشی و مشکل تصویر یا شکستگی صفحه نمایش قابل تعمیر نباشد و مجبور به تعویض تاچ ال سی دی A02s سامسونگ شدید. دقت داشته باشد که در بازار تاچ ال سی دی در چند سطح و رده کیفی برای گوشی A02s وجود دارد که قیمت، دوام و کیفیت آن ها متفاوت است و تنها کیفیتی که مشخصاتی مشابه با تاچ ال سی دی فابریک و روز اول دستگاه شما دارد، تاچ ال سی دی اورجینال و شرکتی سامسونگ است که به صورت سرویس پک شرکت عرضه می شود و بقیه انواع تاچ ال سی دی ها برای این مدل، در رده های بعدی قرار می گیرند و کیفیت کمتر و البته قیمت پایین تری نسبت به تاچ ال سی دی اصلی سامسونگ دارند. همچنین توجه داشته باشید که برای این گوشی تاچ ال سی دی فیک و تقلبی نیز وجود دارد که در صورت نصب آن ها، گوشی دچار اشکال و ایرادات ثانویه خواهد شد چرا که بدلیل غیر استاندارد بودن طراحی و ضعف در ساختار این تاچ ال سی دی ها و جریان مصرفی بالاتر از حد نرمال، فشار زیادی به قطعات دیگر گوشی از جمله مدار شارژ و باتری وارد می شود ضمن اینکه کیفیت این تاچ ال سی دی ها در سطح قابل قبول نیست و با گذشت زمان دچار افت کیفیت نیز خواهند شد و کلام آخر اینکه استفاده از تاچ ال سی دی فیک، تقلبی و درجه 3 و 4 فقط هزینه های شما را بالا خواهد برد و در نهایت هزینه و مبلغی بالاتر از نصب تاچ ال سی دی شرکتی روی گوشی روی دست شما خواهد گذاشت.. به همین دلیل برای نصب قطعات با کیفیت اصلی به مراکز معتبر تعمیرات موبایل یا نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ مراجعه فرمائید. نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ علاوه بر تضمین کیفیت خدمات و اصالت قطعات، کلیه تعمیرات خود را گارانتی می نماید تا خیال مشتری از کیفیت خدماتی که دریافت می کند، آسوده باشد.

 
قیمت و هزینه تعویض تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی A02s:

برای اطلاع از قیمت تعمیر یا تعویض تاچ ال سی دی A02s، در مرحله اول باید از خرابی تاچ ال س دی و غیر قاببل تعمیر بودن آن اطمینان حاصل شود. چرا که آمارها و مراجعات زیاد افراد به مرکز نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ همراه ایرانیان برای تعویض تاچ ال سی دی، نشان داده است که بسیاری از ایراد هایی که در ظاهر مربوط به خرابی تاچ ال سی دی بوده است، به دلیل ایراد دیگری در دستگاه بوده و هیچ نیازی به تعویض تاچ ال سی دی نبوده است. ایرادهایی مانند پارگی کابل فلت یا خرابی مدار لایت گوشی، جدا شدن کابل از برد گوشی  و ... حتی خیلی شکستگی های صفحه نمایش هم بسته به عمق شکستگی و آسیب، قابل تعمیر هستند. یعنی اگر فقط لایه ی روی ال سی دی شکسته باشد و بخش های زیرین سالم باقی مانده باشد، با تعویض گلس ال سی دی می توان مشکل را برطرف کرد.

حال اگر مشخص شد که تاچ ال سی دی گوشی قابل تعمیر نیست و باید تعویض گردد، بسته به اینکه چه نوع تاچ ال سی دی توسط مشتری انتخاب شود، قیمت متفاوت بود. در حقیقت هزینه تعویض تاچ ال سی دی، به قیمت تاچ ال سی دی A02s بستگی دارد. و چنانچه پیش تر عنوان شد 4 سطح تاچ ال سی دی برای این گوشی وجود دارد و قیمت، کیفیت و دوام این تاچ ال سی دی ها با هم متفاوت هستند:

بالاترین قیمت و کیفیت را تاچ ال سی دی شرکتی سامسونگ دارد و اگر بهترین کیفیت و دوام را بخواهید، این تاچ ال سی دی مناسب شماست و با نصب تاچ ال سی دی شرکتی و سرویس پک سامسونگ، گوشی شما دقیقا مانند گذشته خواهد شد و از جهت نمایش تصویر، کیفیت نور صفحه وضوح و رزولوشن، شفافیت و ... درست مانند تاچ ال سی دی فابریک و اولیه گوشی است.

سطح بعدی تاچ ال سی دی ها، تاچ ال سی دی های چنج گلس و چنج فلت A02s سامسونگ هستند که این تاچ ال سی دی ها نیز تاچ ال سی دی اصل و اورجینال سامسونگ هستند و کیفیتی مانند تاچ ال سی دی شرکتی دارند اما با یک تفاوت! تاچ ال سی دی های چنج گلس، بدلیل خش و خط یا شکستگی، یک بار گلس شان تعویض شده است و تاچ ال سی دی های چنج فلت، نیز کابل فلت یک بار تعویض شده است.

سطح سوم تاچ ال سی دی ها، تاچ ال سی دی های غیر اصل و طرح اصلی درجه یک چینی هستند که در اصطلاح به آن ها، تاچ ال سی دی سوپر کپی یا های کپی گفته می شود. قیمت این تاچ ال سی دی ها بسته به پارامترهایی نظیر میزان روشنایی، کادر تصویر، کنتراست و درخشندگی رنگ ها، شفافیت و دوام تاچ ال سی دی، میزان مقاومت روی کانکتور و داشتن فریم متفاوت هستند و رنج متنوع و گسترده ای از جهت کیفیت و قیمت دارند. البته واضح است که هر چه قیمت پایین تر باشد، کیفیت پایین تر خواهد بود. اما این دسته تاچ ال سی دی ها برای افرادی که دنبال تاچ ال سی دی با کیفیت قابل قبول و قیمت پایین تر هستند، مناسب خواهد بود.

دسته آخر نیز تاچ تل سی دی های درجه 3 و 4 یا تقلبی هستند که توصیه اکید داریم بهیچ عنوان سراغ این دسته از تاچ ال سی دی ها نروید و با نصب آن ها گوشی خود را دچار آسیب های ثانویه نکنید و حتما برای خرید و تعویض تاچ ال سی دی به مراکز معتبر تعمیرات موبایل مراجعه فرمائید تا خیال خود را از بابت اصالت تاچ ال سی دی آسوده کنید.

نحوه تشخیص تاچ ال سی دی اصل و اورجینال A02s از تاچ ال سی دی تقلبی و فیک این مدل:

در ابتدا باید گفت که تشخیص تاچ ال سی دی تقلبی در برخی موارد، بدلیل مشابهت بسیار قطعات تقلبی با قطعه اصلی، کار ساده ای نیست و فقط برای تعمیرکاران و افراد متخصص امکان پذیر است اما موارد کلی را بیان می کنیم که می تواند در تشخیص قطعات تقلبی راهگشا باشد. در صورتی که همه یا برخی از موارد زیر را مشاهده کردید باید به فیک بودن قطعه شک کنید:

 • وجود لبه و حاشیه بیشتر اطراف تاچ ال سی دی، بطوریکه تصویر از حالت فول اسکرین خارج می شود.
 • افت کیفیت و کدر یا کم نور شدن تصاویر به مرور پس از نصب تاچ ال سی دی
 • ضخامت بیشتر تاچ ال سی دی های تقلبی (گاهی ضخامت آن بحدی است که پس از نصب تاچ ال سی دی، بین صفحه نمایش و سطح روی گوشی فاصله می افتد و ال سی دی در ارتفاع بالاتری قرار می گیرد. )
 • داغ شدن بیش از حد گوشی پس از نصب تاچ ال سی دی تقلبی
 • زود شارژ خالی کردن گوشی پس از نصب تاچ ال سی دی تقلبی (به دلیل اینکه اغلب تاچ ال سی دی های فیک جریان مصرفی بالاتر و غیر استاندری دارند و این باعث فشار و آسیب به قطعات دیگر گوشی فشار نیز خواهد شد.)
 • کندی و هنگی تاچ یا عملکرد نادرست تاچ نیز در تاچ ال سی دی های تقلبی اغلب مشاهده می شود.

و در آخر باید گفت با توجه به تعدد انواع تاچ ال سی دی های تقلبی و دشواری تشخیص در برخی موارد، بهتر است برای اطمینان از نصب قطعه با کیفیت اصلی، حتما به مراکز معتبر تعمیرات موبایل و یا نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ مراجعه فرمائید.

چرا تعویض تاچ ال سی دی A02s سامسونگ در نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ همراه ایرانیان؟

با تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی گلکسی A02s سامسونگ در این مرکز از مزایای زیر بهر مند خواهید شد:

 • تعمیرات با ارائه ضمانت و گارانتی تعمیرات
 • نصب قطعات با کیفیت اصلی و تایید شده
 • تعمیر در اسرع وقت
 • تضمین کیفیت خدمات
 • تعمیر تاچ ال سی دی بجای تعویض آن در صورت قابل تعمیر بودن آن
 • تیم مجرب متشکل از کارشناسان و متخصصان حرفه ای و با سابقه
 • بهره گیری از بهترین ابزار و دستگاه های تعمیرات موبایل

مشخصات تاچ ال سی دی گوشی گلکسی A02s سامسونگ:

گوشی سامسونگ گلکسی A02s سامسونگ دارای نمایشگر از نوع PLS LCD است. این نمایشگر ها از سوپر آمولد ها ضعیف تر هستند. پیکسل‌های نمایشگر A02s توانایی تولید نور ندارند و به علت استفاده از منبع نور پشت پیکسل ها، کنتراست و عمق رنگ ها بخصوص در رنگ های مشکی و سیاه پایین تر از نمایشگر های سوپر آمولد است. اما مزیت استفاده از نمایشگر PLS LCD، هزینه ساخت و قیمت پایین این نمایشگر است. این گوشی دارای صفحه نمایش 6.5 اینچی با رزولوشن 720 x 1600 پیکسل است و پراکندگی پیکسلی آن حدود 270 پیکسل در هر اینچ از نمایشگر است. کمپانی سامسونگ برای محافظت از صفحه نمایش این گوشی، از شیشه سخت شده با یون استفاده کرده است به عبارت دیگر به منظور کاهش هزینه، برای این گوشی بر خلاف سایر مدل گوشی های سامسونگ، از گوریلا گلس شرکت کورنینگ به عنوان گلس ال سی دی استفاده نکرده است به همین دلیل این گوشی نسبت به ضربه و شکستگی آسیب پذیری و حساسیت بیشتری دارد. ال سی دی گوشی گلکسی A02s دارای طراحی Infinity-U است و نمایشگر دارای ناچ یا نوار به شکل U در لبه ی بالایی است.

مشخصات نمایشگر گوشی سامسونگ گلکسی A02s Samsung Galaxy

نوع نمایشگر

PLS LCD

اندازه

6.5 اینچ

رزولوشن

720 x 1600

نسبت صفحه نمایش به پنل جلویی گوشی

~81.8%

تراکم پیکسلی

~270

جهت تعمیر یا تعویض تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی SAMSUNG Galaxy A02s 

و یا دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تلفن:  88894775 

شماره پشتیبانی : 88895135  

آدرس: میدان فاطمی (جهاد)، کوچه بهرام مصیری، پلاک ۳۰، واحد ۶

 

ارسال نظر
verification
مشاوره رایگان واتسآپکانال تلگرام همراه ایرانیانبا ما تماس بگیرید