نمایندگی تخصصی تعمیرات موبایل با گارانتی تعمیرات   021-88894775   درخواست آنلاین تعمیرات موبایل

نمایندگی تعمیرات گلکسی واچ و ساعت هوشمند سامسونگ و تعمیر انواع اسمارت واچ

نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ SAMSUNG در تهران

با ضمانت و گارانتی تعمیرات

دارنده گواهینامه تخصصی از TUV اروپا (ایتالیا)

اولین دریافت کنندگان گواهینامه ایزو 9001 - 2008 از اتحادیه اروپا در ایران

 

درخواست مشاوره رایگان تعویض
تاچ ال سی دی A10 سامسونگ

تعویض تاچ ال سی دی سامسونگ گلکسی Samsung Galaxy A10

تعویض تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی Samsung Galaxy A10 با گارانتی تعمیرات در نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ

خرابی صفحه نمایش گوشی A10 سامسونگ:

خرابی نمایشگر گوشی گلکسی A10 سامسونگ معمولا دو حالت کلی دارد:

1- شکستگی و ترک خوردن صفحه نمایش گوشی:

صفحه نمایش شکسته است اما تاچ کار می کند و گوشی تصویر دارد:

این حالت زمانی اتفاق می افتد که فقط گوریلا گلس یا لایه شیشه ای روی ال سی دی شکسته باشد و تاچ و ال سی دی هر دو سالم باشند. یعنی هم تاچ مانند گذشته کار کند و هم ال سی دی تصویر صحیح و کاملی نمایش دهد. در این صورت می توان با حفظ تاچ ال سی دی اصلی و اورجینال گوشی، گلس ال سی دی را تعویض کرد و بدون تعویض تاچ ال سی دی، با هزینه بسیار کمتر گوشی را تعمیر نمود.

 

صفحه نمایش شکسته و تاچ کار نمی کند (بطور کامل از کار افتاده یا در برخی نقاط تاچ کار نمی کند.) و یا ال سی دی تصویر صحیحی نمایش نمی دهد و یا کلا تصویر گوشی رفته است:

این حالت نیاز به بررسی توسط کارشناس دارد در صورتیکه تاچ یا ال سی دی و یا هر دو آسیب دیده باشند، نیاز به تعویض تاچ ال سی دی گوشی A10 خواهد بود.

2- مشکل در عملکرد تاچ یا نمایش تصویر بدون شکستگی:

سیاه شدن صفحه نمایش:

حالتی است که تصویر گوشی می رود. این حالت بیشتر در مواردی اتفاق می افتد مدار نور گوشی سوخته باشد و یا کابل فلت تصویر از برد جدا شده باشد و یا دچار پارگی شده باشد.

افتادن هاله روی صفحه نمایش

افتادن خط افقی یا عمودی روی صفحه

در این اشکال در بعضی مدل گوشی هایی که دارای نمایشگر LED هستند، با تعویض فلت برطرف می شود.

پر پر زدن تصویر:

اگر پنل تاچ ال سی دی نشکسته باشد، در مدل گوشی هایی که دارای نمایشگر LED هستند، در صورتی که اشکال از خرابی کابل فلت تصویر باشد، با تعویض فلت برطرف می شود.

افتادن نقاط رنگی روی صفحه:

این اشکال قابل تعمیر نبوده و در صورت بروز پیکسل سوختگی، باید تاچ ال سی دی گوشی A10 را تعویض نمود.

تاریک شدن و کم نور صفحه نمایش:

تاریک شدن صفحه نمایش بطوریکه نتوان نور صفحه را افزایش داد معمولا دو حالت دارد:

 • خرابی برد گوشی:

در این صورت مشکل می تواند از خرابی مدار نور یا لایت گوشی باشد.

 • خرابی ال سی دی:

در صورتی که مشکل از خرابی ال سی دی باشد، معمولا قابل تعمیر نیست و باید تاچ ال سی دی تعویض شود.

هزینه تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی گوشی گلکسی A10 سامسونگ:

برای مشخص شدن هزینه تعمیر یا تعویض تاچ ال سی دی در ابتدا باید دید آیا مشکل گوشی شما بدون تعویض تاچ ال سی دی قابل تعمیر است یا خیر! حتی برخی شکستگی ها نیز بدون تعویض تاچ ال سی دی قابل تعمیر هستند. بنابراین در صورتی که قابل تعمیر باشد با هزینه ی کمی تعمیر می شود اما اگر حتما نیاز به تعویض تاچ ال سی دی باشد، هزینه تعویض به قیمت تاچ ال سی دی بستگی خواهد داشت اما بهتر است در ابتدا بدانید چه تاچ ال سی دی هایی برای گوشی A10 وجود دارند و تفاوت قیمت تاچ ال سی دی مختلف برای گوشی A10 سامسونگ در چیست.

انواع تاچ ال سی دی موجود در بازار برای گوشی گلکسی A10 سامسونگ:

تاچ ال سی دی اورجینال، شرکتی و سرویس پک A10:

این تاچ ال سی دی های اصل و اورجینال سامسونگ که به آن تاچ ال سی دی سرویس پک یا شرکتی گفته می شود، بهترین نوع تاچ ال سی دی موجود در بازار هستند و نسبت به انواع دیگر تاچ ال سی دی موجود در بازار قیمت بالاتری دارند. کیفیت و دوام تاچ ال سی دی سرویس پک اصل سامسونگ با انواع دیگر تاچ ال سی دی قابل مقایسه نیست.

کمپانی سامسونگ قطعات گوشی های خود را نیز تولید کرده و در بازارهای جهانی به فروش می رساند. این قطعات به صورت سرویس پک و در جعبه هایی بسته بندی می شوند و دارای پلمپ سامسونگ هستند و از همان خط تولید تاچ ال سی دی فابریک و اصلی گوشی سامسونگ است و همان کیفیت، شفافیت، دوام و عملکرد قطعه اصلی را دارد. این قطعات دفاتر سامسونگ در دبی تهیه می شوند.

تاچ ال سی دی "های کپی" و سوپر کپی یا درجه یک چینی گلکسی A10 سامسونگ:

تاچ ال سی دی طرح اصلی یا درجه یک چینی  که اصطلاحا به آن ها سوپر کپی یا های کپی گفته می شود، انواع مختلفی دارند. و بر اساس کیفیت و شفافیت تصاویر، دوام و طول عمر تاچ ال سی دی، کیفیت ساخت، رزولوشن و کنتراست، قیمت گذاری و دسته بندی می شوند و بازهه قیمتی گسترده ای دارند به عبارت دیگر برای مشتری امکان انتخاب قیمت بر اساس توان و بودجه فرد وجود دارد. بدیهی است که هر چه قیمت پایین تر باشد، کیفیت و دوام تاچ ال سی دی کمتر است. اما بطور کل می توان گفت تاچ ال سی دی های "های کپی" معمولا بازده و عملکرد 80 درصدی نسبت به قطعات اصل دارند.

 

تاچ ال سی دی درجه 3 و 4 یا تقلبی و فیک برای گلکسی A10 سامسونگ:

تاچ ال سی دی های درجه 3 و درجه 4 همان تاچ ال سی دی های فیک و تقلبی هستند که احتمالا هشدارهایی در مورد استفاده از آن ها شنیده باشید. به دلایل زیر، استفاده از این نوع تاچ ال سی دی ها را ابدا توصیه نمی کنیم:

 • احتمال آسیب به اجزای دیگر گوشی مانند آسیب دیدن مدار شارژ گوشی و خرابی باتری بدلیل جریان مصرفی بالاتر تاچ ال سی دی های تقلبی یا درجه 3 و 4
 • احتمال خرابی زودهنگام و نیاز مجدد به تعویض تاچ ال سی دی گوشی و پرداخت هزینه نهایی بالاتر از قیمت و هزینه تعویض تاچ ال سی دی سرویس پک
 • کیفیت پایین و عملکرد ضعیف در حد 30 الی 40 درصد نسبت به تاچ ال سی دی سرویس پک و اورجینال
 • افت کیفیت و کارکرد تاچ ال سی دی پس از نصب که ممکن است این امر به مرور زمان نیز اتفاق بیفتد و به مرور تصاویر کم نور و کدر شوند و تصاویر مُرده و بی کیفیت شما را داشتن این گوشی خسته کند.

جطور تاچ ال سی دی اصلی را از تاچ ال سی دی تقلبی تشخیص دهیم؟

حقیقت امر این است که گاهی تشخیص اصل یا تقلبی بودن تاچ ال سی دی بدلیل مشابهت بسیار این قطعات دشوار می شود. بهترین روش مقایسه گوشی خود با گوشی است که دارای تاچ ال سی دی فابریک کارخانه ای باشد و دقیقا همان مدل باشد. هر دو گوشی را در میزان نور یکسان و شرایط مشابه مقایسه کنید که آیا کیفیت تصاویر یکسان است یا خیر

همچنین می توان اصول کلی برای تشخیص بیان کرد که با توجه به تنوع تاچ ال سی دی های تقلبی ممکن است تمام موارد یا برخی از موارد در آن ها صادق باشد:

 • اغلب حاشیه بیشتری دارند و دیگر صفحه نمایش گوشی حالت فول اسکرین ندارد.
 • تاچ ال سی دی های تقلبی ضخامت بیشتری دارند حتی گاهی این ضخامت طوریست که پس از نصب، صفحه نمایش نسبت به بدنه گوشی ارتفاع پیدا می کند و ظاهر ناخوشایندی ایجاد می کند.
 • کیفیت و وضوح تصویر پس از نصب افت می کند.
 • نور صفحه نمایش کاهش پیدا می کند و به مرور تاریک تر می شود.
 • گوشی پس از نصب تاچ ال سی دی تقلبی زیاد داغ می کند و زودتر شارژ خالی می کند.
 • و...

مزایای تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی گلکسی A10 در نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ همراه ایرانیان:

 •  ارائه ضمانت و گارانتی تعمیرات:

این مرکز کلیه خدمات تعمیرات خود را تا مدت زمان مشخصی شامل گارانتی می کند.

 • قیمت مناسب:

قیمت ها طبق تعرفه مصوب تنظیم شده و نسبت به قیمت های ارائه شده در بازار تعمیرات موبایل می توان به جرات گفت این مرکز با حداقل قیمت و هزینه تمام شده برای مشتری، تعمیرات را انجام می دهد. همچنین عزیزان توجه داشته باشند پیش از تعویض تاچ ال سی دی گوشی، متخصصین همراه ایرانیان گوشی را بررسی نموده و در صورتی که قابل تعمیر باشد، با هزینه بسیار کمی نسبت به تعویض تاچ ال سی دی تعمیر خواهد شد.

 • تجهیزات بروز و حرفه ای:

این مجموعه از بهترین و جدیدترین ابزارها استفاده می کند که کیفیت نهایی تعمیرات را بهبود می بخشد و منطبق با استانداردهای جهانی خدمات خود را ارائه می دهد.

 • نصب قطعات اورجینال و با کیفیت:

کلیه قطعات مورد استفاده در نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ همراه ایرانیان اصل و اورجینال بوده و دارای گارانتی و ضمانت اصالت کیفیت است همچنین این مرکز به منظور تضمین کیفیت تعمیرات و اصل بودن قطعات مورد استفاده، کلیه خدمات خود را تا گارانتی می کند تا خیال مشتری از هر جهت آسوده باشد.

چه مواردی باعث خرابی تاچ ال سی دی گوشی A10 سامسونگ می شود؟

•    نفوذ مایعات، آب خوردگی و ضدعفونی زیاد گوشی با الکل
•    وارد شدن ضربه به گوشی یا افتادن و سقوط گوشی
•    وارد شدن فشار به گوشی
مانند قرار گرفتن گوشی زیر وسایل سنگین یا گذاشتن گوشی داخل کیف پر از کتاب و اشیاء سنگین
•    برخورد اجسام نوک تیز با صفحه نمایش گوشی

مشخصات تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی A10:

گوشی سامسونگ گلکسی A10، دارای نمایشگر 6.2 اینچی از نوع IPS LCD است. نمایشگرهای IPS LCD در مقایسه با نمایشگرهای آمولد، شفافیت رنگ و کیفیت کمتری دارند. در نمایشگر های IPS LCD پیکسل‌ها توانایی تولید نور ندارند. با توجه به وجود یک منبع نور پشت تمامی پیکسل‌ها، پیکسل‌هایی که رنگ سیاه را نشان می‌دهند هم تا حدی دارای نور پس‌زمینه هستند اما در نمایشگر های آمولد، رنگ سیاه بدلیل عدم استفاده از منبع نور، سیاه مطلق خواهد بود. رزولوشن نمایشگر A10 سامسونگ معادل 720 x 1520 است که وضوح و کیفیت متوسطی است. این نمایشگر دارای تراکم پیکسلی حدود 271 است و از کمپانی سامسونگ برای این گوشی بر خلاف گوشی های دیگر این شرکت، از گوریلا گلس شرکت کورنینگ استفاده نکرده است و برای کاهش قیمت نهایی تولید و عرضه این گوشی، بجای گوریلا گلس از شیشه یون سخت شده استفاده کرده و آن را روی ال سی دی گوشی A10 پرس کرده است. به همین جهت پوشش محافظتی این گوشی ضعیف بوده و مقاومت چندانی در برابر شکستگی، ضربه یا سقوط ندارد. در کل کمپانی سامسونگ گوشی A10 را به عنوان یک گوشی میان رده با قیمت پایین تر تولید کرده است. به همین دلیل تاچ ال سی دی اصلی و اورجینال گوشی A10 سامسونگ قیمت مناسبی دارد.

 

ویژگی تاچ ال سی دی گوشی گلکسی A10 سامسونگ

نوع نمایشگر

IPS LCD

اندازه نمایشگر

6.2 اینچ

نسبت نمایشگر به پنل جلوی گوشی

~81.6%

رزولوشن

1520x 720

پراکندگی پیکسلی

~271

 

آیا پس از تعویض تاچ ال سی دی گلکسی A10 سامسونگ، گوشی مانند روز اول می شود؟

بله! اگر از تاچ ال سی دی اصلی و اورجینال سامسونگ که به صورت سرویس پک عرضه می شود، استفاده شود، هیچ تفاوت ظاهری نخواهد داشت و دقیقا همان کیفیت تاچ ال سی دی فابریک گوشی را در نمایش تصاویر، نور صفحه، روشنایی و شفافیت خواهد داشت و حتی ممکن است خود شما هم فراموش کنید روزی تاچ ال سی دی گوشی A10 شما شکسته بود.

جهت تعمیر یا تعویض تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی Samsung Galaxy A10

و یا دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تلفن:  88894775 

شماره پشتیبانی : 88895135  

ارسال نظر
verification
مشاوره رایگان واتسآپکانال تلگرام همراه ایرانیانبا ما تماس بگیرید