نمایندگی تخصصی تعمیرات موبایل با گارانتی تعمیرات   021-88894775   درخواست آنلاین تعمیرات موبایل

نمایندگی تعمیرات گلکسی واچ و ساعت هوشمند سامسونگ و تعمیر انواع اسمارت واچ

نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ SAMSUNG در تهران

به همراه گارانتی پس از تعمیرات

دارنده گواهینامه تخصصی از TUV اروپا (ایتالیا)

اولین دریافت کنندگان گواهینامه ایزو 9001 - 2008 از اتحادیه اروپا در ایران

 

درخواست مشاوره رایگان تعویض
تاچ ال سی دی A41 سامسونگ

تعویض تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی A41 مدل SAMSUNG Galaxy A41 SM_A415

تعویض تاچ ال سی دی گوشی گلکسی A41 سامسونگ با گارانتی تعمیرات در نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ

حتما پیش از تعویض تاچ ال سی دی A41 سامسونگ این مطلب را بخوانید:

آیا تاچ ال سی دی شکسته A41 سامسونگ قابل تعمیر است؟

تصور اغلب افراد این است که هر گاه آثار شکستگی و ترک خوردن روی صفحه نمایش گوشی دیده شود و یا گوشی تصویر نداشته باشد، باید تاچ ال سی دی گوشی را تعویض کرد اما اینطور نیست! اصابت گوشی به زمین و یا ضربه می تواند باعث جدا شدن کابل فلت تصویر گوشی شود، و زمانی که این کابل جدا و یا پاره شود، دیگر گوشی تصویر ندارد و یا تصویر مخدوشی را نمایش می دهد که یک متخصص با تجربه و مهارت می تواند نسبت به تعمیر مشکل تاچ ال سی دی اقدام نموده و گوشی را تعمیر کند. همچنین در مواردی که گوشی دچار شکستگی در صفحه نمایش است، می توان آن را تعمیر کرد اما این به شرطی است که شکستگی فقط لایه ی شفاف روی ال سی دی را دچار آسیب کرده باشد و این شکستگی به عمق نفوذ نکرده باشد. به عبارت دیگر اگر تاچ گوشی بدون اشکال کار کند و ال سی دی تصویری سالم نمایش دهد، می توان با جدا کردن لایه ی شکسته ی روی ال سی دی و پرس کردن گوریلا گلس جدید روی تاچ ال سی دی، آن را تعمیر کرد.

گوریلا گلس یا گلس ال سی دی کوشیA41  سامسونگ:

گوریلا گلس پوشش محافظتی است که شرکت سامسونگ روی ال سی دی گوشی پرس می کند. گوریلا گلس یا گلس فنی دستگاه، لایه ای شفاف و مقاوم است که از ترکیب 3 ماده ساخته می شود و از ال سی دی در برابر خش و خط یا سقوط و ضربه محافظت می کند اما این محافظت بطور 100 درصد نیست و حتما لازم است برای پیشگیری از آسیب و شکستن تاچ ال سی دی گوشی A41، حتما از محافظ صفحه و قاب کیس گوشی استفاده نمود.


تعویض گلس ال سی دی سامسونگ گلکسی A41

زمانیکه با وارد شدن ضربه یا سقوط گوشی، ترک و شکستگی روی سطح گوشی ظاهر می شود، بطوریکه شکستگی روی خارجی ترین سطح روی ال سی دی محسوس باشد، گلس ال سی دی گوشی شکسته است. اما در چه شرایطی بجای تعویض تاچ ال سی دی گوشی A41 سامسونگ، می توان گلس ال سی دی را تعویض کرد؟

 • اگر ال سی دی گوشی تصویری سالم و درست نمایش دهد و هیچ پخش رنگ یا خط رنگی و یا نقاط سیاه یا تیره ای روی ال سی دی گوشی a41 نمایان نباشد.
 • همچنین اگر تاچ گوشی بدرستی عمل کند و هیچ نقطه ای نباشد که نسبت به لمس شدن واکنش و عملکردی نداشته باشد.

به شرط سالم بدون تاچ و ال سی دی، می توان تنها با تعویض گوریلا گلس سامسونگ گلکسی a41، صفحه نمایش گوشی را تعمیر نمود.
توجه داشته باشید برای تعویض گلس ال سی دی باید به سرعت اقدام نمود تا شکستگی های گلس باعث آسیب به تاچ و ال سی دی نشوند.


آیا تمام مراکز تعمیرات موبایل دارای تجهیزات تعویض گوریلا گلس هستند؟

خیر. جدا کردن گلس شکسته از ال سی دی، نیازمند دستگاه ها و تجهیزات خاصی است همچنین تخصص و مهارت خاصی می طلبد به همین دلیل بسیاری از تعمیرکاران موبایل و یا مراکز تعمیرات تعویض گلس فنی گوشی را انجام نمی دهند و متاسفانه موارد بسیاری مشاهده شده است افراد با مراجعه به مراکز نامعتبر بجای تعویض گلس ال سی دی، تمام تاچ ال سی دی گوشی را با هزینه و قیمت حدفل 4 برابر بیشتر از قیمت تعویض گلس فنی تعویض نموده اند بنابراین توصیه به عنوان نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ، مراجعه به نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ و مراکز معتبر است.


قیمت و هزینه تعویض تاچ ال سی دی گوشی A41 سامسونگ:

اگر تاچ ال سی دی گوشی A41 قابل تعمیر باشد، چچنانچه پیشتر به آن پرداختیم، با مبلغ بسیار کم می توان آن را تعمیر نمود اما اگر شکستگی یا آسیب وارد شده به گونه ای بود که تاچ ال سی دی گوشی قابل تعمیر نبود، باید نسبت به تعویض تاچ ال سی دی اقدام نمود.
زمانیکه تصمیم به تعویض تاچ ال سی دی گوشی می گیرید، متوجه تنوع قیمت ها برای تعویض تاچ ال سی دی می شوید. اما علت چیست؟ ما به عنوان به شما می گوییم!
برای هر گوشی سه سطح و سه دسته تاچ ال سی دی وجود دارد. تاچ ال سی دی اصل و اورجینال، تاچ ال سی دی های کپی و تاچ ال سی دی تقلبی و فیک چینی!

تاچ ال سی دی اصل و اورجینال سامسونگ:

بهترین نوع تاچ ال سی دی است که به آن تاچ ال سی دی شرکتی و سرویس پک هم گفته می شود. این تاچ ال سی دی ها توسط شرکت سامسونگ تولید می شوند و به صورت سرویس پک عرضه می شوند. این تاچ ال سی دی های اصل و اورجینال دقیقا از همان نوع تاچ ال سی دی فابریک نصب شده روی گوشی هستند که هنگام خرید گوشی روی آن نصب بود. با همان کیفیت و شفافیت! نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ تاچ ال سی دی های اورجینال شرکتی را از دفاتر سامسونگ در دبی تهیه می کنند.

تاچ ال سی دی های کپی:

این نوع تاچ ال سی دی ها تنوع زیادی دارند و بسته به نوع ال سی دی رزولوشن تصویر، کنتراست و کیفیت، طول عمر تاچ ال سی دی، قیمت های متفاوتی دارند. بدلیل تنوع قیمت این تاچ ال سی دی ها،مشتری می تواند تاچ ال سی دی در رنج قیمت دلخواه خود انتخاب کند. اما هر چه قیمت ارزان تر باشد، کیفیت و طول عمر پایین تر خواهد بود.

تاچ ال سی دی تقلبی و فیک:

تشخیص تقلبی بودن این تاچ ال سی دی ها بدلیل مشابهت به تاچ ال سی دی اصلی و سایر  تاچ ال سی دی ها، کار ساده ای نیست و به همین جهت باید در انتخاب مرکز معتبر برای تعویض تاچ ال سی دی دقت بالایی داشته باشید. این تاچ ال سی دی ها بسیار ارزان قیمت و کاملا بی کیفیت هستند. مدت کوتاهی پس از نصب تاچ ال سی دی تقلبی روی گوشی و به مروز زمان دچار افت کیفیت می شود. نور صفحه کاهش پیدا می کند و یا تصاویر کدر می شوند و ... موراد بسیاری گزارش شده است که پس از نصب تاچ ال سی دی تقلبی، سایر قطعات گوشی دچار خرابی و آسیب شده اند مثلا مدار شارژ و باتری گوشی دچار خرابی شده است.

کلام آخر: توصیه نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ، مراجعه به مراکز معتبر تعمیرات موبایل است تا از کیفیت قطعات مورد استفاده و کیفیت کار خیال خود را آسوده نمائید.

مزایای تعمیرات موبایل و تعویض تاچ ال سی دی گوشی در نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ همراه ایرانیان:

 • قیمت مناسب
 • ارائه گارانتی تعمیرات
 • تیم مجرب
 • ابزارهای حرفه ای
 • قطعات با کیفیت اصلی

چه عواملی باعث خرابی تاچ ال سی دی گوشی گلکسی A41 سامسونگ می شود؟

 • ضدعفونی صفحه نمایش گوشی با الکل
 • نفوذ مایعات به گوشی و آبخوردگی آن
 • قرار دادن گوشی در مجاورت اجسام نوک تیز
 • وارد شدن فشار به صفحه گوشی و قرار گرفتن گوشی زیر وسیله سنگین
 • سقوط  گوشی و وارد شدن ضربه به صفحه گوشی

مشخصات نمایشگر A41 سامسونگ

گوشی گلکسی A41 سامسونگ صفحه نمایشی با اندازه 6.1 اینچ و رزولوشن 1080 x 2400 دارد و تراکم پیکسلی آن 431 پیکسل در هر اینچ است و تصاویر را با کیفیت Full Hd نمایش می دهد. این گوشی بدلیل کیفیت خوب نمایش تصویر، برای طرفداران گیم و بازی ها و علاقمندان به تماشای فیلم و سریال مناسب است. پنل نمایشگر این گوشی از نوع سوپر آمولد است که مزایای بسیاری دارد از جمله درخشندگی و شفافیت بالای تصویر نسبت به سایر نمایشگر ها.

نمایشگر A41 سامسونگ، قابلیت نمایش 16 میلیون رنگ را دارد همچنین تاچ گوشی A41، قابلیت پردازش 10 لمس همزمان صفحه نمایش را داراست.

 

مشخصات نمایشگر A41 سامسونگ

نوع نمایشگر

سوپر آمولد

ابعاد صفحه نمایش

6.1 اینچ

نسبت صفحه نمایش به بدنه گوشی

~85.9%

رزولوشن

1080 x 2400

تراکم پیکسلی

~431 ppi

 

جهت تعویض تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی SAMSUNG Galaxy A41

و یا دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تلفن:  88894775 

شماره پشتیبانی : 88895135  

ارسال نظر
verification
مشاوره رایگان واتسآپکانال تلگرام همراه ایرانیانبا ما تماس بگیرید