نمایندگی تخصصی تعمیرات موبایل با گارانتی تعمیرات   021-88894775   درخواست آنلاین تعمیرات موبایل

نمایندگی تعمیرات گلکسی واچ و ساعت هوشمند سامسونگ و تعمیر انواع اسمارت واچ

نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ SAMSUNG در تهران

با گارانتی تعمیرات

دارنده گواهینامه تخصصی از TUV اروپا (ایتالیا)

اولین دریافت کنندگان گواهینامه ایزو 9001 - 2008 از اتحادیه اروپا در ایران

 

درخواست مشاوره رایگان
تعویض تاچ ال سی دی A20e سامسونگ

تعویض تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی SAMSUNG Galaxy A20e

تعویض تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی SAMSUNG Galaxy A20e  با گارانتی تعمیرات در نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ

نکات مهم قبل از تعویض تاچ ال سی دی گوشی گلکسی A20e سامسونگ:

 • از خرابی یا شکستگی تاچ ال سی دی گوشی A20e اطمینان حاصل کنید:
 • گاهی خرابی و ایراد در قطعات دیگر گوشی، باعث اشکال در نمایش تصویر گوشی می شود.
 • در صورت شکستگی صفحه نمایش گوشی نیز ممکن است این شکستگی باعث آسیب به تاچ ال سی دی نشده باشد و تنها با تعویض لایه شفاف روی ال سی دی و با نگه داشتن تاچ ال سی دی فابریک و اولیه گوشی خودتان، بدون تعویض تاچ ال سی دی، گوشی را تعمیر نمود.
 • در انتخاب مرکز معتبر تعمیرات موبایل دقت لازم را داشته باشید و به مراکزی مراجعه نمائید که خدمات خود را گارانتی می کنند تا گوشی A20e خود را در برابر صدمات ثانویه ناشی از اشتباه تعمیرکار یا استفاده از قطعات فیک و تقلبی حفظ نمائید.

شاید هنوز تاچ ال سی دی A20e شما امکان تعمیر داشته باشد!

آیا تاچ ال سی دس شکسته A20e یا تاچ ال سی دی خراب قابل تعمیر است؟

در موارد بسیاری بله!
اصولا دلیل مراجعه افراد برای تعویض تاچ ال سی دی A20e سامسونگ، شکستن و ترک خوردن صفحه نمایش گوشی و یا مشکلات تصویر و تاچ گوشی است. حال به بررسی هر دو حالت و مواردی که قابل تعمیر هستند می پردازیم.

ترک خوردن و شستگی تاچ ال سی دی گوشی گلکسی A20e سامسونگ:

موراد زیادی از مراجعات به نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ همراه ایرانیان برای تعویض تاچ ال سی دی گزارش شده است که پس از بررسی توسط متخصصین این مرکز مشخص شده است که می توان با حفظ پنل تاچ ال سی دی اولیه گوشی و بدون نیاز به تعویض تاچ ال سی دی، تنها با تعویض خارجی ترین لایه روی ال سی دی یعنی تعویض گلس ال سی دی که لایه ای شفاف و نازک است، مشکل شکستگی را برطرف کرد.

خرابی تاچ ال سی دی سامسونگ گلکسی A20e:

مشکلات تصویر در گوشی A20e حالت های مختلفی می تواند داشته باشد از جمله سیاه شدن صفحه نمایش و رفتن تصویر، پرش تصویر، افتادن هاله روی صفحه نمایش و ... اما این موارد نیاز به بررسی دارند چرا که بسیاری از اوقات ایراد در قطعات دیگر ممکن است باعث مشکل در تصویر گوشی شود. مثلا ممکن است به دلیل شدت ضربه وارد شده به گوشی، کابل رابط تصویر یا کابل فلت از برد جدا شده باشد و یا دچار پارگی شده باشد و یا کابل رابط تاچ دچار آسیب شده باشد و عملکرد تاچ را مختل کرده باشد. همچنین هاله روی تصویر نیز بسته به شدت خرابی، قابل تعمیر هستند.

گارانتی تعمیرات و اصالت قطعه در نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ همراه ایرانیان

نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ همراه ایرانیان کلیه خدمات تعمیرات خود را با تضمین کیفیت خدمات، اصالت قطعه و گارانتی تعمیرات ارائه می دهد.

هزینه و قیمت تعویض تاچ ال سی دی A20e سامسونگ:

شاید با یک سرچ ساده و یا پرس و جو متوجه شده باشید که قیمت های متفاوتی برای تاچ ال سی دی A20e سامسونگ وجود دارد. اما علت چیست؟ هزینه تعویض تاچ ال سی دی به قیمت تاچ ال سی دی بستگی دارد و برای این گوشی چهار سطح تاچ ال سی دی با قیمت و کیفیت و دوام متفاوت وجود دارد.

تاچ ال سی دی شرکتی و سرویس پک A20e سامسونگ:

تاچ ال سی دی اصل و اورجینال که تاچ ال سی دی شرکتی و سرویس پک نام دارد، دقیقا از نوع تاچ ال سی دی اولیه و فابریک گوشی شماست. این نوع تاچ ال سی دی از شرکت سامسونگ در دبی تهیه می شود. شرکت سامسونگ علاوه بر تولید گوشی، قطعات گوشی های خود و حتی قطعات گوشی های دیگر برند ها را نیز تولید می کند. این تاچ ال سی دی ها اغلب دارای پلمپ سامسونگ هستند و بهترین کیفیت ممکن و دوام زیاد دارند. این تاچ ال سی دی ها گران قیمت ترین نوع تاچ ال سی دی های موجود در بازار هستند. البته لازم است دقت داشته باشید که قیمت بالا ضمانتی برای استفاده از قطعات اصل یا کیفیت کار نیست. بنابراین حتما برای نصب تاچ ال سی دی اصل سامسونگ به نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ و یا مراکز معتبر مراجعه فرمائید.

تاچ ال سی دی چنج گلس A20e سامسونگ:

تاچ ال سی دی گلس چنج: این تاچ ال سی دی ها، تاچ ال سی دی های فابریک گوشی و اصل هستند که گلس شان بدلیل شکستگی و خش و خط تعویض شده است. گفتنی ست که این نوع تاچ ال سی دی ها در 99% از موارد دست دوم هستند اما مزیت شان اصل بودن آن ها و قیمت پایین تر این تاچ ال سی دی ها نسبت به تاچ ال سی دی های شرکتی و سرویس پک است اما همان کیفیت تاچ ال سی دی شرکتی سامسونگ را دارند.

تاچ ال سی دی های کپی یا درجه یک چینی سامسونگ گلکسی A20e :

دسته سوم تاچ ال سی دی های High Copy های کپی هستند. این تاچ ال سی دی های دارای تنوع قیمتی و کیفیت های متفاوت هستند. مسلما هر چه قیمت کمتر باشد تاچ ال سی دی بی کیفیت تر و ضعیف تر و با دوام کوتاهتر خواهد بود. در این دسته تاچ ال سی دی ها، تاچ ال سی دی های با کیفیت قابل قبول اما نه در حد شرکتی سامسونگ، و با قیمت و دوام مناسب وجود دارد. بنابراین مشتری می تواند تاچ ال سی دیA20e  با کیفیت و قیمت در رنج مد نظر خود را انتخاب کند.

آخرین نوع تاچ ال سی دی های درجه 3 و 4، فیک و تقلبی هستند:

بهیچ عنوان مناسب نیستند و استفاده از آن ها باعث آسیب به بخش های دیگر گوشی خواهد شد ضمن اینکه دوام کوتاه مدتی دارند و پس از نصب دچار افت کیفیت خواهند شد و کاربر با تصویرکدر کم نور و بی کیفیت مواجه خواهد شد. این تاچ ال سی دی ها بسیار ارزان قیمت تر هستند اما با وجود آسیبی که به گوشی می زنند و نیاز مجدد به تعویض تاچ ال سی دی که در کوتاه مدت اتفاق خواهد افتاد، هزینه ی نهایی و تمام شده برای مشتری بسیار گران تر از نصب تاچ ال سی دی های شرکتی و اورجینال خواهد بود. بنابراین برای نصب قطعه با کیفیت به مراکز مطمئن و معتبر تعمیرات موبایل و نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ مراجعه فرمائید.

 

نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ همراه ایرانیان بهترین مرجع تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی A20e سامسونگ

 • گارانتی و ضمانت تعمیرات: کلیه خدمات تعمیرات ارائه شده در این مرکز برای مدت مشخصی دارای گارانتی و ضمانت هستند.
 • قیمت مناسب: همراه ایرانیان هزینه تعمیرات موبایل و تعویض تاچ ال سی دی را در پایین ترین سطح ممکن قرار داده است تا مشتریان بتوانند با کمترین هزینه خدمات تعمیرات موبایل و تعویض تاچ ال سی دی را دریافت کنند.
 • قطعات با کیفیت اصلی
 • برخورداری از تیم مجرب و متخصص
 • مجهز بودن به ابزارهای بروز و حرفه ای

تعویض گلس ال سی دی A20e سامسونگ:

گلس ال سی دی که به آن گلس فنی گفته می شود، لایه اس شفاف و مقاوم است که دارای جنس ترکیبی از 3 ماده است و توسط شرکت سامسونگ روی ال سی دی پرس شده است تا از تاچ ال سی دی در برابر خش و خط و ضربه محافظت کند. گلس فنی با گلس معمولی که توسط افراد روی ال سی دی نصب می شود متفاوت است. تعویض گلس فنی کار ساده ای نیست و برای جدا کردن گلس شکسته و تکمیل مراحل تعویض گلس، تجهیزات و دستگاه های مخصوصی لازم است که بدلیل قیمت بالای این تجهیزات، بسیاری مراکز تعمیرات موبایل به آن دسترسی نداشته و تعویض گلس را انجام نمی دهند. اما این امکان در نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ همراه ایرانیان وجود دارد و تعویض گلس ال سی دی A20e سامسونگ در اسرع وقت انجام می شود.

گفتنی است که تعویض گلس زمانی انجام می شود که هم تاچ و هم ال سی دی گوشی هر دو سالم باشند و مانند گذشته کار کنند و فقط گلس ال سی دی شکسته باشد.

دلیل خرابی تاچ ال سی دی A20e سامسونگ:

 • وارد شدن فشار به صفحه نمایش
 • ضربه، سقوط و افتادن گوشی
 • آبخوردگی و رطوبت یا ضد عفونی زیاد گوشی با الکل
 • برخورد با شی ء نوک تیز
 • روشن ماندن زیاد صفحه نمایش
 • گاهی دلیل خرابی تصویر وجود ایراد در قطعات دیگر گوشی است.

چگونه از سلامت تاچ ال سی دی مطمئن شویم؟

برای تست سلامت تاچ ال سی دی سامسونگ از کد دستوری ستاره مربع صفر ستاره مربع استفاده نمائید.

#*#0*

مشخصات صفحه‌نمایش گوشی سامسونگ گلکسی A20e

نمایشگر گوشی سامسونگ گلکسی A20e از نوع PLS IPS لمسی خازنی است که رنگ ها را طبیعی تر نسان می دهد اما عمق سیاهی و کنتراست رنگ ها در این نوع نمایشگر نسبت به نمایشگرهای سوپر آمولد کمنر است. این نمایشگر با قابلیت پخش 16 میلیون رنگ و رزولوشن 720 X 1560، دارای پراکندگی پیکسلی 296 پیکسل در هر اینچ از صفحه نمایش است. نسبت نمایشگر این گوشی به پنل جلوی این گوشی در حدود 80.4 است.

مشخصات تاچ ال سی دی گوشی گلکسی A20e سامسونگ

نوع نمایشگر

PLS LCD

اندازه نمایشگر

5.8 اینچ

نسبت نمایشگر به پنل جلوی گوشی

~80.4%

رزولوشن

720 x 1560 پیکسل

تراکم پیکسلی

~296 ppi

پوشش محافظتی

کورنینگ گوریلا گلس 3

 

جهت تعویض تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی SAMSUNG Galaxy A20e

و یا دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تلفن:  88894775 

شماره پشتیبانی : 88895135  

ارسال نظر
verification
مشاوره رایگان واتسآپکانال تلگرام همراه ایرانیانبا ما تماس بگیرید