نمایندگی تخصصی تعمیرات موبایل با گارانتی تعمیرات   021-88894775   درخواست آنلاین تعمیرات موبایل

نمایندگی تعمیرات گلکسی واچ و ساعت هوشمند سامسونگ و تعمیر انواع اسمارت واچ

نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ Samsung در تهران

با گارانتی تعمیرات

دارنده گواهینامه تخصصی از TUV اروپا (ایتالیا)

اولین دریافت کنندگان گواهینامه ایزو 9001 - 2008 از اتحادیه اروپا در ایران

 

درخواست مشاوره رایگان تعویض
تاچ ال سی دی A03s سامسونگ

تعویض تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی Samsung Galaxy A03s

تعویض تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی Samsung Galaxy A03s با گارانتی تعمیرات در نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ

 

نکات مهی که قبل از تعویض تاچ ال سی دی گوشی A03s سامسونگ باید بدانید:

از خرابی تاچ ال سی دی اطمینان حاصل کنید:

طبق آمارهای مراجعات افراد و درخواست ها برای تعویض تاچ ال سی دی A03s سامسونگ در این مرکز مشخص شده است بسیاری از موارد بدون نیاز به تعویض تاچ ال سی دی تعمیر شده اند. یعنی تاچ ال سی دی قابل تعمیر بوده است و یا ایراد دیگری مانند جدا شده کابل رابط تصویر از برد یا مواردی از این قبیل سبب بروز اشکال در نمایش تصویر شده است. بنابراین حتما در ابتدا گوشی باید توسط کارشناس مجرب و متخصص بررسی شود تا در صورتی که تاچ ال سی دی قابل تعمیر است، با تعمیر و حفظ تاچ ال سی دی اصلی و فابریک گوشی خود، هزینه و مبلغ اضافی برای تعویض تاچ ال سی دی پرداخت نکنید.

بررسی کنید که تاچ ال سی دی شما امکان تعمیر دارد؟

معمولا خرابی تاچ ال سی دی یا اشکال در تصویر دو حالت کلی دارد. حال به بررسی هر دو حالت می پردازیم:

شکستگی یا ترک خوردن صفحه نمایش:

در صورتی که شکستگی سطحی باشد و به لایه های زیرین صفحه نمایش نرسیده باشد، می توان با تعویض گلس ال سی دی مشکل شکستگی، ترک و خش وخطوط را برطرف کرد. لازم است بدانید که تعویض گلس ال سی دی یا به عبارت دیگر تعویض گلس فنی دستگاه، دو شرط دارد:

  • ال سی دی سالم باشد و به خوبی تصویر را نمایش دهد و یا اگر تصویری قابل مشاهده نیست و ال سی دی تصویر ندارد، دلیل آن خرابی ال سی دی نباشد و عدم نمایش تصویر به دلایلی مانند پارگی کابل فلت تصویر و یا اشکال در مدار لایت و ... باشد که بتوان آن را تعمیر نمود.

  • تاچ گوشی کاملا سالم باشد: یعنی باید کارکرد تاچ در کل صفحه نمایش تست شود تا بررسی شود که آیا در تمام نقاط تاچ بدرستی عمل می کتد و واکنش صحیح و بدون هنگی نسبت به لمش شدن نقاط دارد یا خیر

به شرط سلامت کامل تاچ و ال سی دی، می توان با تعویض گلس ال سی دی و حفظ تاچ ال سی دی اصلی دستگاه و پرداخت هزینه ی بسیار کمتر نسبت به تعویض تاچ ال سی دی، مشکل شکستگی نمایشگر گوشی را تعمیر نمود.

 

خرابی تاچ ال سی دی، عدم نمایش تصویر یا اشکال در نمایش تصویر:

خرابی تاچ ال سی دی ممکن است به صورت سیاه شدن تصویر یا عدم نمایش تصویر و رفتن تصویر یا افتادن هاله روی صفحه نمایش، افتادن خطوط رنگی یا سفید روی صفحه، نقاط رنگی، لکه روی صفحه، کم نور شدن نمایش، پرش تصویر و ... بروز داشته باشد. اما همیشه این علامت ها به معنای آسیب دیدگی و ایراد تاچ ال سی دی نیست همچنین در صورتی که تاچ ال سی دی ایراد داشته باشد، بسته به میزان و شدت آسیب در اغلب موارد قابل تعمیر هستند.

 

از تاچ ال سی دی تقلبی و فیک استفاده نکنید:

تاچ ال سی دی های درجه 3 و درجه 4 که به عنوان تاچ ال سی دی فیک و تقلبی شناخته می شوند دارای ایرادهای اساسی و ساختار غیر اصولی و غیر استاندارد هستند و در صورت نصب روی گوشی، آسیب ها و صدمات جبران ناپذیری به گوشی وارد می کنند. گاهی خسارت وارده به حدی است که فرد ناچار به تعویض گوشی می شود. بنابراین بهیچ عنوان سراغ این دسته از تاچ ال سی دی ها نرفته و برای اطمینان از عدم نصب تاچ ال سی دی تقلبی روی گوشی A03s خود، حتما به مراکز معتبر تعمیرات موبایل و نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ مراجعه فرمائید و یا حتما به مراکزی مراجعه فرمائید که تعمیرات خود را گارانتی می نمائید.

 

به مراکز تعمیرات موبایل معتبر مراجعه کنید:

جهت اطمینان از اصل بودن قطعات مصرفی و مورد استفاده برای تعمیر گوشی A03s خود، برای تضمین کیفیت تعمیرات موبایل، دریافت خدمات تعمیرات با قیمت مناسب و مطابق نرخنامه اتحادیه تعمیرات موبایل و تعمیر گوشی توسط تیم حرفه ای، به مراکز معتبر و نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ مراجعه بفرمائید.

انواع تاچ ال سی دی گوشی گلکسی A03s سامسونگ:

انواع تاچ ال سی دی گلکسی A03s سامسونگ

کیفیت

1-

تاچ ال سی دی اورجینال شرکتی و سرویس پک سامسونگ

تاچ ال سی دی اصل سامسونگ با کیفیتی دقیقا برابر تاچ ال سی دی اولیه گوشی

تاچ ال سی دی اورجینال و اصلی

2-

تاچ ال سی دی چنج گلس A03s سامسونگ

تاچ ال سی دی اصل سامسونگ که یک بار گلس ال سی دی آن تعویض شده

تاچ ال سی دی اورجینال و اصل

3-

تاچ ال سی دی چنج فلت A03s سامسونگ

تاچ ال سی دی اصل سامسونگ که یک بار فلت آن تعویض شده

تاچ ال سی دی اورجینال و اصل

4-

تاچ ال سی دی سوپر کپی یا های کپی A03s

تاچ ال سی دی غیر اصل و درجه یک چین که به صورت بدون فریم با فریم و ... هستند.

تاچ ال سی دی غیر اصلی

5-

تاچ ال سی دی تقلبی و فیک

تاچ ال سی دی های درجه 3 و درجه 4 با هنوان تاچ ال سی دی فیک و تقلبی شناخته می شوند.

تاچ ال سی دی تقلبی

 

هزینه تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی A03s و قیمت تاچ ال سی دی A03s سامسونگ:

مبلغ قیمت تعویض تاچ ال سی دی به قیمت تاچ ال سی دی A03s بستگی دارد. همانطور که در جدول انواع تاچ ال سی دی گوشی A03s مشاهده نمودید، انواع مختلفی تاچ ال سی دی برای این گوشی وجود دارد و بسته به اینکه مشتری کدام تاچ ال سی دی را انتخاب کند، هزینه و قیمت متفاوت خواهد بود. چرا که تاچ ال سی دی ها بسته به کیفیت، رزولوشن، مقاومت کانکتور ها، درجه کیفی قطعه و ... قیمت متفاوتی دارند. بالاترین قیمت تاچ ال سی دیA03s  سامسونگ را تاچ ال سی دی اورجینال شرکتی و سرویس پک سامسونگ A03s داراست. تاچ ال سی دی های چنج گلس و چنج فلت، تاچ ال سی دی اصل و اورجینال با قیمتی پایین تر از تاچ ال سی دی سرویس پک هستند. پس ازتاچ ال سی دی های اصل و اورجینال، تاچ ال سی دی دارای کیفیت قابل قبول و با قیمت پایین و ارزان، تاچ ال سی دی های کپی با سوپر کپی که تاچ ال سی دی های درجه یک چینی اند و تنوع قیمتی و کیفیت و انواع زیادی دارند.
پس از انتخاب تاچ ال سی دی، هزینه و اجرت تعویض نیز مطابق نرخ مصوب اتحادیه تعمیرکاران موبایل و به صورت حداقل مبلغ خواهد بود تا همه عزیزان بتوانند از خدمات تعمیرات این مرکز استفاده نمایند.

 

مشخصات و ویژگی های تاچ ال سی دی اورجینال و سرویس پک A03s سامسونگ Samsung Galaxy A03s:

مشخصات تاچ ال سی دی سامسونگ گلکسی A03s سامسونگ

نوع نمایشگر

PLS LCD

ابعاد نمایشگر

6.5  اینچ

رزولوشن

720 x 1600 پیکسل

پراکندگی پیکسلی

~270 ppi

نسبت اندازه صفحه نمایش به پنل جلوی گوشی

~81.8%

 

این مشخصات مربوط به تاچ ال سی دی اورجینال و سرویس پک سامسونگ است که در حقیقت همان ویژگی های فابریک و اولیه گوشی A03s سامسونگ است.

نمایشگر گوشی A03s سامسونگ از نوع PLS LCD با اندازه ی 6.5 اینچ است و زاویه دید متوسطی ارائه می دهد اما نیازهای کاربر معمولی را کاملا پاسخگو است و برای استفاده معمولی وضوح مناسبی دارد. کنتراست رنگ ها در این نمایشگر در سطح متوسط و معمولی است. رزولوشن این نمایشگر 720 x 1600 پیکسل است که این میزان رزولوشن کیفیت تصویر را تضمین می نماید.

مدت زمان تعویض تاچ ال سی دی A03s چقدر است ؟

تعویض تاچ ال سی دی گوشی A03s سامسونگ در نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ همراه ایرانیان حدود 2 ساعت زمان می برد.

 

آیا سامسونگ گلکسی A03s من بعد از تعویض تاچ ال سی دی، مانند روز اول می شود؟

در صورتی که تاچ ال سی دی اورجینال و شرکتی A03s یا همان سرویس پک سامسونگ انتخاب شود و فرایند تعویض تاچ ال سی دی در مرکز تعمیرات موبایل معتبر یا نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ انجام شود، گوشی دقیقا مانند روز اول می شود.

 

جهت تعمیر یا تعویض تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی SAMSUNG Galaxy A03S

و یا دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تلفن:  88894775 

شماره پشتیبانی : 88895135  

آدرس: میدان فاطمی (جهاد)، کوچه بهرام مصیری، پلاک ۳۰، واحد ۶

ارسال نظر
verification
مشاوره رایگان واتسآپکانال تلگرام همراه ایرانیانبا ما تماس بگیرید