نمایندگی تخصصی تعمیرات موبایل با گارانتی تعمیرات   021-88894775   درخواست آنلاین تعمیرات موبایل

نمایندگی تعمیرات گلکسی واچ و ساعت هوشمند سامسونگ و تعمیر انواع اسمارت واچ

نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ SAMSUNG در تهران

با گارانتی تعمیرات

دارنده گواهینامه تخصصی از TUV اروپا (ایتالیا)

اولین دریافت کنندگان گواهینامه ایزو 9001 - 2008 از اتحادیه اروپا در ایران

 

درخواست مشاوره رایگان
تعویض تاچ ال سی دی A20S سامسونگ

تعویض تاچ ال سی دی گوشیA20S سامسونگ با گارانتی تعمیرات در نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ

تعویض تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی SAMSUNG Galaxy A20S با گارانتی تعمیرات در نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ

آیا تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی A20S قابل تعمیر است؟

مراجعه برای تعویض تاچ ال سی دی گلکسی A20S دو علت کلی دارد: 1- شکستگی و ترک خوردن تاچ ال سی دی 2 – خرابی تاچ ال سی دی  و مشکلات تصویر و تاچ

اما آیا این اشکالات تاچ ال سی دی قابل تعمیر است؟ در موارد زیادی بله!

شکستن تاچ ال سی دی و ترک خوردن صفحه نمایش:

بسیاری از این ترک و شکستگی ها مربوط به خارجی ترین سطح تاچ ال سی دی می شود و در حقیقت لایه شفاف نازک روی ال سی دی دچار شکستگی می شود و لایه های زیرین سالم باقی می ماند. این لایه نازک گوریلا گلس یا گلس فنی نام دارد که با گلسی که توسط افراد روی گوشی چسبانده می شود تفاوت دارد. گلس ال سی دی یا گوریلا گلس در مراحل تولید گوشی در کارخانه به صورت پوشش محافظتی روی ال سی دی پرس می شود. در صورت شکستگی گلس ال سی دی می توان با هزینه ی بسیار کمتر، با تجهیزات مخصوص، لایه شکسته را از روی ال سی دی جدا نمود و گلس جدیدی به جای آن چسباند و تاچ ال سی دی فابریک گوشی را حفظ نمود. اما به علت گران قیمت بودن تجهیزات تعویض گلس ال سی دی، بسیاری از مراکز خدمات تعویض گلس را ارائه نمی کنند و در مواردی مشاهده شده است برخی مراکز نامعتبر بجای تعویض گلس ال سی دی، کل مجموعه تاچ ال سی دی را تعویض نموده اند و مشتری متحمل هزینه سنگین شده است.

خرابی تاچ ال سی دی، سیاه شدن تصویر گوشی A20S، هاله روی صفحه نمایش و ...:

مراجعات و درخواست های بسیاری برای تعویض تاچ ال سی دی A20S به نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ همراه ایرانیان مورد بررسی کارشناسان مجرب قرار گرفته است و مشخص شده است ایراد در اجزا و قطعات دیگری مشکلات تصویر را بوجود آورده است. به عنوان مثال ممکن است گوشی پس از سقوط از ارتفاع، دیگر تصویری نمایش ندهد اما این اشکال لزوما بدلیل خرابی تاچ ال سی دی نیست. ممکن است جدا شدنکابل فلت تصویر بدلیل شدت ضربه باعث این اشکال شده باشد و یا در موارد زیادی هاله روی صفحه نمایش گوشی بدون نیاز به تعویض تاچ ال سی دی، تعمیر و برطرف شده است.
بنابراین توصیه ما به عنوان نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ این است که حتما قبل از اقدام برای تعویض تاچ ال سی دی، از خرابی تاچ ال سی دی و غیر قابل تعمیر بودن آن اطمینان پیدا کنید تا هم در هزینه صرفه جویی نموده و هم تاچ ال سی دی فابریک گوشی A20S خود را حفظ کنید.

قیمت تاچ و ال سی دی گوشی گلکسی A20S سامسونگ و هزینه تعویض تاچ ال سی دی A20S

زمانی که دنبال خرید یا تعویض تاچ ال سی دی A20S هستید، برای اطلاع از قیمت  و هزینه تعویض آن، ممکن است به مراکز تعمیرات موبایل مراجعه و یا در اینترنت سرچ کنید و با قیمت های متفاوت روبرو شوید. علت این تفاوت قیمت ها در چیست؟ در نوع تاچ ال سی دی، اورجینال، تقلبی ،های کپی و ... بودن تاچ ال سی دی.

تاچ ال سی دی اصل و اورجینال که به آن شرکتی و سرویس پک گفته می شود فقط یک نوع است و توسط شرکت سامسونگ تولید و عرضه می شود. قیمت مشخصی دارد و دارای پلمپ شرکت سامسونگ است. اما تاچ ال سی دی های های کپی، کپی، تقلبی و فیک انواع مختلف و فراوانی دارند. تاچ ال سی دی های کپی درجه یک چینی، بر اساس کیفیت و دوام قطعه قیمت گذاری می شوند. برخی از انواع این تاچ ال سی دی ها کیفیت مناسب دارند. این نوع تاچ ال سی دی ها قیمت ارزان تری نسبت به تاچ ال سی دی اورجینال دارند و دارای تنوع قیمتی گسترده بر اساس کیفیت و طول عمر قطعه هستند. رزولوشن رنگها درخشش رنگ ها شفافیت، نور صفحه نمایش، سرعت تاچ، منظم بودن فریم ها، نوع نمایشگر و ... همه در قیمت آن ها اثرگذار است و از همه مهم تر دوام قطعه است. چرا که استفاده از یک تاچ ال سی دی کم دوام و بی کیفیت برای صرفه جویی در هزینه و پرداخت هزینه مجدد تعویض تاچ ال سی دی در زمان کوتاهی پس از تعویض اولیه منطقی نیست. بنابراین استفاده از تاچ ال سی دی اورجیینال و با کیفیت بسیار حائز اهمیت است همچنان که انتخاب مرکز تعمیرات موبایل معتبر مهم است تا اطمینان حاصل شود از قطعات با کیفیت استفاده می شود.

 

نحوه تشخیص تاچ ال سی دی اورجینال و تقلبی:

گاهی بدلیل مشابهت تاچ ال سی دی های فیک و تقلبی به تاچ ال سی دی اورجینال، تشخیص اصل بودن تاچ ال سی دی کار ساده ای نیست.

 • تاچ ال سی دی اورجینال در بیشتر مدل ها دارای پلمپ سامسونگ می باشد.
 • تاچ ال سی دی های اصل معمولا دارای فریم هستند.
 • تاچ ال سی دی های تقلبی پس از نصب روی گوشی دچار افت کیفیت می شوند یا تصویر کدری نمایش می دهد و شفافیت خود را از دست می دهند.
 • برخی از تاچ ال سی دی های تقلبی پس از نصب روی گوشی، بدلیل اشکال در ساختار و طراحی جریان مصرفی بیشتری دارند و گوشی با سرعت بیشتری نسبت به قبل شارژ خالی می کند و یا گوشی همانند گذشته کار نمی کند و خیلی داغ می کند.
 • برخی از انواع تاچ ال سی دی فیک و تقلبی، ضخامت بیشتری دارند طوریکه صفحه نمایش گوشی از بدنه گوشی بالاتر می آید.
 • برخی انواع تاچ ال سی دی فیک حاشیه بیشتری دارند و صفحه نمایش فول اسکرین و تمام صفحه نیست.
 • ثبات کیفیت تاچ ال سی دی و عدم افت کیفیت با گذشت زمان یکی از نشانه های تاچ ال سی دی اصل است.

در آخر توصیه می کنیم برای تعویض تاچ ال سی حتما به مراکز معتبر و نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ مراجعه نمائید تا از نصب قطعه و تاچ ال سی دی اصل روی گوشی خود اطمینان پیدا کنید.

تعویض تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی Samsung Galaxy A20Sدر نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ همراه ایرانیان:

 • ارائه گارانتی تعمیرات
 • قیمت مناسب
 • قطعات اصل و با کیفیت
 • تیم مجرب
 • مجهز به بروز ترین دستگاه ها و ابزار ها حرفه ای
 • تعمیر در اسرع وقت

نحوه تست سلامت کامل تاچ ال سی دی گوشی A20S سامسونگ:

برای تست تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ از کد دستوری ستاره مربع صفر ستاره مربع استفاده نمائید.

#*#0*

 

مشخصات تاچ ال سی دی گلکسی A20S سامسونگ:

گوشی گلکسی A20S دارای صفحه نمایش 6.5 اینچی از نوع لمسی خازنی IPS LCD است که از نظر کیفیت، در مقایسه با نمایشگر سوپر آمولد ضعیف تر است اما مقاومت بیشتری نسبت سوپر آمولد در برابر شکستگی دارد. شرکت سامسونگ برای ال سی دی A20S، از محافظ چند لایه گوریلا گلس نسخه 3 استفاده نموده است تا از تاچ ال سی دی A20S تا حدی در خش و خطوط و ضربه محافظت نماید. صفحه نمایش این گوشی با تراکم پیکسلی (تعداد پیکسل در هر اینچ از صفحه نمایش) 264 ppi، دارای رزولوشن و وضوح تصویر 1560720 x  پیکسل است و تصاویر را با کیفیت HD نمایش می دهد و توانایی تشخیص و نمایش 16 میلیون رنگ را دارد. 82 درصد از مساحت پنل جلوی گوشی A20S را تاچ ال سی دی تشکیل داده است. تاچ گوشی A20S از لمس 10 انگشت بطور همزمان نیز پشتیبانی می کند.

 

مشخصات تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی A20S

نوع نمایشگر

IPS LCD

اندازه صفحه نمایش

6.5 اینچ

نسبت صفحه نمایش به پنل جلوی گوشی

~81.9%

رزولوشن

720 x 1560 پیکسل

تراکم پیکسلی

~264

 

جهت تعویض تاچ ال سی دی گوشی گلکسی SAMSUNG Galaxy A20S

و یا دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تلفن:  88894775 

شماره پشتیبانی : 88895135  

ارسال نظر
verification
مشاوره رایگان واتسآپکانال تلگرام همراه ایرانیانبا ما تماس بگیرید