نمایندگی تخصصی تعمیرات موبایل با گارانتی تعمیرات   021-88894775   درخواست آنلاین تعمیرات موبایل

نمایندگی تعمیرات گلکسی واچ و ساعت هوشمند سامسونگ و تعمیر انواع اسمارت واچ

نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ SAMSUNG در تهران

با گارانتی تعمیرات

دارنده گواهینامه تخصصی از TUV اروپا (ایتالیا)

اولین دریافت کنندگان گواهینامه ایزو 9001 - 2008 از اتحادیه اروپا در ایران

درخواست مشاوره رایگان تعویض
تاچ ال سی دی گوشی A51 سامسونگ

تعویض تاچ ال سی دی  سامسونگ گلکسی A51 مدل SAMSUNG Galaxy A51 SM_A515

تعویض تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی A51 در نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ با گارانتی تعمیرات

چند توصیه مهم و کاربردی قبل از تعویض تاچ ال سی دی SAMSUNG GALAXY A51:

  • در صورت مشاهده قیمت تعویض تاچ ال سی دی بسیار پایین تر از قیمت مصوب به اصل بودن تاچ ال سی دی گوشی A51 شک کنید.
  • قیمت بالاتر تعویض تاچ ال سی دی، لزوما به معنای اورجینال بودن قطعات مورد استفاده نیست.
  • از تاچ ال سی دی های فیک چینی و های کپی استفاده نکنید.

قیمت و هزینه تعویض تاچ ال سی دی A51 سامسونگ:

حتما با یک سرچ ساده و یا پرس و جو متوجه قیمت های متفاوت تاچ ال سی دی گوشی A51 سامسونگ شده اید اما علت این تفاوت قیمت عمدتا به نوع و کیفیت تاچ ال سی دی مورد استفاده مربوط می شود. تاچ ال سی دی ها در سه سطح کیفیت اورجینال یا سرویس پک، های کپی و فیک یافت می شوند که تنها تاچ ال سی دی اورجینال و سرویس پک کیفیت لازم را برای استفاده دارد. تاچ ال سی دی اورجینال و سرویس پکA51  سامسونگ توسط خود شرکت سامسونگ عرضه می شود و هیچ تفاوتی با تاچ ال سی دی اولیه گوشی A51 ندارد. اما انواع دیگر تاچ ال سی دی گوشی A51 که تحت عناوین تاچ ال سی دی آی سی دار، های کپی درجه 2 و ... در بازار خرید و فروش می شوند، تاچ ال سی دی های چینی و فیک هستند که فاقد کیفیت لازم هستند و دوام و طول عمر کوتاهی دارند همچنین این تاچ ال سی دی ها ممکن است باعث وارد آمدن آسیب به بخش های دیگر دستگاه شوند به همین جهت استفاده از آن ها حتی با وجود قیمت پایین ترشان نسبت به تاچ ال سی دی اورجینال و سرویس پک سامسونگ، معقول نیست. اگر این تاچ ال سی دی های فیک چینی با قیمت ارزان تر از تاچ ال سی دی اصل و اورجینال، مناسب استفاده بودند و کارایی و کیفیت مناسب داشتند، شرکت سامسونگ از همین تاچ ال سی دی های فیک و چینی استفاده و یا تولید می نمود تا هزیه تولید و قیمت نهایی محصولات خود را کاهش دهد.

تعمیر تاچ ال سی دی گوشی A51 سامسونگ یا تعویض تاچ ال سی دی A51

گاهی در اثر سقوط یا ضربه و یا کشیده شدن ال سی دی گوشی a51 کابل فلت ال سی دی جدا و یا پاره می شود و تصویر گوشی می رود. در این موارد با ترمیم کابل فلت با هزینه بسیار کمی مشکل تاچ ال سی دی گوشی برطرف می شود.
گاهی در اثر ضربه یا سقوط، فقط لایه خارجی روی ال سی دی می شکند در حالیکه خود تاچ و ال سی دی گوشی a51 آسیب ندیده است. این لایه شیشه ای روی ال سی دی که اصطلاحا گلس فنی یا گوریلا گلس نام دارد با گلسی که توسط افراد روی گوشی چسبانده می شود تفاوت دارد. گوریلا گلس توسط خود شرکت سامسونگ داخل کارخانه در مراحل تولید روی ال سی دی گوشی چسبانده می شود. در صورت شکستن گوریلا گلس، می توان تنها با تعویض گلس و بدون تعویض تاچ ال سی دی a51 سامسونگ، تاچ ال سی دی a51 را تعمیر نمود.

 

تعویض گوریلا گلس یا لایه شیشه ای روی ال سی دی گوشی a51 سامسونگ

اگر پس از وارد شدن ضربه یا افتادن گوشی، به صورت ظاهری شکستگی روی صفحه نمایش گوشی مشاهده شود اما تاچ و ال سی دی هر دو سالم باشند در این صورت تنها با تعویض گوریلا گلس که لایه شیشه ای روی ال سی دی است و توسط خود شرکت سامسونگ روی ال سی دی a51 قرار داده شده است، می توان گوشی را تعمیر نمود. برای برداشتن گوریلا گلس شکسته از روی ال سی دی، به ابزار و تجهیزات پیشرفته ای نیاز است تا گلس شکسته را از روی فریم ال سی دی برداشته و با یک گلس اورجینال تعویض گردد.

اما سوالی که ممکن است برای برخی عزیزان پیش بیاید این است که چطور بفهمیم که ال سی دی a51 سالم است؟

اگر ال سی دی سالم باشد تصویر صحیح نمایش می دهد. ظاهر شدن لک یا خطوط افقی عمودی یا پخش شدن رنگ روی صفحه یا نقاط رنگی و ... بیانگر آسیب دیدن ال سی دی است.

چطور بفهمیم تاچ گوشی گلکسی a51 سامسونگ سالم است؟

اگر تاچ گوشی کارکرد صحیح داشته باشد و دچار مشکلاتی نظیر خودتاچی، عدم کار کردن تاچ در بعضی نقاط و یا عدم واکنش تاچ نسبت به لمس شدن و... نباشد تاچ گوشی سالم است. برای تست سلامت تاچ از کد تست سامسونگ استفاده نمایید.
نکته مهم: هنگام تست سلامت تاچ و ال سی دی احتیاط کنید که شکستگی گوریلا گلس باعث آسیب به تاچ ال سی دی نشود.

آیا پس از تعویض تاچ ال سی دی گوشی a51 سامسونگ مثل روز اول می شود؟

با توجه به وجود تاچ ال سی دی های چینی و فیک بی کیفیت در بازار باید گفت اگر از تاچ ال سی دی فابریک و اورجینال خود شرکت سامسونگ استفاده شود که به صورت سرویس پک عرضه می شود و تعویض تاچ ال سی دی در نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ و مراکز معتبر انجام شود، به هیچ عنوان کیفیت تصویر و یا ظاهر گوشی تفاوتی با روز اول نخواهد داشت. خوشبختانه همراه ایرانیان به عنوان نمایندگی تعمیرات سامسونگ، از قطعات اورجینال استفاده نموده و با تضمین اصالت کالا و کیفیت خدمات و تعمیرات، کلیه خدمات خود را با گارانتی تعمیر ارائه می دهد.

آیا پس از تعویض ال سی دی گوشی A51 باز هم ضد آب است؟

گوشی a51 طبق استاندارد ip68 در برابر نفوذ آب مقاوم است و این به معنای ضد آب بودن نیست بلکه آب به راحتی به آن نفوذ نمی کند. اما این استاندارد و ضد آب بودن گوشی a51 فقط تا قبل از شکستگی تاچ ال سی دی و آسیب دیدن گوشی است و پس از آن در هر دو صورت تعویض کردن تاچ ال سی دی یا تعویض نکردن دیگر آن مقاومت اولیه در برابر نفوذ آب یا گرد و غبار را دارد.

 

آیا امکان تعویض گلس گوشی سامسونگ گلکسی A51 توسط کاربر وجود دارد؟

گوریلا گلس یا گلس فنی، لایه شیشه ای روی تاچ ال سی دی است و متفاوت از گلس هایی است که توسط افراد عادی روی گوشی نصب می شود. جدا کردن گوریلا گلس شکسته از روی تاچ ال سی دی و چسباندن گوریلا گلس سالم روی صفحه نمایش گوشی، مستلزم داشتن مهارت و تخصص زیاد و ابزار و دستگاه های مخصوص تعویض گلس فنی است که بدلیل قیمت بالای این تجهیزات، بسیاری از مجموعه های تعمیرات موبایل خدمات تعویض گلس دستگاه را ارائه نمی دهند اما خوشبختانه در نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ همراه ایرانیان تعویض گلس فنی با ابزارهای حرفه ای انجام می شود.

 

مزیت های تعویض تاچ ال سی دی A51 سامسونگ در نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ همراه ایرانیان:

  • تیم مجرب
  • قیمت مناسب
  • قطعه با کیفیت اصلی
  • تعمیر در اسرع وقت
  • ابزارهای حرفه ای و بروز

 

مشخصات تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی A51:

گوشی گلکسی A51 سامسونگ دارای نمایشگر 6.5 اینچی بوده که از نوع لمسی خازنی با فناوری سوپر آمولد است. ال سی دی این گوشی دارای رزولوشن 1080 x 2400 پیکسل و تراکم پیکسلی 405 ppi است یعنی 405 پیکسل در هر اینچ از صفحه نمایش. تصویر در نمایشگر این گوشی از شفافیت بالایی برخوردار است. نسبت تصویر به پنل جلویی این گوشی 87.4%  است که ظاهری زیبا برای این گوشی رقم زده است. میزان حداکثر روشنایی این صفحه نمایش 636 و حداقل میزان روشنایی آن 1.8 نیت است به همین دلیل نمایشگر این گوشی فضای باز و پرنور مانند زیر آفتاب و همچنین در تاریکی عملکرد قابل قبولی دارد.
در کارخانه ی سامسونگ در مراحل تولید ال سی دی، روی ال سی دی a51 پوشش محافظتی گوریلا گلس نصب شده که از ترکیب سیلیکون، آلومینیوم و اکسیژن ساخته شده است تا مقاومت صفحه نمایش را نسبت به خش و خط یا ضربه بالا ببرد. البته این به معنای آسیب ناپذیر بودن صفحه نمایش گوشی نیست بلکه مقاومت آن را به میزان قابل توجهی افزایش داده است و طبق نتایج آزمایشگاهی انجام شده تا 35 در صد از ایجاد خش و خط جلوگیری نماید.

 

مشخصات صفحه نمایش A51

نوع صفحه نمایش

سوپر آمولد SUPER AMOLED

اندازه صفحه نمایش

6.5 اینچ

رزولوشن

1080 x 2400 پیکسل

تراکم پیکسلی

405 پیکسل در هر اینچ

محافظ صفحه

کورنینگ گوریلا گلس 3

جهت تعویض تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی A51 SAMSUNG Galaxy A51

و یا دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تلفن:  88894775 

شماره پشتیبانی : 88895135  

ارسال نظر
verification
مشاوره رایگان واتسآپکانال تلگرام همراه ایرانیانبا ما تماس بگیرید