جهت دریافت مشاوره تلفنی رایگان  تماس بگیرید:   021-88894775

تعمیرات موبایل، تعمیرات گوشی، تعویض تاچ ال سی دی، تعویض باتری گوشی، تعمیر تبلت، تعمیر اپل واچ، تعمیر ساعت هوشمند، تعمیر گلکسی واچ سامسونگ، تعمیر ایرپاد، هندزفری، پاوربانک، سرفیس، بادز، آیپد و لپ تاپ و اطلاع از هزینه تعمیرات

همراه ایرانیان، مرکز تخصصی تعمیرات موبایل ،تعمیرات گوشی، تبلت، ساعت هوشمند شیائومی و واچ شیائومی و لپ تاپ

مرکز تخصصی تعمیرات شیائومی Xiaomi به همراه گارانتی پس از تعمیرات

تعمیرات موبایل، تعمیرات گوشی، تعمیر انواع گوشی موبایل، آیفون، تبلت، اپل واچ، گلکسی واچ، ساعت هوشمند شیائومی و سایر اسمارت واچ ها، تعویض تاچ ال سی دی گوشی، تعویض باتری گوشی، تعویض تاچ ال سی دی ساعت هوشمند، تعویض باتری ساعت هوشمند، بادز، هندزفری، پاوربانک، سرفیس، ایرپاد، آیپد و لپ تاپ

دارنده گواهینامه تخصصی از TUV اروپا (ایتالیا)

 

درخواست مشاوره رایگان تعویض تاچ ال سی دی شیائومی

تعویض تاچ ال سی دی شیائومی با گارانتی تعمیرات

 

اولین دریافت کنندگان گواهینامه ایزو 9001 - 2008 از اتحادیه اروپا در ایران

  مرکز تخصصی تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی گوشی شیائومی Xiaomi،  تعویض تاچ ال سی دی تبلت شیائومی Xiaomi، تعویض تاچ ال سی دی ساعت هوشمند شیائومی و واچ شیائومی Xiaomi  

تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی شیائومی Xiaomi

تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی شیائومی

محصولات شیائومی دارای تنوع زیادی هستند که بدلیل قیمت مناسب آنها در سال های اخیر آمار فروش بالایی داشتند. یکی از خدمات مرکز تخصصی تعمیرات همراه ایرانیان درحوزه تعمیرات گوشی شیائومی و تبلت و ساعت هوشمند شیائومی، تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی گوشی شیائومی، تعویض تاچ ال سی دی تبلت شیائومی و تعویض تاچ ال سی دی ساعت هوشمند و واچ شیائومی می باشد.

تعویض تاچ ال سی دی گوشی، تبلت، ساعت هوشمند و واچ شیائومی توسط متخصصان حرفه ای در مرکز تعمیرات شیائومی همراه ایرانیان با استفاده از بروز ترین تجهیزات انجام می شود.

ضمن اینکه که برای این محصولات کیفیت های مختلفی از تاچ ال سی دی در بازار موجود می باشد اما قطعات مورد استفاده در مرکز تعمیرات شیائومی همراه ایرانیان اصل و اورجینال بوده و تاچ ال سی دی شیائومی و سایر قطعات اصل و اورجینال از شرکت شیائومی تهیه می شوند و قطعات اورجینال و اصل جایگزین قطعات معیوب یا شکسته می شوند که هیچ تفاوتی با تاچ ال سی دی اولیه دستگاه شیائومی ندارند و دارای کیفیت تضمین شده هستند. علاوه بر این برای تضمین کیفیت قطعات استفاده شده در این مرکز و تضمین کیفیت کار، گارانتی پس از تعمیرات دستگاه شیائومی Xiaomi نیز به شما عزیزان ارائه می گردد.

علائم آسیب دیدگی ال سی دی گوشی شیائومی

  • تار شدن صفحه نمایش یا ال سی دی گوشی شیائومی
  • ترک خوردن صفحه نمایش یا ال سی دی گوشی شیائومی
  • کم نور شدن صفحه نمایش یا ال سی دی گوشی شیائومی
  • سیاه شدن صفحه نمایش گوشی شیائومی
  • سیاه شدن بخشی از صفحه نمایش شیائومی
  • سوسو زدن تصویر گوشی شیائومی
  • افتادن خط روی صفحه نمایش و ال سی دی گوشی شیائومی
  • پخش شدن رنگ در صفحه نمایش یا ال سی دی گوشی شیائومی
  • پیکسل سوختگی صفحه نمایش یا ال سی دی گوشی شیائومی

قطعات مختلف صفحه نمایش گوشی شیائومی:

صفحه نمایش گوشی های شیائومی یا تبلت های این برند از چندین لایه مختلف ساخته شده. خارجی ترین لایه گلس گوشی شیائومی می باشد. پس از آن تاچ گوشی شیائومی و بعدی ال سی دی گوشی و در نهایت فریم ال سی دی آیفون قرار دارند. در بعضی از مدل های شیائومی تاچ و ال سی دی به هم چسبیده اند و در بعضی دیگر تاچ ال سی دی گوشی شیائومی دو بخش جداگانه هستند و در صورت خرابی هر کدام از تاچ یا ال سی دی به تنهایی می توان آن را تعویض نمود اما در مدل هایی از گوشی شیائومی که تاچ و ال سی دی بهم چسبیده اند، در صورت خرابی باید کل قطعات را تعویض کرد.

گلس ال سی دی شیائومی

گلس چیست؟ گلس گوشی یک شیشه‌ محافظت است که توسط سازنده گوشی روی صفحه نمایش گوشی یا تبلت با هدف محافظت از تاچ و ال سی دی گوشی پرس می‌شود. اگر تنها گلس گوشی شما آسیب دیده باشد و تاچ ال سی دی گوشی سالم باشد، می توان گلس گوشی را به تنهایی تعویض کرد. تعویض گلس گوشی شیائومی با استفاده از تجهیزات به روز در مرکز تعمیرات موبایل همراه ایرانیان انجام می شود.

تاچ گوشی شیائومی

تاچ یک گوشی موبایل در واقع همان صفحه لمسی گوشی است که زیر گلس و روی ال سی دی قرار گرفته و نسبت به فشار و لمس شدن حساس بوده و جزئیات و محل لمس شدن صفحه نمایشگر موبایل را دریافت می کند. در صورتی که نمایشگر تصویر دارد و نسبت به لمس کردن صفحه نمایش و یا بخشی از صفحه نمایش بدون واکنش است قطعا در این صورت تاچ گوشی شیائومی یا فلت تاچ ایراد داشته و نیاز به تعویض دارد. ولی ال سی دی گوشی بدون ایراد و سالم است.

ال سی دی گوشی شیائومی

وظیفه نمایش تصویر گوشی شیائومی مربوط به قطعه ال سی دی می باشد و اشکالاتی مثل سیاه شدن صفحه نمایش، افتادن خط روی صفحه نمایش، جوهر پخش شدن صفحه نمایش، پر پر زدن تصویر گوشی مربوط به ال سی دی گوشی می باشد که در صورت وجود این خرابی ها ال سی دی گوشی نیازمند تعمیر یا تعویض می باشد.

فریم ال سی دی گوشی شیائومی

آخرین قطعه صفحه نمایش فریم می باشد و تمام قطعات تاچ ال سی دی گوشی را قالب یک مجموعه و به صورت یکپارچه نگه می‌دارد و تمام قطعات روی فریم LCD پرس می شوند. گاهی فریم ال سی دی در اثر فشار و یا ضربه دچار شکستگی یا کج شدن می شود که در این صورت فریم ال سی دی گوشی شیائومی احتیاج به تعویض دارد.

قیمت و هزینه تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی گوشی شیائومی

برای اطلاع از قیمت دقیق تعمیر و تعویض تاچ، ال سی دی و قطعات مربوطه و همینطور اجرت تعویض یا تعمیر با ما تماس بگیرید.

همچنین برای تعویض تاچ ال سی دی شیائومی Xiaomi، و تست صفحه و گوشی می توانید به صورت حضوری به ما مراجعه نمائید.

تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی شیائومی

 

جهت  تعویض تاچ ال سی دی گوشی شیائومی، تعویض تاچ ال سی دی تبلت شیائومی، تعویض تاچ ال سی دی ساعت هوشمند شیائومی و واچ شیائومی 

و یا دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تلفن:  88894775 

شماره پشتیبانی : 88895135  

3.4/5 (10 رای)
تعویض تاچ ال سی دی هواوی با گارانتی تعمیراتتعویض تاچ ال سی دی آیفون با گارانتی تعمیراتتعویض تاچ ال سی دی سامسونگ با گارانتی تعمیرات
ارسال نظر
verification
مشاوره رایگان واتسآپکانال تلگرام همراه ایرانیانبا ما تماس بگیرید