نمایندگی تخصصی تعمیرات موبایل با گارانتی تعمیرات   021-88894775   درخواست آنلاین تعمیرات موبایل

نمایندگی تعمیرات گلکسی واچ و ساعت هوشمند سامسونگ و تعمیر انواع اسمارت واچ

همراه ایرانیان نمایندگی معتبر تعمیرات موبایل شیائومی در تهران

با گارانتی تعمیرات

دارنده گواهینامه تخصصی از TUV اروپا (ایتالیا)

تعمیرات موبایل شیائومی، تبلت، تعمیرات اسمارت واچ شیائومی و ...

درخواست مشاوره رایگان تعویض تاچ ال سی دی شیائومی

تعویض تاچ ال سی دی شیائومی با گارانتی تعمیرات

تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی گوشی شیائومی Xiaomi با گارانتی تعمیرات در نمایندگی تعمیرات موبایل شیائومی

محصولات شیائومی دارای تنوع زیادی هستند که بدلیل قیمت مناسب آنها در سال های اخیر آمار فروش بالایی داشتند. یکی از خدمات مرکز تخصصی تعمیرات همراه ایرانیان درحوزه تعمیرات گوشی شیائومی و تبلت و ساعت هوشمند شیائومی، تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی گوشی شیائومی، تعویض تاچ ال سی دی تبلت شیائومی و تعویض تاچ ال سی دی ساعت هوشمند و واچ شیائومی می باشد.

تعویض تاچ ال سی دی گوشی، تبلت، ساعت هوشمند و واچ شیائومی توسط متخصصان حرفه ای در مرکز تعمیرات شیائومی همراه ایرانیان با استفاده از بروز ترین تجهیزات انجام می شود.

ضمن اینکه که برای این محصولات کیفیت های مختلفی از تاچ ال سی دی در بازار موجود می باشد اما قطعات مورد استفاده در مرکز تعمیرات شیائومی همراه ایرانیان اصل و اورجینال بوده و تاچ ال سی دی شیائومی و سایر قطعات اصل و اورجینال از شرکت شیائومی تهیه می شوند و قطعات اورجینال و اصل جایگزین قطعات معیوب یا شکسته می شوند که هیچ تفاوتی با تاچ ال سی دی اولیه دستگاه شیائومی ندارند و دارای کیفیت تضمین شده هستند. علاوه بر این برای تضمین کیفیت قطعات استفاده شده در این مرکز و تضمین کیفیت کار، گارانتی پس از تعمیرات دستگاه شیائومی Xiaomi نیز به شما عزیزان ارائه می گردد.

علائم آسیب دیدگی ال سی دی گوشی شیائومی

  • تار شدن صفحه
  • ترک خوردن تاچ ال سی دی
  • کم نور شدن صفحه
  • سیاه شدن نمایشگر گوشی
  • سیاه شدن بخشی از صفحه نمایش
  • سوسو زدن تصویر گوشی
  • افتادن خط روی صفحه
  • پخش شدن رنگ ال سی دی گوشی
  • پیکسل سوختگی صفحه نمایش

قطعات مختلف صفحه نمایش گوشی شیائومی:

صفحه نمایش گوشی های شیائومی یا تبلت های این برند از چندین لایه مختلف ساخته شده. خارجی ترین لایه گلس گوشی شیائومی می باشد. پس از آن تاچ گوشی شیائومی و بعدی ال سی دی گوشی و در نهایت فریم ال سی دی آیفون قرار دارند. در بعضی از مدل های شیائومی تاچ و ال سی دی به هم چسبیده اند و در بعضی دیگر تاچ ال سی دی گوشی شیائومی دو بخش جداگانه هستند و در صورت خرابی هر کدام از تاچ یا ال سی دی به تنهایی می توان آن را تعویض نمود اما در مدل هایی از گوشی شیائومی که تاچ و ال سی دی بهم چسبیده اند، در صورت خرابی باید کل قطعات را تعویض کرد.

تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی شیائومی

گلس ال سی دی شیائومی

گلس چیست؟ گلس گوشی یک شیشه‌ محافظت است که توسط سازنده گوشی روی صفحه نمایش گوشی یا تبلت با هدف محافظت از تاچ و ال سی دی گوشی پرس می‌شود. اگر تنها گلس گوشی شما آسیب دیده باشد و تاچ ال سی دی گوشی سالم باشد، می توان گلس گوشی را به تنهایی تعویض کرد. تعویض گلس گوشی شیائومی با استفاده از تجهیزات به روز در مرکز تعمیرات موبایل همراه ایرانیان انجام می شود.

تاچ گوشی شیائومی

تاچ یک گوشی موبایل در واقع همان صفحه لمسی گوشی است که زیر گلس و روی ال سی دی قرار گرفته و نسبت به فشار و لمس شدن حساس بوده و جزئیات و محل لمس شدن صفحه نمایشگر موبایل را دریافت می کند. در صورتی که نمایشگر تصویر دارد و نسبت به لمس کردن صفحه نمایش و یا بخشی از صفحه نمایش بدون واکنش است قطعا در این صورت تاچ گوشی شیائومی یا فلت تاچ ایراد داشته و نیاز به تعویض دارد. ولی ال سی دی گوشی بدون ایراد و سالم است.

ال سی دی گوشی شیائومی

وظیفه نمایش تصویر گوشی شیائومی مربوط به قطعه ال سی دی می باشد و اشکالاتی مثل سیاه شدن صفحه نمایش، افتادن خط روی صفحه نمایش، جوهر پخش شدن صفحه نمایش، پر پر زدن تصویر گوشی مربوط به ال سی دی گوشی می باشد که در صورت وجود این خرابی ها ال سی دی گوشی نیازمند تعمیر یا تعویض می باشد.

فریم ال سی دی گوشی شیائومی

آخرین قطعه صفحه نمایش فریم می باشد و تمام قطعات تاچ ال سی دی گوشی را قالب یک مجموعه و به صورت یکپارچه نگه می‌دارد و تمام قطعات روی فریم ال سی دی پرس می شوند. گاهی فریم ال سی دی در اثر فشار و یا ضربه دچار شکستگی یا کج شدن می شود که در این صورت فریم ال سی دی گوشی شیائومی احتیاج به تعویض دارد.

قیمت، هزینه تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی گوشی شیائومی

برای اطلاع از قیمت دقیق تعمیر و تعویض تاچ، ال سی دی و قطعات مربوطه و همینطور اجرت تعویض یا تعمیر با ما تماس بگیرید.

همچنین برای تعویض تاچ ال سی دی شیائومی Xiaomi، و تست صفحه و گوشی می توانید به صورت حضوری به ما مراجعه نمائید.

جهت  تعویض تاچ ال سی دی گوشی و تبلت یا واچ شیائومی 

و یا دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تلفن:  88894775 

شماره پشتیبانی : 88895135  

3.3/5 (13 رای)
ارسال نظر
verification
مشاوره رایگان واتسآپکانال تلگرام همراه ایرانیانبا ما تماس بگیرید