نمایندگی تخصصی تعمیرات موبایل با گارانتی تعمیرات   021-88894775   درخواست آنلاین تعمیرات موبایل

نمایندگی تعمیرات گلکسی واچ و ساعت هوشمند سامسونگ و تعمیر انواع اسمارت واچ

همراه ایرانیان نمایندگی تعمیرات ساعت هوشمند سامسونگ SAMSUNG

با گارانتی پس از تعمیرات

دارنده گواهینامه تخصصی از TUV اروپا (ایتالیا)

اولین دریافت کنندگان گواهینامه ایزو 9001 - 2008 از اتحادیه اروپا در ایران

درخواست مشاوره رایگان تعمیرات ساعت هوشمند سامسونگ

مشکلات رایج ساعت هوشمند سامسونگ و رفع  آن ها
4.2/5 (11 رای)

در این مقاله سعی داریم مهم ترین مشکلات ساعت های هوشمند سامسونگ SAMSUNG SMART WATCH را بررسی نموده و راه حل رفع این مشکلات را شرح دهیم بیشتر مشکلات ساعت هوشمند سامسونگ، ایرادات نرم افزاری هستند که ناشی از تنظیمات نادرست و ... هستند که این مشکلات ساعت های هوشمند سامسونگ با ارائه توضیحات و اقداماتی ساده برطرف می شوند. اما گاهی نیز مشکلات ساعت های هوشمند سامسونگ، بدلیل ایرادهای سخت افزاری ساعت های هوشمند بوده و نیاز به بررسی تخصصی تر دارند که می توانید برای دریافت مشاوره رایگان و یا خدمات تخصصی تر با متخصصان ما در مرکز تخصصی تعمیرات ساعت هوشمند سامسونگ همراه ایرانیان  تماس بگیرید و یا به صورت حضوری به ما مراجعه نمائید.

رفع مشکل روشن نشدن ساعت هوشمند سامسونگ


چرا ساعت هوشمند سامسونگ روشن نمی شود؟

اگر ساعت هوشمند سامسونگ شما روشن نمی شود، شارژ باتری ساعت هوشمند را چک کرده و در صورت نیاز، ساعت هوشمندتان را شارژ کنید. پس از وصل کردن ساعت هوشمند به شارژر، مطمئن شوید که شارژ می شود. اگر ساعت هوشمند تان شارژ نمی شود، شارژر را تعویض کنید و مطمئن شوید که مشکلی ندارد. اگر مطمئن هستید که شارژر سالم است ولی همچنان ساعت روشن نمی شود، ممکن است قطعات داخلی ساعت هوشمند سامسونگ تان آسیب دیده باشند. در این صورت می توانید برای رفع مشکل روشن نشدن ساعت هوشمند با متخصصان ما در مرکز تخصصی تعمیرات ساعت هوشمند همراه ایرانیان تماس بگیرید و یا به صورت حضوری به ما مراجعه فرمائید.


رفع مشکل وصل نشدن ساعت هوشمند سامسونگ به وای فای wifi

از جمله مشکلات ساعت های هوشمند عدم اتصال به وای فای است، لازم است بدانید همه ساعت های هوشمند به وای فای مجهز نیستند و ممکن است ساعت هوشمند شما اصلاً وای فای نداشته باشد. پس از اطمینان از مجهز بودن ساعت هوشمند شما به وای فای، برای حل مشکل اتصال وای فایwifi ، برنامه ساعت هوشمند را درگوشی خود باز نموده و به قسمت تنظیمات بروید و از فعال بودن گزینه همگام سازی ابری اطمینان حاصل کنید. با باز کردن تنظیمات وای فای در ساعت هوشمند خود مطمئن شوید وای فای فعال است و حتما گزینه اتصال وای فای روی خودکار تنظیم شده باشد. چنانچه مشکل برطرف نشد می توانید با متخصصان ما در مرکز تخصصی تعمیرات ساعت هوشمند همراه ایرانیان تماس بگیرید.

 

رفع مشکل دریافت نکردن نوتیفیکیشن در ساعت هوشمند سامسونگ و گلکسی واچ سامسونگ

تمامی ساعت های هوشمند، اعلان هایی دارند که کاربر را از تماس ها، پیام ها و غیره مطلع می سازند. یکی از مشکلات رایج کاربران این است که وقتی ساعت هوشمند به گوشی وصل است، نوتیفیکیشن یا اعلان دریافت نمی شود. برای حل این مشکل، ابتدا یک بار گوشی و ساعت هوشمند خود را راه اندازی مجدد نمائید. سپس اگر مشکل حل نشد، مطمئن شوید که از آخرین نسخه سیستم عامل استفاده می کنید. به تنظیمات گوشی بروید و ببینید آیا گوشی بی صدا (silent) است یا خیر. اگر مشکل همچنان ادامه داشت، به تنظیمات گوشی رفته به قسمت نوتیفیکیشن، و نوتیفیکیشن راon  کنید. سپس به تنظیمات ساعت هوشمند بروید و نوتیفیکیشن را on کنید. بررسی کنید که آیا اعلان‌ها در برنامه Galaxy Wearable  فعال هستند یا خیر. اگر مشکل دریافت نوتیفیکیشن در ساعت هوشمند برطرف نشد، به ترتیب ابتدا ساعت هوشمند سامسونگ و سپس گوشی را reset تنظیمات نمائید. اگر هنوز در دریافت اعلان ها مشکلی دارید، می توانید با متخصصان ما در مرکز تخصصی تعمیرات ساعت هوشمند همراه ایرانیان تماس بگیرید.


مشکل نصب اپلیکیشن‌ و برنامه گلکسی واچ سامسونگ روی گوشی

گاهی ممکن است پس از نصب برناه گلکسی واچ، زمانی که دستگاه در حال شارژ است، پیامی مبنی بر نصب مجدد برنامه ساعت هوشمند دریافت نمائید. با ریست کردن گوشی، این مشکل برطرف می شود. چنانچه مشکل برطرف نشد، یک بار برنامه اندروید ویرابل ساعت هوشمند را از گوشی پاک کنید و مجددا آن را نصب نمایید. همچنین از فعال و بروز بودن برنامه های Google Play و جستجوی Google اطمینان حاصل نمائید.

 
رفع مشکل هنگ کردن ساعت هوشمند گلکسی واچ سامسونگSAMSUNG GALAXY WATCH

هنگ کردن ساعت هوشمند سامسونگ، معمولا ناشی از مشکلات نرم افزاری است. برای رفع این مشکل، باید سیستم عامل گوشی و ساعت هوشمند خود را بروز رسانی نمائید. چنانچه مشکل برطرف نشد، اپلیکیشن اندروید ویرابل ساعت هوشمند خود را از روی گوشی پاک و سپس دوباره نصب کنید.

 

مشکلات اتصال در ساعت هوشمند سامسونگ

یکی از رایج ترین مشکلات ساعت های هوشمند سامسونگ، عدم اتصال ساعت هوشمند به گوشی است. گاهی اتصال برقرار نمی شود و گاهی پس از pair شدن ساعت هوشمند و گوشی، اتصال ضعیف شده یا پس از اتصال هر دو دستگاه، سرعت اتصال بین گوشی و ساعت هوشمند شما کاهش یابد و باعث هنگ کردن ساعت شود و یا اتصال قطع شود. برای حل مشکل ابتدا باید مطمئن شوید که گوشی و ساعت شما در محدوده اتصال بلوتوث قرار دارند. سپس بلوتوث ساعت هوشمند خود را خاموش و سپس روشن کنید. برای انجام این کار، در حالی که در صفحه اصلی ساعت هوشمند هستید کلید Power یا Home را روی ساعت فشار دهید، سپس وارد تنظیمات شوید. به قسمت Bluetooth Connections بروید و بلوتوث را خاموش و روشن کنید. اگر پس از این کار هنوز هم با مشکلاتی برای اتصال روبرو هستید، ساعت خود را دوباره راه اندازی کرده و سپس گوشی هوشمند خود را نیز ریستارت کنید.

 

اشکال در همگام سازی داده ها در ساعت های هوشمند سامسونگ

بروز ایراد در همگام سازی داده ها یکی دیگر از مشکلات ساعت های هوشمند سامسونگ است. دلیل بروز این حالت، عدم هماهنگی داده های Samsung Galaxy Watch  با برنامه Samsung Health  است. اگر Samsung Galaxy Watch شما به‌طور خودکار به‌روزرسانی نمی‌شود، برای رفع مشکل همگام سازی داده ها، ابتدا برنامه Samsung Health  را در گوشی باز کرده و در قسمت تنظیمات، همگام سازی را انتخاب نموده و سپس Sync را بزنید. حال بلوتوث را در گوشی و ساعت هوشمند خود مجددا روشن کنید و دوباره بررسی کنید که گوشی و ساعت سامسونگ شما متصل باشند. حال گوشی و ساعت هوشمند خود را مجددا راه اندازی کنید، پس از این مرحله، یک بار دیگر همگام سازی دستی را امتحان کنید. اگر مشکل همگام سازی داده ها انجام نشد، برنامه Samsung Health را از روی گوشی خود پاک کرده و سپس آن را دوباره نصب کنید.

 

مشکلات شارژ در ساعت هوشمند سامسونگ و گلکسی واچ سامسونگ

شارژ نشدن ساعت هوشمند یا خالی شدن زود هنگام باتری یکی از مشکلات ساعت های هوشمند است. در این شرایط ابتدا بررسی کنید که شارژر و کابل شارژ، کاملا سالم و تمیز هستند. برای اینکار باید از شارژر یا کابل دیگری استفاده کنید. در صورت نیاز پریز برق نیز بررسی شود. اگر ساعت هوشمند هنوز هم در شارژ شدن یا نگه داشتن شارژ مشکل داشت، یک ‌بار ساعت هوشمند خود را راه اندازی مجدد نمائید چنانچه مشکل برطرف نشد برای رفع مشکل و بررسی تخصصی تر با ما تماس بگیرید.

 

جهت تعمیرات ساعت هوشمند سامسونگ، گلکسی واچ اپل واچ یا سایر اسمارت واچ ها

و یا دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تلفن:  88894775 

شماره پشتیبانی : 88895135  

ارسال نظر
verification
مشاوره رایگان واتسآپکانال تلگرام همراه ایرانیانبا ما تماس بگیرید